Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza

ChatBox
Csicseregnek a madarak

Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Cloe Ackermann, Dimitri Grigorenko

A legtöbb felhasználó (55 fő) Kedd. Szept. 27, 2016 8:03 pm-kor volt itt.

Share | 

(Imádott divattervezőm) - Jessica Stroup
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

»Szomb. Szept. 12, 2015 4:15 pm Keletkezett az írás

Imádott divattervezőm
30 körüli. civil/páciens. divattervező. Jessica Stroup.
Mindig vidám vagy és kedves. Néha nekem már túlontúl pörgős. A divatérzéked egyszerűen fantasztikus. Mindig tudod, hogy mit, hova és miből kell varrnod. Mivel minden sejted a divat körül forog, így figyelmességed hagy némi kívánnivalót maga után. Mindig mindent azonnal akarsz megtenni. Semmit nem halogatsz másnapra, mert tudod, hogy akkor is biztosan lesz bőven tennivaló. Ha nincs, akkor keresel magadnak, vagy egyszerűen hozzáfogsz egy új ruha tervezésébe.
Franciaországba kerülésem után nem sokkal találkoztunk, mikor elvittek a kollégáim egy buliba. A későbbiek folyamán többször is összefutottunk, többek közt akkor is, mikor az egyik borász ismerősünk kóstolót tartott néhány meghívott embernek. Ott jobban elbeszélgettünk és megtudtam, hogy szeretnél befutni saját ruháiddal. Rávettél, hogy tervezhess nekem ruhákat, amik nekem nagyon megtetszettek, ezért cserébe én is segítettem neked, óhajod szerint, aminek a vége az lett, hogy modellt álltam legelső, saját kollekciódban. A kifutóra is ki akartál csalni, azt azonban nem vállaltam. Így is alig tudtunk időt szakítani komoly beosztásom mellett.
Egyike vagy azoknak, akik tudják, hogy Ausztráliában vagyok. Nem a születési nevemen ismersz, hanem Scarlettként. A kapcsolatot mailekben tartjuk, mert arra kényelmesebb válaszolni. Hogy miként kerülsz ide, azt rád bízom.

Amennyiben kedvet kapsz a karakterhez, regisztráld és írj egy üzit, hogy tudjam, te vagy az! Várlak nagyon! Smile
Úgy érzem, a divatot nem követni kell, ideje, hogy az kövessen engem.

Vissza az elejére Go down

(Imádott divattervezőm) - Jessica Stroup
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal