Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

Bradley Fitzgerald Empty
»Hétf. Okt. 12, 2015 11:34 pm Keletkezett az írás



Bradley Fitzgerald
BEREGIZETT

Mit is mondhatnék a mi kis kapcsolatunkról? Már az anyaméhen is osztozkodtunk, de én voltam a gyorsabb kemény három perccel. Minden rezdülésemet, ki nem mondott gondolatomat ismered. Tökéletesen kiegészítjük egymást. Én vagyok a csendesebb, a passzív fél, addig te a nagyszájú, bulizós. Szokás mondani, hogy az ikrek megérzik, ha a másikkal baj történik, és ez nálunk sincsen másképp. A rossz hangulatingadozásaimat, a féktelen dühkitöréseimet te tudod a legjobban kezelni. Ha bajban vagyok, akkor te rohansz először, hogy megnézd, mi van velem. Szoros, megbontatlan kötelék a miénk. Az egyetem alatt kialakult egy négyes klikkünk, és ebbe nem nagyon szeretnénk senkit sem beengedni, főleg mióta lett egy közös titkunk. Nem félnél ölni se értem, ha arra kerülne a sor, és fordítva is igaz. Talán pontosan ezért bízom abban, hogy te semmi pénzért nem árulnád el a titkunkat, vagy mégis? Ott voltál az elejétől kezdve egészen a végéig. Bízom benned, és Joshban, meg Phili-ben is, de meddig lehet megúszni egy gyilkosságot?

Nagyon várlak drága ikrem, de nem csak én, hanem a kedves barátnőd Philippa is! A PB és a név nem alku tárgya! Hosszú távra tervezünk, tehát sok izgalmas játékötletünk van, megéri csatlakozni. Wink Dobj egy pm-et, ha itt vagy már.  wííí
You are my soul, you know me the best…

Vissza az elejére Go down
 
Bradley Fitzgerald
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fitzgerald Twins

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: