Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

szerető. Tom Hiddleston. Empty
»Szer. Dec. 30, 2015 11:00 pm Keletkezett az írás



...
35+. szakorvos/civil/páciens. rád bízom. Tom Hiddleston.
Beszélgettünk sok mindenről már, piáltunk is már az egyik bárban együtt, aminek a vége az lett, hogy a lakásomon kötöttünk ki, és folytattuk egy üveg whisky-vel, de utána te elkezdtél csókolgatni, és már végigsimítottál kezeddel testem minden részén, amikor bevillant egy kép nálam. Ezt nem kéne. Ellöktelek, és te elviharoztál.
A szeretőd vagyok. Vagy valami hasonló. Sose tagadtad, hogy nős vagy, hiszen az ujjadon lévő gyűrűt soha nem rejtetted el, mint ahogyan a többség. Feleséged van. Nem tudnék tönkretenni egy házasságot. Vagy nem érzel iránta semmit, esetleg a szakadék szélén álltok? Tudom, nem rám tartozik, de te keresel folyton engem. Otthon, az utcán vársz rám, és a kórházban is.

//Nem kötnék meg semmit, mindent a megalkotóra bízok. A PB csak egy ajánlat, ha tudsz jobbat, szívesen várom az ötletet. A foglalkozásához (csoportjához) csak annyit fűznék hozzá, hogy örülnék bármelyiknek, egy kollégának vagy bármilyen civil foglalkozásnak, ha azt szeretnél... De akár megbonyolíthatjuk egy kis betegséggel, sérüléssel is, és az orvosod is lehetek. Ha megérkezel, mindent megbeszélünk.//
A te ruhád is elszakadt? ... Összevarrhatom, de sosem lesz a régi!

Vissza az elejére Go down
 
szerető. Tom Hiddleston.
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: