Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
Kómás Csaj - Mckaley Miller
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

Kómás Csaj - Mckaley Miller Empty
»Kedd Jan. 05, 2016 1:20 pm Keletkezett az írás



ROSANNE __________
16-17. PÁCIENSEK. ––. MCKALEY MILLER.
Te vagy a lány a szomszéd szobából. És akkor most, a félreértések elkerülése végett tisztázzuk, hogy nem, nem vagyok a kukkolód. Bár, igazából lehetnék, azt sem tudnád, valószínűleg. Igen, te vagy a helyi Kómás Csaj. De kit takar ez a kétségkívül remek és egyedi elnevezés? Senkinek halovány lila segédfogalma sincsen a kórház bentlakói közül. Tudják, hogy már egy éve itt vagy, és körülbelül itt megáll a tudomány. De örülhetsz, kisebb hírességnek számítasz, mindenkinek megvan a maga elmélete. Egyesek szerint egy autóbaleset juttatott ide, amiben megárvultál, ugyanis még a legősibb páciensek sem emlékeznek arra, hogy valaki meglátogatott volna. Mások szerint egy sportoló vagy, akinek egy rettenetes sérülés miatt a karrierje – na meg az éber életvitele – darabokra tört. De ki vagy te nekem? Te vagy az, akinek „még nálam is szarabb”, és te vagy az, akinek a szobájába átülök, amikor éppen nincsen kedvem egymagamban dekkolni. Nem tudom, milyen vagy, ahogy azt sem, miként fogsz reagálni, amikor rájössz, hogy alkalmasint egy pasi több időt tölt nálad, mint a saját szobájában. De szerintem jól fogok szórakozni, amikor felébredsz. Legjobb esetben lesz kivel beszélnem. A legrosszabban lesz kivel vitatkoznom.

THE DREAM IS ALIVE, I CAN RUN UP THE HILLS EVERY NIGHT, GO AROUND AND SEE ANOTHER SIDE OF THE TREE, FREEDOM HAS A MEANING FOR ME

Vissza az elejére Go down
 
Kómás Csaj - Mckaley Miller
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: