Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza

ChatBox
Csicseregnek a madarak

Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Adalbert Von der Anderle, Dimitri Grigorenko, Lena E. Winfield, Shay Kieran

A legtöbb felhasználó (55 fő) Kedd. Szept. 27, 2016 8:03 pm-kor volt itt.

Share | 

Craig Jordan • Chris Pine • 34 • Onkológus
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

▪▪ Hozzászólások száma :
3
▪▪ Hírnév :
0
▪▪ Megjöttem :
2016. Oct. 17.
▪▪ Korom :
30

»Pént. Okt. 28, 2016 11:05 am Keletkezett az írás

Craig Jordan
KOR
34
Csoport
Szakorvosok - Onkológus
Play by
Chris Pine
Történeted
Tizenkét éve fogtad magad, és mindent feladva úgy dönttél, otthagyod Kalgoorliet, a kisvárost, ahol születtél, és éltél 22 éves korodig. Szerettél volna orvos lenni, és nyilván ott ezt nem lehetett megvalósítani, így Angliába mentél tanulni. Ugye nem kell mondanom, hogy Ausztrália és Anglia nagyon nincs köpéstávolságra egymástól? Így történt, hogy a "meglátod, megoldjuk majd ilyen nagy távolságból is, és majd hazajövök minden hónapban, ha tudok"-ból az lett, hogy nagy bánatunkra mindkettőnk másba szeretett bele. Nyilvánvalóan ez véget is vetett a kapcsolatunknak, de őszintén megvallva, azóta is az eszembe jutsz, és meg kell valljam, nem voltam még olyan szerelmes sosem, mint tizenkét éve, akkor... Mindegy, ennem már vége. A lényeg, hogy haragszom azért, mert nekem kellett kinyomoznom, hogy újra Ausztráliban vagy, és Sydneyben dolgozol egy kórházban. Miért nem szóltál? Most meglátogatlak. De nem egy baráti látogatás lesz, hanem sokkal rosszabb. Leukémiás vagyok, és állítólag már visszafordíthatatlanul beteg. Bízom benned, tudom, hogy te majd meggyógyítasz. De most nem Lydia Barettként, hanem Sheila Morrisonként. Nem hiszem, hogy megismernél, és épp ez a célom. Akkor máshogy állnál a dologhoz. Csak kérlek... Gyógyíts meg!

Nagyon-nagyon várom a fiatalembert! A play by-t imádom, így akkor cserélhető, ha nagyon megtudsz győzni. Név cserélhető, ha csak ezen múlik, hogy gyere! Smile A végére természetesen azt szeretném, hogy újra egymásra találjanak a karakterek, de addig megannyi bonyodalmat kell átélni, nem beszélve a betegségről. Várlak, ha megérkeztél, dobj egy PM-et!
Vissza az elejére Go down

Craig Jordan • Chris Pine • 34 • Onkológus
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Filozófia vizsga - Chris, Zin és Noah Joon