Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
Maggie Jonhson || választható pb.
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

Maggie Jonhson || választható pb. Empty
»Hétf. Okt. 26, 2015 8:31 am Keletkezett az írás



Maggie/Stacy/Stephanie Johnson
35. civil/páciens. full rád bízom. választható pb.
A nővérem vagy, bár ezt simán letagadhatnád. A lényeg, hogy amerikaiak vagyunk, San Franciscoból származunk, az apánk orvos. Te vagy a középső, ugyanis volt egy bátyánk, de ő négy évvel ezelőtt egy lövöldözésben meghalt. Akkor én leváltam a családról, nem tartom veletek a kapcsolatot, bár te írtál néhány e-mailt, amiben tájékoztattál arról, hogy baba projektetek volt, stb. Ugyanis volt egy jófej férjed, de most éppen elválsz. Három órával ezelőtt közölted velem, hogy idetartasz, menjek ki eléd a reptérre. Csakhogy én nem biztos, hogy ezt szerettem volna. Minden mást teljesen rád bízok, a sztori legyen meg, a jellem, a múlt, a kapcsolataid teljesen rád vannak bízva.

Mindenképpen szőke hajú bombázót szeretnék pb-nek, így Brittany Snow, Elizabeth Banks vagy Evan Rachel Wood az első gondolatom, de ez a rész nyilván tárgyalható. Ezen kívül a nővérem mindenképpen nálam szándékozik dekkolni, ameddig kibulizza a válását, bár még el sem kezdődött, ez feszültséget fog okozni, az amúgy is törékeny kapcsolatunkba, mert én éppen esküvőre készülök. Azt akarom, hogy sok veszekedés, sok para legyen, a vége pedig csak rajtunk áll. Nagyon várom, aktív usert szeretnék neki!!!
Család nélkül minden csak illúzió.

   
Vissza az elejére Go down
 
Maggie Jonhson || választható pb.
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Samantha Ledford - szabadon választható pb

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: