Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
Több, mint barátság?
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Abigail McVeigh

Gyakornok
Abigail McVeigh
▪▪ Hozzászólások száma :
28
▪▪ Hírnév :
0
▪▪ Megjöttem :
2016. Nov. 05.
▪▪ Korom :
31
▪▪ Tartózkodási hely :
Sydney

Több, mint barátság? Empty
»Kedd Szept. 05, 2017 2:16 am Keletkezett az írás






Csodás Neved
KOR
19-23
Csoport
Páciensek
Play by
Shay Mitchell (alkudható)
Történeted
Néhány hete sportsérülés miatt hoztak be a kórházba. Azóta is jársz rehabilitációra. Az első pillanattól kezdve megértjük egymást, kicsit olyan érzés, mintha sokkal régebb óta ismernénk egymást. Olyan közeli barátokká váltunk rövid idő alatt, amilyen ritka. Mostanában már minden problémámat, gondolatomat veled osztom meg, előbb, mint a barátommal vagy bárki mással. Mondhatni egymás legfőbb bizalmasai vagyunk. Viszont bárhogy magyarázzam is be magamnak, hogy ez csak barátság, egyszerűen jól megértjük egymást, a helyzet az, hogy a kettőnk közötti vonzalom tagadhatatlan. Te ébresztesz rá, hogy bizony a saját nemem iránt is vonzódom. Illetve elsősorban hozzád. Ez pedig kölcsönös. Hogy te eddig tudtad-e magadról ezt, hogy a lányok (is?) érdekelnek, vagy számodra is újdonság, azt nem tudhatom. Egyelőre nem mert egyikünk sem lépni a másik felé, akárhogy forr is köztünk a levegő, hiszen ez egyrészt újdonság nekem, másrészt (általad is tudottan) én komoly kapcsolatban élek egy férfival. Hogy neked van-e valakid, az illető férfi-e vagy nő, az valahogy még nem került szóba. Talán valahol félek megkérdezni. Hogy hova vezet ez az egész? Lehet ebből valaha valami több? Vagy elnyomva az érzéseket megmaradunk barátoknak? Esetleg pont ez a kettőnk közötti ki nem mondott vonzalom fog éket verni közénk végül? Ezek mind olyan kérdések, amire csak az idő adhatja meg a választ.

/Ahogy a leírásból is látszik, a karakterrel kapcsolatban sok mindent a megalkotó fantáziájára bíznék, csak egy keretet adnék meg. Az itt és az ET-mben leírtakon kívül más megkötésem nincs és sokféle elképzelésre nyitott vagyok a karakterek kapcsolatának alakulása tekintetében is. Szerintem érdekes játékokat lehetne kihozni belőle és nekem nagy szükségem lenne rá, hogy összekuszálja amúgy sem egyszerű érzelmi életemet, szóval ha valakit esetleg felcsigázott a plot, pm-ben természetesen megtalál./
Vissza az elejére Go down
 
Több, mint barátság?
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Barátság extrákkal. - Scarlett Johansson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: