Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

Jaeho && Rose Empty
»Szer. Okt. 26, 2016 7:01 pm Keletkezett az írás



Rythm ta
zene || említettem már, hogy nem tudok kezdőt írni?
Tényleg úgy éreztem, szükség van erre. Szükség van rá, hogy végre ki tudjak kissé kapcsolni, s elfelejteni mindent, ami a fejemben kavarog, szinte szüntelenül, a nap minden másodpercében. Nem tagadom; Őt is ki akartam zárni a gondolataim közül, de az alkohol nem segít. Nem öl meg bennünk semmit; csak felerősít mindent, mindaddig, míg a ránk neheződő nyomás végleg összezúz mindent. Majd következik a filmszakadás, amt a másnapi reggeli szedülés, s túlzott hányinger követ. Megéri? Abszolút.  A pár órányi nem törődömség érzése, a semmittevés. Létezés anélkül, hogy az élet problémái közül akár csak eggyel is foglalkoznál. Majd elmúlik. Minden elmúlik, semmi sem örök.
Halk puffannással érek földet, szemeim csak résnyire nyílnak ki, míg sikerül realizálnom, hol is vagyok pontosan, s máris, szinte öntudatlanul nyúlok a takarómért, hogy magamra húzva a padlón folytassam a jól megérdemelt alvást, azonban a kintről hallható halk neszezés szinte visszaránt az álmok kapubájából, az édes tudatlanságtól.  
thanks❤
Vissza az elejére Go down
 
Jaeho && Rose
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: