Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
A tél legjei szavazás!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

A tél legjei szavazás! Empty
»Vas. Feb. 07, 2016 5:11 am Keletkezett az írás



Új év, új szavazás kicsit másképp. Mostantól, hogy könnyebb legyen vezetni a szavazásokat, nem a "hónap legjeit" fogjuk megválasztani, hanem negyedéves szinten az "ÉVSZAK LEGJEI" fognak kikerülni a szavazataitok által győztesként. Tehát a mostani fordulóban a Tél ifjait és lányait keressük Wink Very Happy

A szavazás mind emellett annyiban változik, hogy 2-3 forduló helyett csak egy, azaz 1 kőkemény kifejtős szavazás lesz. Ebben az egy körben mindenki akinek kedve és szavazottja van, véleményt alkotva leírhatja pár sorban, hogy miért XY-t választja az adott kategóriában a "legnek".
Így tisztességesen a saját véleményeteket igazolva virtuális papíron kis pecséttel fog szerepelni az általatok választott személy neve és róla a gondolataitok! Wink

Kategóriánként csak egyet jelöljetek, ha döntésképtelenek vagytok valamilyen szempontból igyekezzetek dűlőre jutni, vagy hagyjátok ki azt a kategóriát.

Ezen poszt alá, kommentben várjuk a jelöléseket.

Határidő: Február 21, Vasárnap!

A következő kategóriákra várjuk a jelöléseket:

A tél női karaktere:
A tél férfi karaktere:
A tél szerelmes párja:
A tél játéka:
A tél mókamestere:
A tél előtörténete:
Kód:

[left][i]A tél férfi karaktere:[/i]
[i]A tél női karaktere: [/i]
[i]A tél szerelmes párja:[/i]
[i]A tél játéka:[/i]
[i]A tél mókamestere: [/i]
[i]A tél előtörténete:[/i][/left]




Megjegyzés: Nem választunk külön szakorvost, rezidenst, gyakornokot, mert ennyi erővel választhatnánk hónap civiljét és a többi...
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

A tél legjei szavazás! Empty
»Vas. Feb. 07, 2016 4:20 pm Keletkezett az írás



Akkor nyitom én a sort Very Happy

A tél férfi karaktere: Hayden J. Cole - szerintem nem fogok a szavazatommal meglepetést okozni. A kezdetektől imádom ezt a karaktert aki minden ízében minden írásában egyre és egyre kiforrottabb és tökéletesebb lett. Egyszerűen minden írásoddal lenyűgözöl Nyussz, és nem tudok veled kapcsolatosan elfogulatlan lenni.Odavagyok a jellemért, az írásmódért, azért a világért amelybe ezt a srácot belehelyezted. Az már csak hab a tortán, hogy Zoya mellett tudhatom őt. Azért még azt is hozzátenném, hogy kevés olyan jó embert ismerek userként mint amilyen Te vagy. És ezt nagyon komolyan mondom.
szív

A tél női karaktere: Katherine M. Sullivan - azt  mondták olvassalak. Nem olvastalak. Aztán mégis...és be kell valljam egy kései felfedezettje vagy számomra az oldalnak. Zseniális és egyedi stílusban írsz, és valahányszor valahol posztolsz azt előbb vagy utóbb biztosan olvasni fogom. Úgyhogy ebben az évszakban a szavazatom a tiéd.
jeej

A tél szerelmes párja: Még gondolkodom...

A tél játéka: Még gondolkodom...

A tél mókamestere: Leonard O. Lawrence - a másik, számomra nem kérdéses jelölést és szavazatot viszed el. Szerintem már kismilliószor mondtam el, hogy rajongok az általad megalkotott Leonért. Az ártatlansága egy felnőtt férfinak és ahogyan te ezt leírod...nem tudom néha eldönteni, hogy megkönnyezzem vagy nevessek rajta. Régóta ismerlek, nagyon sok karaktered születésénél ott voltam...de Leonard mind közül kimagaslik...azt hiszem vele értél meg olyan íróvá, akiből kevés van. Akik a humort egy egészen más dimenzióba helyezik. Megunhatatlan vagy. Emberként és barátként is a legjobbak között tudlak emlegetni.
szeri

A tél előtörténete:
Matheo L. Perrault - döbbenet. Nagyjából ez jutott eszembe amikor olvastam az előtörténeted. Döbbenet és abszolút pozitív értelemben. Ilyen érett és kiforrott, gyönyörű hasonlatokkal érzékletes képekkel teletűzdelt írást sokszor olyanok sem tudnak kiadni a kezükből akik már sok sok éve szerepjátékoznak. Hihetetlenül boldog vagyok, amikor az igényességet fedezem fel egy-egy írásban, és a tiédben tökéletesen megtaláltam. Sok előtörténetet volt alkalmam olvasni, de ami igazán szépirodalmi szintet ütött meg, abból az egyik a tiéd volt. Ezért volt egyértelmű a szavazatom a te történetedre. És mert rengeteg személyes  emléket szabadítottál fel vele, de ez nem baj. Ne hagyd abba az alkotást, mert egyértelmű, hogy téged írásra (is) teremtettek.
tánci
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

A tél legjei szavazás! Empty
»Vas. Feb. 07, 2016 9:25 pm Keletkezett az írás



A tél férfi karaktere: Számomra a hónap férfija Dwayne Mcgowan, hiszen olyan sokrétű karaktert visz. Hogy valami hihetetlen. Szeretem a stílusát és könnyedségét. Közben pedig küzd a maga kis démonjaival és neveli a kamaszlányát, miközben a kezében tartja a kórházat. Nagyon szeretem olvasni a reagjait, hiszen nem mindegy, hogy a főnöködként találkozol vele, vagy esetleg, dühös apukával találod szembe magad. Egyszerűen imádom a karakterét.  wííí

A tél női karaktere: Zoya Megan Krane. Egy név, közben pedig a lelke az egész oldalnak. Nagyon kellemes személyiség, ahogy ápolja az oldalt, ahogy figyelmesen és lelkesen segít mindenkinek, akinek szűksége lenne rá. Ő az oldal fénye! Azért remélem egyszer sikerül majd játékba keverednünk. Nem is kell tovább szaporítani a szót, röviden tömören benne van minden róla.  loveyou

A tél szerelmes párja: loading..
A tél játéka: loading..
A tél mókamestere: loading..
A tél előtörténete:
loading..
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

A tél legjei szavazás! Empty
»Hétf. Feb. 08, 2016 8:48 pm Keletkezett az írás



A tél férfi karaktere: Nem tudok hazudni, nem is fogok, részemről ezt a "címet" Derek Brown érdemelte ki. Nem azért, mert Te vagy a családom pszichológusa, vagy a lányom szárnyak nélküli Őrangyala, hanem mert egyszerűen imádom azt a stílust amit képviselsz, mind írásban, mind pedig a karakteredet illetőleg. Derekben rengeteg érzelmi vihar dúl, amiket annyira élethűen, ÁTÉREZHETŐEN írsz meg, hogy az valami eszméletlen! Imádom a karakter sajátos modorát, stílusát, és mindig alig várom, hogy olvashassak tőled!


A tél női karaktere: Mérlegeltem, osztottam, szoroztam (na jó, azt azért nem), de a lényeg, hogy elég sok női karakterbe beleolvasgattam, mégis Zoya Megan Krane-ra esett a választásom. A karaktered rendkívül sajátos. Manapság sajnos már ritka a játéktéren olyan női karakterrel találkozni, mint Zoya is. Energikus, szorgalmas, tündérien bájos, ugyanakkor komoly és felelősségteljes is tud lenni, ha a helyzet megköveteli. Arról meg már inkább nem is kezdenék el beszélni, hogy milyen hosszú, kerek, lényegre törő reagokat alkotsz napról napra. Az admini munkád pedig külön kiemelkedő! Szóval, le a kalappal! Wink

A tél szerelmes párja: Zoya Megan Krane&Hayden J. Cole. Nos, a Ti párosotok számomra még mindig elragadó! Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar megtörténik a lánykérés, de elnézve Titeket, a játékaitokat, szerintem nagyon is jól döntöttetek!

A tél játéka: Itt se osztottam, szoroztam, és bevallom őszintén már az elején, hogy nem olvastam végig a játékotokat, és nem is kísérem állandóan figyelemmel (örülök, ha a saját játékaimat számon tudom tartani Very Happy ), de amennyit eddig elolvastam belőle, az alapján a ti játékotokat, Derek Brown és Emma Harrington, jelölném erre a címre. Őszintén kíváncsi vagyok, hogy mikor fog elpattanni a húr, Drága barátom! Wink Am I pregnant?

A tél mókamestere: Leonard O. Lawrence. Óóóó igen! Bár még nem játszottunk, és user szinten sem beszéltünk szerintem eddigi itt létünk alatt 1 szónál többet, de elég csak bele-bele olvasgatnom a reagjaidba ahhoz, hogy mosolyt csalj az arcomra. Számomra Te vagy a Tél mókamestere!
UI.: Remélem hamarosan lesz hozzád szerencsém a Játéktéren! Wink

A tél előtörténete:
Josephine N. Cole. Hozzád sem volt még szerencsém játéktéren, de elolvasva az előtörténetedet -és ilyet ÖNSZÁNTAMBÓL nem csinálok ám-, már az első bekezdés után világossá vált számomra, hogy téged foglak jelölni erre a címre.
A fogalmazásod, a karakter stílusa... minden klappol úgy ahogy van. Le a kalappal! (Ja, és együtt tudok érezni... Rád nem emlékszik a férjed, rám pedig a feleségem.)


A hozzászólást Dwayne McGowan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 09, 2016 3:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Robin Woods

Robin Woods
▪▪ Hozzászólások száma :
92
▪▪ Hírnév :
4
▪▪ Megjöttem :
2015. Oct. 09.
▪▪ Korom :
34
▪▪ Tartózkodási hely :
St. Claire Hospital, Sydney

A tél legjei szavazás! Empty
»Kedd Feb. 09, 2016 2:45 pm Keletkezett az írás



A tél férfi karaktere: Egyértelműen Derek Brown és nem csak azért mondom ezt, mert ő és én... szóval ez jócskán bonyolult velünk, de értitek remélem... Embarassed ; hanem mert egy annyira összetett személyiségű karakter, aki folyamatosan harcol a saját démonaival miközben igyekszik ennek ellenére másokon segíteni. Érdemes minden játékát elolvasni, mert sok-sok infót elrejt bennük amik segítenek megismerni a karaktert mélységeiben is, nem pusztán felületesen. Derek olyan akár Shrek, réteges mint a hagyma és sokkal többet rejt magában, mint amennyit leszűrnél elsőre. Tisztára mint a jéghegy meg a csúcsa. szív

A tél női karaktere: Katherine M. Sullivan, ehhez kétség sem fér. Egyszerre sebzett a lelke legmélyéig és méltóságteljes, számító jégkirálynő aki nem fél másokon átgázolni miközben igenis bármennyire játssza a megközelíthetetlen, érzéketlen nőt, valójában igenis törődik másokkal nem is akárhogyan! Iskolapéldája annak, hogy mi történik azzal, aki túlságosan szeretett és akit megsebeztek. Szeretem a beszólogatós karaktereket, akikben van kurázsi hogy úgy mondjam és nem félnek rázós szitukat sem bevállalni. #QueenOfSass

A tél szerelmes párja: Olivia Montgomery & James D. Woodward , még mindig az egyik favoritom és lerágom a 10 körmömet, ha őket olvasom. wííí  #TeamJD #TeamLiv

A tél játéka: Zoya Megan Krane & Hayden J. Cole együtt olyan cukik néha, hogy úgy érzem beléjük halok. <3 #ZoydenShipper [AZ ELSŐ KARÁCSONY]

A tél mókamestere: Leonard O. Lawrence. Oh igen, Mr. BanánosPizsi nagy-nagy kedvencem. Ha fel akarok vidulni egy-egy rosszabb nap után csak előveszem és átolvasgatom a játékait és könnyem csorog úgy röhögök sokadik olvasatra is. Egyedi karakterötlete illetve annak kivitelezése és sziporkázó humora irigylésre méltó! Remélem még sokáig olvashatom a bolondozásait a játékaiban és a cseten is. Very Happy

A tél előtörténete: Cheryl Hart nem pusztán azzal lopta be magát a szívembe, hogy Sophia Bush a pofikája hanem azzal is, ahogyan megírta élete történetét. Kezdve a dátumozással és életének főbb sarokköveinek kiemelésével, egészen odáig hogy egy számomra kedves jellemtípus köszönt benne vissza. Nagy OTH fan vagyok/voltam, még nagyobb SB fan, szóval végül az erős versenymezőnyben - 5 ET között vacilláltam ugyanis - ő vitte el a prímet számomra az újak közül. :3
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

A tél legjei szavazás! Empty
»Kedd Feb. 09, 2016 2:59 pm Keletkezett az írás



A tél férfi karaktere: Hayden J. Cole

A tél női karaktere: Natasha Jakovleva

A tél szerelmes párja: Zoya Megan Krane & Hayden J. Cole

A tél játéka: Be kell valljam őszintén, az utóbbi időben nem olvastam senki játékát a sajátjaimon kívül. xDD
Ezért most nem szavaznék ebben a kategóriában. (:

A tél mókamestere: Leonard O. Lawrence

A tél előtörténete: Matheo L. Perrault


A hozzászólást Olivia Montgomery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 20, 2016 6:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

A tél legjei szavazás! Empty
»Csüt. Feb. 11, 2016 7:12 pm Keletkezett az írás



A tél férfi karaktere: Hayden J. Cole –nem tagadom, oda vagyok a karakteredért, de ezt te is nagyon jól tudod wííí  Szeretem, hogy ilyen sziporkázó személyiség vagy, mások problémáját a sajátod elé helyezed, és hatalmas elszántsággal végzed a munkádat, pluszban még párkapcsolatban és unokaöcs terén is tökéletesen megállod a helyedet. Emellett a hosszú évek alatt számtalan karakteredet olvastam előtörténetileg és játékilag is, de azt hiszem Hayden az, akinél elmondhatod, hogy ő a legjobb „munkád”. Minden helyzetben azonosulni tudsz a karakterrel, csodásan bánsz vele, és az írásaidban is lehet látni, hogy te is mennyire imádod őt. Én pedig imádom az írásmódodat, amiben sokat változtál, és természetesen jó irányban *-* És még kiemelném, hogy admini feladataidat is elváráson felül teljesíted, ami még egy plusz pont Razz

A tél női karaktere: Zoya Megan Krane – hát egyszerűen imádlak, de komolyan, annyira tündéri és édes vagy, hogy az szavakba nem önthető *-* Mostanság túl nagy táborban vannak azok, akik hatalmas drámát és megérinthetetlen személyiséget akarnak vonni a karaktereik köré, de Te a magad kislányos bájával és jellemével kitűnsz közülük. Túltengően hiperaktív, de ezt szeretem benned, és hogy ettől független megmutatkozik a komoly, elszántabb oldalad is. Emellett csodás reagok és admin szempontból is hihetetlen elszántság köthető a nevedhez. És, bár még nem volt hozzád szerencsém játéktéren, de reménykedem benne, hogy ez egyszer pótlásra fog kerülni szív

A tél szerelmes párja: Azt hiszem nem fogok azzal meglepetést okozni, hogy ide Zoya Megan Krane és Hayden J. Cole párosát sorolom. Hát olyan hihetetlenül édesek vagytok együtt, hogy az valami… hihetetlen *-* Kiegészítitek egymást, ehhez kétség se fér, mindketten kis energiavámpírok vagytok és nagyon erősen pártolom azt a lánykérést, és várjuk a mihamarabbi meghívót wííí

A tél játéka: -

A tél mókamestere: Leonard O. Lawrence –lássuk be, te se vagy egy könnyű eset Very Happy Igazán egyedi a karaktered története és akárhogy is nézzük, az alapkoncepció nem a vidámságáról híres. Ennek ellenére képes vagy olyan helyzeteket generálni, amivel garantáltan mosolyt csalsz az emberek arcára. Imádom olvasni a játékaidat és rendre azon kapom magam, hogy őrült módjára vigyorgok rajta dance

A tél előtörténete: Josephine N. Cole-, csak, hogy tetőzzük a meglepetéseket Razz Hát drága, nem tudom eléggé hangsúlyozni, hogy mennyire is imádtam az előtöridet *-* Élvezet volt olvasni, és meg kell hagyni, ilyen pozitívan még soha nem csalódtam. Te magad is tudod, hogy elfogadásod előtt háromszor olvastam el és azóta még minimum ötször, és még mindig imádom :<3:  Az első szótól kezdve az utolsóig fenntartottad az érdeklődésemet, sőt, egyre inkább tetőzted azt. Egyszerűen imádom a fogalmazásmódodat, és a lelkesedésedet egyaránt *-*
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

A tél legjei szavazás! Empty
»Vas. Feb. 14, 2016 12:22 pm Keletkezett az írás



A tél férfi karaktere: Loading


A tél női karaktere: Két helyezettem is van erre a helyre de nem tudok dönteni, de! Judith Vetsetera!  maki Tetszik a pb-d Ő!  nyálcsorgatás Te vagy a legesleges nőstény, akivel eddig találkoztam, az ahogy megformálod a viselkedés kutatót, az a határozott nőszemély aki egy magamfajta eltévelyedett mellé illik, fantasztikus. Tetszik, hogy nem kezelsz úgy mint egy laborpockányt, mint az a néhány rossz arcú orvos! De ez nem minden, van türelmed egy gyerek lelkületű férfihez, és épp csak megemlítettem neked a karakterem ötletét és azt, hogy mit/kit szeretnék mellé, te már tovább vitted az ötletet és teljesen eltaláltad hogy milyen karaktert szeretnék Leon mellé. Számomra ezért vagy a tél női karaktere, mert nagy meglepetés vagy, kellemesen nagy meglepetés! <3

A tél szerelmes párja: Zoya és Hayden (Zé és Kóla, vagy Kóláné és Kóla Very Happy) Azt mondja, hogy: Első karácsony énisakarokolyanfehérizéshelyremenni! Egyszerűen magával ragad az a környezet amiben vagytok, és ahogy ezt kivitelezitek, félnék olyan repülő masinán, engem biztos hogy be kéne altatózni. De meseszép, romantikus hangulatú helyre viszitek az olvasót is. És még hangoskodtok is!  affraid Mindezt úgy hogy továbbra is tartjátok azt a megszokott szép, költői stílust amit megszoktam tőletek!  jeej

A tél játéka: Joshepine és Ray. Szívszaggató történet, (milyen költői vagyok Razz) a tiétek. Egyszerűen nem tudom nem olvasni mert izgalmas, egyszersmind megható ahogy próbálkozol, de mégsem, de mégis... Szóval érted te, hogy mivel próbálkozol, a memória kiesés okán a férjednél. Csak így tovább! Ha nem jönnek vissza az emlékei, küldd el hozzám egy baráti fejbe verésre! Very Happy St.Claire, második emelet, Leon külön szobája! Very Happy Itt megtaláltok XD Very Happy Hátha visszatér az esze Very Happy



A tél mókamestere: Bodri kutya  o.o  wííí (jaj de nem tudom komolyan venni magamat! XD)

A tél előtörténete:


Megjegyzés: Igazából jelölnék mindenkit akivel játszom, leginkább a tél játékára, mert tudom, hogy velük jókat játszottam, és láttak lehetőséget és fantáziát a karakteremben. Aminek nagyon örülök, a mai napig. Sosem gondoltam volna hogy pont az orvosok (kiorvoslók, kifullánkozók) lesznek azok akik közel kerülnek a karakteremhez. Bár megjegyzem hozzá elég könnyű közel kerülni, csak a megfelelő húrokat, vagy hangokat kell megpendíteni. Vagy legyen az egy kimondottan szépséges hölgy (Ő) akinek a látványától azonnal beindulnak a védelmező ösztönök. Féltem amikor megalkottam Leont, pont azért mert féltem attól, hogy nem fogják megérteni azt a különlegességet amiről ő szól, ehelyett? Very Happy Nagyon meglepődtem a szavazataitokon, és jól estek, tényleg! Nem gondoltam volna, hogy ennyien követitek. Azt gondoltam ,hogy majd csúnyán fogtok nézni rám, hogy egy Fassbenderből egy aranyosabb (nem találok jobb szót rá) karaktert alkottam. Mint amilyet megszokhattatok tőle. De azt hiszem pont ettől szerepjáték az egész, hogy hagyjuk szállni a képzeletünket. Meg tudom, hogy nem Leonról és a haverjairól kellene szóljon ez a szösszenet, de egyszerűen nem tudok tényleg elsiklani azok felett akikkel játszom.
A többiek játékát is szeretem olvasgatni, és egyelőre még szerkesztem amíg lehet a szavazást, hogy mindenhova tudjak írni jelöltet Razz


A hozzászólást Leonard O. Lawrence összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 18, 2016 6:26 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

A tél legjei szavazás! Empty
»Kedd Feb. 16, 2016 11:58 am Keletkezett az írás



A tél férfi karaktere: Raymond T. Cole. Hogy miért? Hát nem azért mert a rokonom vagy és mert "illik" viszont jelölni, ha már te is jelöltél engem Very Happy
Mikor először mondtad a karakter ötletet, a balesetet, az amnéziát  húztam a számat, noha jó ötletnek tartottam, de ezt te is tudod Very Happy Nem tudtam elképzelni, hogy mit fogsz kihozni belőle, hogy meddig fog "élni" ez a karakter az amúgy sokszor látott klisé történetben... de te olyan világot, olyan életteret építettél fel és olyan embereket hirdettél magad mellé, akik lehetővé teszik azt, hogy nagyon sokáig éljen és nagyon sokáig játszható karakter legyen, mert mindig lehet vele újat és újat mutatni.
Soha nem kételkedtem az írói és fantázia által született képességedben, de először féltem, hogy ez a karakter még neked is nagy falat lesz, ám valószínűleg én vagyok a legbüszkébb, hogy minden egyes hsz-eddel tudsz újat mutatni. Imádom ahogy írsz, imádom ahogy alakítod ezt a kis nyomorultat Razz és a véleményem szerint nagyon összepasszol az arc a köré épített világgal Wink Nagyon precíz, finom  és fejlődő karakter, sokáig szeretném még az oldalon látni!  wííí

A tél női karaktere: Hát akkor hulljon le az a jól ismert lepel Razz Na nézzük...
Miért?: Mert nálad kiforrottabb, jobban összetett és szebben kijátszott női karakterrel nem találkoztam még... még mindig! Pedig jó ideje játszok már. Azért, mert az a kettősség ami van a karakterben, már az elején is megfogott, viszont azóta is fogva tart, egyszerűen hsz-ről hsz-re elkápráztat. Kislányos és bölcs, szertelen és komoly, kicsit sírós ugyan akkor büszke egyszerre. Emberszerű! Életszerű, és talán ez az a valami, ami szerintem a legjobbá tesz téged. Nem esel át a ló túloldalára, nem lesz ez a lányka túl aranyos vagy túl hiperaktív, egy hsz-en belül épp úgy változik a hangulatod, mint egy valódi, kézen fogható emberé vagy mint az időjárás... most is esik, de előbb még derengett a Nap Razz Very Happy Nem akarsz világmegváltó lenni, nem akarsz mindenható lenni, egyszerűen csak egy lányka akit szeretnek, és aki viszont szerethet. Ezt a csendben de szórakozottan és őszintén rajongó szerelmet pont neked találták ki és én imádom! Imádom, hogy a párod lehetek játék téren, és nem, nem azért jelöllek téged, mert a karaktereink párt alkotnak. Ilyenkor igyekszek mindig elvonatkoztatni, bár lehet, hogy nem mindig sikerül Very Happy
Egyszerűen minden megvan benned - mint azt fent is említettem hosszan de mégis tömören - ami nekem kell ahhoz, hogy valakit LEG-nek jelöljek.
Tehát, Zoya Megan Krane, te vagy az én telem(is)  wííí  szív

A tél szerelmes párja: Folyamatban.

A tél játéka: Josephine & Ray - hogy miért? Mert nem mindennapi már csak a gondolat se úgy helyt állni feleségként egy kapcsolatban, hogy a férj még azt se tudja róla, hogy ki ő, hogy mi a fenét keres vele egy házban, hogy miért ücsörög mellette állandóan a kórházban, miért lesi minden kívánságát? És persze ilyen szempontból férjnek lenni is nagyon nehéz, hisz szegénynek f*ngja sincs arról, hogy mit csináljon, mire, hogy kellene reagálni... sőt még azt se tudja magáról, hogy volt felesége :O
És ja, hogy még van egy kislánya is?... Kíváncsi vagyok minden sorotokra, olvaslak titeket mikor csak eljutok odáig és várom a folytatást, a további huzavonát és azt, hogy visszajönnek-e azok az emlékek Wink

A tél mókamestere: Szerintem saját magamat hazudtolnám meg azzal, ha nem téged jelölnélek, Leonard O. Lawrence Very Happy Mikor először láttam/olvastam a karakteredet, nem voltam benne biztos, hogy az ilyen karaktereket kilehet játszani anélkül, hogy az ne okozna komoly fejfájást az embernek, ne lenne túlzó vagy kicsit idétlen - nem jó értelemben - épp ezért is féltem, hogy nem fogod tudni hozni azt a tudatlan, butuska és visszamaradott embert akit megálmodtál, de őszintén mondhatom, hogy megleptél! Mikor az elején azt mondtam, hogy figyelni foglak, nem hazudtam, minden játékodat olvasom, és rádöbbentem, hogy kell a szerepjáték világának az ilyen karakter! Sok ilyen tiszta lelkű karakter, mint amilyen Leon is. Lehet, hogy soha nem lesz még egy ilyen, még ha valakinek eszébe is jut hasonló szituáció, de készülj fel arra - szerintem -, hogy azok akik olvasnak téged szinte biztos, hogy megfogalmazódik bennük a kérdés, hogy "Vajon nekem egy ilyen karakter hogy menne?"
És lesznek akik meg is fogják próbálni kivitelezni a maguk olvasatában Very Happy És ez jó, mert elindítasz általa valamit Wink  dance
Egy szó mint száz, imádom olvasni a játékaidat, hihetetlen de azonosulni tudok azzal a gyermeteg szórakozottságoddal amivel rácsodálkozol egyes szavakra, emberekre vagy épp tárgyakra, az új dolgokra! És a humorodat soha ne veszítsd el, különben hozom a nevetgél-t és bekenlek vele Wink

A tél előtörténete: A mai napig imádom újra és újra olvasni a történetedet elejétől a végéig. Imádom a hasonlataidat, a szenvedélyt amivel írsz és .... pssszt!! A korodat meghazudtoló írásod még mindig ámulatba ejt... szerettem volna én ennyi idősen így írni...és hiszem, hogy neked könyvet kellene írnod!
Rengeteg de komolyan rengetek előtörténetet olvastam az elmúlt időkben, annyit kaptunk belőlük, mint más a cukorkából Very Happy Very Happy Voltak kedvesek, szenvedélyesek vagy épp kegyetlenek és szomorúak, betelni egyikkel se lehet. Ennek ellenére mégis ki kellett emelnem egyet bármilyen nehéz is volt és bárhogy osztottam és szoroztam, a tiéd lett számomra a győztes... én neked adom a voksomat mint Tél Előtörténete. Imádom a karaktered fejlődését, azt, hogy honnan indult és hova jutott valamint, hogy segítséggel ugyan de ilyen fiatalon, ilyen kecsegtető karrier mellett gondoskodó édesapa tudott maradni. Nem sokan vállalnának be ám egy ilyen szálat egy meglehetősen fiatal karakterrel Wink
Szinte biztos, hogy figyelni foglak játéktéren is Wink Rájöttetek már? Razz Matheo L. Perrault.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


A tél legjei szavazás! Empty
» Keletkezett az írás



Vissza az elejére Go down
 
A tél legjei szavazás!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A hónap legjei
» Novemberi Szavazás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: