Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
Elliot - my knight in shining armor
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

Elliot - my knight in shining armor Empty
»Pént. Okt. 02, 2015 10:59 am Keletkezett az írás



Elliot
24+. foglalkozástól függ. kórházi dolgozó. darren cris.
Cinkostárs. Azt hiszem, talán ez a legjobb jelző rád. Te vagy az egyetlen, aki tud a kis titkomról és aki segít, ha arról van szó. Mikor először idejöttem, egy pánikrohammal hoztam rád a frászt, onnantól kezdve vagyunk... nos barátok. Amióta kiszedted belőlem a sötét kis titkomat, mert te mindig mindenkit meg tudsz győzni arról, hogy neked el kell mondani a titkukat... azóta mindig ott lapul a zsebedben egy levél a gyógyszeremből, ha netalántán elfelejteném, vagy csak egyszerűen szükségem van rá és te jobban kéznél vagy. Olyan vagy nekem, mint egy nagytestvér... bár kétség sem fér hozzá, hogy volt, amikor majdnem több lett a kapcsolatunk barátinál, de idő előtt mindig rájöttünk, hogy jobb ez így nekünk.
Szinte mindig ki tudsz találni valami őrültséget, amivel arra ösztönzöl, hogy kitörjek a magam kis bezárt burkából... sőt, legújabb ötleted, hogy olyan feladatokat adjunk egymásnak, amolyan felelsz vagy mersz módon, ami leginkább nekem fog nehezemre esni, de cserébe te is szenvedsz... kár, hogy nem vagyok olyan kreatív ilyen téren, mint te. Na meg persze attól se félek, hogy bárkinek elárulod a sötét kis titkomat, mert neked is megvan a magad sötét titka, amit akkor vallottál meg, amikor én lebuktam (biztos vagyok benne, hogy csak azért, hogy ne lásd a könnyeket a szememben... na meg azt, hogy milyen kegyetlenül éreztem magam, miután lebuktam)
(pb cserélhető, bár én örülnék neki, jellemre egy nyitott, mindig jókedvű embert képzeltem el, amolyan örökbohócot, foglalkozás rád bízva, valahol az ápoló és a rezidens között gondolkodtam, már csak a kor miatt is. ja és a látszat csal ám, aktív vagyok és sokat reagolok, csak Savi életét még nem indítottam be az oldalon Rolling Eyes de nagyjából mindennap felnézek ilyen, vagy olyan bőrbe bújva Wink szóóóval várlak nagyon *-* )  
I need a light to take me home
I kinda need a hero
Is it you?

Vissza az elejére Go down
 
Elliot - my knight in shining armor
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: