Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
Elizabeth Parker -Nikki Reed- Feleség-
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

Elizabeth Parker -Nikki Reed- Feleség- Empty
»Vas. Nov. 08, 2015 10:05 pm Keletkezett az írás



Elizabeth Parker
28-29. Civil. Ingatlankereskedő. Nikki Reed.
Elizabeth, kedvesem. Te lennél az én gyönyörű feleségem. Persze, örömmel látlak a házunkban, mert amúgy nagyon szeretlek. Fogjuk rá. Mikor nem vagy egy hisztérika, és engem sem akasztanak ki a kórházban. Akkor eléggé elviseljük egymást. Már féléve próbálkozunk azzal, hogy gyerekünk legyen, de minden hónap ugyan azzal ér véget. Te kisírt szemekkel jössz velem szembe, vagy hívsz fel, hogy nem sikerült. Minden egyes hónappal kezd kihűlni a házasságunk. Te küzdesz érte? Nem tudom, biztosan, hiszen elég sok mindent buknál a válással. Ilyen lenne a ház, a kocsik, a pénz. Azért lássuk be, egy ingatlanügynök klasszisokkal kevesebbet keres, mint egy orvos. Szűkségem van rád, mert van egy elég nagy titkom, de idő kell, hogy beavassalak, ha egyáltalán megteszem.
De gyere és forgasd fel az életemet, akassz ki, vagy mit bánom én.
// Elég aktív usert várok, aki nem tűnik el, és nem akad ki, ha megjelenik a szerető. A pb csak ötlet a névhez ragaszkodnék, mert az ET-mben is ezen a néven szerepel. Ha megérkeztél, nyugodtan dobálj hozzám pm-ket, örömmel egyeztetek!
Damn I love you and hate you too much

Vissza az elejére Go down
 
Elizabeth Parker -Nikki Reed- Feleség-
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elizabeth Parker
» Margaret Tennant | ex-feleség
» Jessie Reed. Neurológus. - Nick Weschler
» Elizabeth & Nathaniel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: