Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
Alice; my beautiful lovers. - Diana Agron
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

Alice; my beautiful lovers. - Diana Agron Empty
»Hétf. Nov. 09, 2015 12:34 pm Keletkezett az írás



Alice McIntire
19-21. Medikusok. Egyetemista. Diana Agron.
Alice, kedvesem. Te vagy a minta diák, végig figyelmesen végig ülted az általam tartott igen csak unalmas előadást. Lelkesen tetted fel végig a kérdéseket. Mint később kiderült, te vagy a csoport agya, lelkes minta diák. Aki nem mellesleg lehengerlően gyönyörű! Tisztában vagy vele, hogy nős vagyok, de nem adtad fel ennyire könnyen, mivel kölcsön adtál egy könyvet,amit elvileg nekem minden képp el kell olvassak, mert nagyon érdekes dolgok vannak benne. Így is lett. Mivel bele rejtetted a telefonszámodat. Sokáig nem akartalak felhívni, de egy veszekedés során, mikor a feleségemmel megtudtuk, hogy ebben a hónapban sem leszünk szülők, megkerestelek. Szép este volt, de az istenit is, te jóval fiatalabb vagy nálam. Még is, szeretem, mikor bohókásan felhívsz, vagy küldesz egy sms-t.
Tudod, mi tetszik benned? Hogy nem érdekel a feleségem és képes vagy megnevettetni, még egy nyűgös nap után, mikor az össz energiám az, hogy levágódjak a fotelodba.
// a nevét szeretném megőrizni az et-ben is említve van, az arc csak tipp. Gyere és forgasd fel az életemet. Ha megjöttél, dobj meg egy üzivel, hogy egyeztessünk.
Are you beautiful lover? Yes, you are.

Vissza az elejére Go down
 
Alice; my beautiful lovers. - Diana Agron
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mason & Diana - Uszoda
» Diana&Mason ~ Külvárosi motel
» Mason & Diana - Laguna Hotel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: