Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
Trissa___ I Asszisztensem - ELFOGADVA!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

Trissa___ I Asszisztensem - ELFOGADVA!  Empty
»Kedd Aug. 18, 2015 5:30 pm Keletkezett az írás



ELFOGADVA

Becses neved
~28-30. Egyéb Egészségügyis. Asszisztens. Eliza Dushku.
A magánpraxisom asszisztense vagy, nemrég kezdtem abszolválni azt a felvetést is, miszerint a kórházban is lehetnél te az asszisztensem. Szeretem a precíz pontos munkát, az olvasható írást, a kellemes hangulatot és nem mellesleg téged stírölni ha épp nem látod hogy figyellek. Én vettelek fel, többek közt a mellméreted miatt esett rád a választásom, első körben. Roppant egyszerű voltam. Az önéletrajzokat úgy szelektáltam,hogy kinek mekkora a kosár mérete. Roppant előítéletes dolog tudom, de miután négy hölgy maradt, végül a te szakmai tudásod tetszett meg jobban. S nem csalódtam, kellemesen lehet veled beszélgetni komoly témákról, munkával kapcsolatban. Persze eddig kerültük azt, hogy bármelyikünk is szóba hozza a másik vagy épp a saját magánéletét. De most hogy közeledik az országos táncverseny döntő gyakran rajta kapsz néhány lopott táncmozdulat elvégzése közben, ám eddig még nem tetted szóvá, hogy láttál. Hogy te tudsz táncolni? Rád bízom, ha nem? Kiváló tanárt találsz a személyemben Wink
Ugyanakkor ismersz, tudod hogy mennyire szeretek egészségesen élni, minden édesség cukormentes amit eszek, és sosem láttál még zsírosat enni, erre nagyon ügyelek. A magánrendelőmben időnként ha nagy a szünet két beteg között együtt ülünk le meccset nézni, mindegy milyen sport. De a versenytáncról mindig hamar túlkapcsoltam, hiszen egyesek szerint nem túl férfias sport a tánc... én pedig nem akarom nagy dobra verni, élvezetből csinálom. Te segítettél berendezni a magánrendelőmet, és erre azt hiszem büszke is vagy, mert kiváló szépérzékkel rendelkezel.

// Név, pb alkudható de szeretném Eliza Dushkut, a kapcsolatunk egyelőre munka kapcsolat. Nem két perc alatt kialakuló szerelmi szálat szeretnék. Dorien nem az a fazon aki meglát és egyből virágot visz bárkinek.//  
Ha egy nő keresi a férfi kegyeit, az simogatja a lelket, de a kihívás a vért lobbantja lángra.

Vissza az elejére Go down
 
Trissa___ I Asszisztensem - ELFOGADVA!
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Trissa & Dorien
» Trissa & Dorien II.
» Trissa & Ashley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: