Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

Sebastian Taylor Empty
»Hétf. Aug. 31, 2015 11:46 pm Keletkezett az írás



Sebastian Taylor
32. civil. szabadon választható. Cam Gigandet.
7 évvel ezelött mondtuk ki egymásnak a boldogító igent, és bár sokan nem adtak 2 évet a házassagunknak, mi mégis még mindig együtt vagyunk. Talán csak a gyerekeink miatt nem válunk el, talán szeretjük egymást. Ez mindegy. Számtalanszor megcsaltál már, a legtöbbről tudomásom is van. De ne hidd azt, hogy nekem is Te vagy az egyetlen férfi az életemben! Óh, nem drágám! Szerettem volna megbosszúlni hűtlenségedet, ezért egy évvel ezelött kikezdtem a legjobb barátoddal. Kétszer voltam vele együtt úgy, hogy azt akartam is, most azonban képtelen vagyok kiszállni ebből a kapcsolatból. Félek, hogy mi lesz, ha megtudod, így inkább  bele megyek a mocskos kis játékaiba.
Nem vagy a romantika nagymestere, soha nem is voltál az, azt hiszem pontosan ez fogott meg benned. Nem tudom, hogy a szerelmed kölcsönös-e, én minden esetre bízok abban, hogy helyre jön a házasságunk. És nem csak a két gyerekünk miatt, hanem miattam... miattunk is.

//Nagyon várom a karaktert, örök hálám lesz a megalkotójának. A pb lecserélhető, ha tudsz jobban Cam-nél, ehhez azonban szeretném ha egyeztetnénk. Minden mmást a megalkotóra bízok, siess nagyon! *-*//
Míg a halál el nem választ.

Vissza az elejére Go down
 
Sebastian Taylor
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Annabell Taylor
» Maria & Sebastian
» Sebastian Roché
» Bree - Sebastian
» Stella Taylor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: