Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
Zoya and Hayden (SMS)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

Zoya and Hayden (SMS) Empty
»Hétf. Nov. 09, 2015 8:08 pm Keletkezett az írás



Gombszemű

'Reggelt, Zoya! Remélem nem ébresztettelek fel. A tegnap átadott üzenetet megkaptad az illetékestől?
Hayden

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Zoya and Hayden (SMS) Empty
»Hétf. Nov. 09, 2015 8:23 pm Keletkezett az írás



KávéManó

Őizé, Neked is! Üzenetet? Kitől? Mikor? Mit? Hova? Nem kaptam senkitől semmit. Fontos volt? Mi volt benne? Bocs a kérdés özönért, még nagyon reggel van.  Embarassed  

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Zoya and Hayden (SMS) Empty
»Hétf. Nov. 09, 2015 8:28 pm Keletkezett az írás



Gombszemű

Ó, akkor duplán jóreggelt, sejtettem, hogy még alszol, ne haragudj  *.*
Elvileg szóltam Thomasnak, hogy adja át, hogy korábban lelépek egyéb okokból... meg kellett volna csinálnod két vérvételt és branül betételt! Akkor gondolom ez elmaradt  pale

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Zoya and Hayden (SMS) Empty
»Hétf. Nov. 09, 2015 8:33 pm Keletkezett az írás



KávéManó

Tegnap lehúztam egy dupla műszakot, szóval a dupla jó reggelt jár. De nem haragszom, nem szokásom továbbra sem Very Happy Egyébként nem szólt semmit. Szóval ez elmaradt részemről. Ugye nem lett ebből kellemetlenséged? Ha igen, ígérem jóvá teszem, sajnálom Sad Egyébként ugye nincs gond...már ha publikus a dolog.

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Zoya and Hayden (SMS) Empty
»Hétf. Nov. 09, 2015 8:40 pm Keletkezett az írás



Gombszemű

Igen, tudtam, hogy hosszú napod lesz ezért is küldtem magam helyett Tomot de ezek szerint el kell kapnom a grabancát... duplán is Very Happy Mert nem segített és mert nem szólt.
Nagy baj nem, de hatkor már jött a telefon, azóta folyamatosan csörög, szóval... Very Happy Very Happy
Isten ments! Nem neked kell jóvá tenned. Majd kitalálok valamit  scratch
Orvosnál voltam, gond az ilyen formában nincs Smile


Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Zoya and Hayden (SMS) Empty
»Hétf. Nov. 09, 2015 8:49 pm Keletkezett az írás



KávéManó

Remélem semmi komolyabb baj, gondolom a lábad miatt. Ugye minden okés? Amúgy jó lett volna ha szól és megszabadít a radiológiáról. Megint ott kellett lennem, és megint Cody mellett! Sad Este meg le a balesetire. Hülyegyerekek felgyújtottak egy csomó használaton kívüli gumiabroncsot. Mérgezés, és kisebb égési sérülések. De nem panaszkodom, mondj valami jó hírt ha már felébredtem Very Happy

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Zoya and Hayden (SMS) Empty
»Hétf. Nov. 09, 2015 8:57 pm Keletkezett az írás



Gombszemű

Nagybátyám berendelt magához, h megnézze... elkél egy kis olajozás, nyikorognak a csavarok Wink Nem, nincs semmi probléma, időnként el kell járnom rutinra, h megnézzék rendben van-e. Viszont kötelezővé tették a gyógytornát... gyönyörűen fogok mutatni, remélem azért plafonról nem kell lelógnom Razz
Igen, pont emiatt reméltem, h összeszed valahonnan. Mindjárt megyek kirugdalom az ágyból csak, h érezze a törődést.  Twisted Evil De addig se unatkoztál! Volt melletted rezidens?
Ma velem lesz műszakod Very Happy Jó hír? Előtte beugorhatnánk Jimmyhez. Kapsz dilibogyó vagy milyen szörpöt Razz Very Happy

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Zoya and Hayden (SMS) Empty
»Hétf. Nov. 09, 2015 9:09 pm Keletkezett az írás



KávéManó

Nyikorog? Ójajj, mi vagy te a Bádogember az Ózból? Kicsit nem figyelek oda és industrial doki leszel Very Happy Hehe, kérek képeket Thomas kómás fejéről.Very Happy Tegnap még javában sündörgött a szülészeten a nővérek között. Majd elkísérlek és ha fel akarnak lógatni csak szólj, kidumállak Very Happy Jó hír? Ma az első és a legjobb! Szeretek veled dolgozni, de mintha már említettem volna. Embarassed  Gumibogyószörp. De azt csak akkor kérj, ha elviseled a pattogásom. Amúgy benne vagyok, csak életet kellene magamba lehelni. Tipp? Very Happy

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Zoya and Hayden (SMS) Empty
»Hétf. Nov. 09, 2015 9:17 pm Keletkezett az írás



Gombszemű

Á odáig még nem jutottam el, de néha hasonlóan darabos és szaggatott a járásom Very Happy
Amint sikerül katapultálnom az ágyból, lesz kép Razz Very Happy de csak mert jár neked Very Happy Meg se lep! Megint talált magának valami szemrevaló hölgyet... hihetetlen amit csinál, komolyan...várom már, h egyszer pofára essen. Jó tudom nagy szemétség tőlem, de a fagyi visszanyal!
Megköszönném Very Happy
Hidd el ennek én örülök a legjobban Very Happy
Elvisellek én bárhogy... ami pedig az utóbbit illeti. Javaslom a...gumibogyószörpöt? Razz vagy szimplán bújj ki az ágyból és zuhanyozz le Razz fuss egy kört...

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Zoya and Hayden (SMS) Empty
»Hétf. Nov. 09, 2015 9:27 pm Keletkezett az írás



KávéManó

Bocs, hogy poénkodok itt a dolgaidon, csak na. Tetszik, hogy viccesen fogod fel. Ne légy vele gonosz, csak próbálkozik, de mindig rossz ajtón kopogtat. Bessynek, akivel általában egy műszakba. vagyok beosztva, az az alacsony gyakornok lány. Neki pl. nagyon tetszik Thomas csak hát, ő nem nagyon veszi észre.De ne mondd el neki pls kifiléz érte hogy elmondtam, de te tudsz titkot tartani Wink A zuhany az jó ötlet, addig írj, 10 min és vagyok. Ne less, a jegesmedvés pizsamám tabu Very Happy És már el is felejted amit mondtam megy a telefonos MIB emlékezettörlő.

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Zoya and Hayden (SMS) Empty
»Hétf. Nov. 09, 2015 9:39 pm Keletkezett az írás



Gombszemű

Amíg én is így fogom fel, nincs semmi gond. Felesleges addig keseregni rajta míg be nem jelentenek egy újabb műtétet... pl.
Igen, észre vettem már, h mindig kerüli azokat akiknél biztos esélye lenne. Általában a "bögyös", dögös lányok jönnek be neki, utánuk fut - vagy legalábbis ezt mondja - és észre se veszi ha jön egy bájos, csillogó tekintetű apróság, akivel tökéletesen összepasszolnának.
Tudok hát, viszont ezek után hülye lennék nem az irányába terelgetni  Twisted Evil
10 percen át írjak? Razz
Jegesmedve?  Shocked azt hiszem nyertem a Superman-es "pizsimmel" Razz Very Happy  

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Zoya and Hayden (SMS) Empty
»Hétf. Nov. 09, 2015 9:57 pm Keletkezett az írás



KávéManó

Ajjj, itt vagyok. Elfogyott a sampon úgyhogy málnás tusfürdővel mostam hajat. Olyan vagyok mint egy gyümölcsöskert.De felírtam a hűtőre Heathernek, hogy vegyen.  olvas Mindig nála fogy ki. Mondjuk érdekes módon a mosogató és a szivacs is. Szerintem megeszi Very Happy Dehoooogy 10 percig voltam távol. De úgy látom nem sokra haladtunk, csak egy sms jött. Pfú, de Bessy ne vegyen észre semmit jó? Nem akarok galibát.  ahw  Aranyos amúgy, picike, barna göndör hajú lány, csak ha ideges akkor rohadt sokat pislog. Embert nem láttam ennyit pislogni mint őt. Superman-es pizsama? A múltkor Heather adott valami hálócuccot, hogy az milyen csini. Azt hittem halászháló. Mondom én ebben nem alszom. Komoly Supermanes pizsod van? Mutiiiiii Very Happy

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Zoya and Hayden (SMS) Empty
»Hétf. Nov. 09, 2015 10:07 pm Keletkezett az írás



Gombszemű

Eleinte Thomas is közösködött velem de aztán rájöttünk, hogy nem fog menni. Míg én képes vagyok mértéktartó mennyiséget használni, ő kinyom egy kilót mondván így lesz csak tiszta...
Megeszi? A szivacsot? :O sebaj, saját szivacsraktárad van Razz
Mit vártál majd mondatonként küldözgetem őket? Very Happy
Semmit nem fog észre venni ebben biztos lehetsz Very Happy nem dobnám be szegény lányt az oroszlán verembe!
Picike? Barna? Egész jól hangzik Razz Very Happy
Nyilván egy halász is annak használná Razz Very Happy És nem mutatom, a pizsamám az tabu Very Happy nem is sűrűn hordom inkább emlék Very Happy

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Zoya and Hayden (SMS) Empty
»Hétf. Nov. 09, 2015 10:14 pm Keletkezett az írás



KávéManó


Hát most komolyan, szerinted hova tűnik? Nem gond megveszem én nem törik le a körmöm, csak szóljon. De mindent visszarak üresen. Azt hiszem el kell vele beszélgetnem.Áh, nem fárasztalak a magánéletünkkel. Amúgy jól kijövünk, csak ezek a dolgok nem nagyon mennek nekünk. Nem tudom, akkor legalább sok sms lesz a telefonomban. Eddig a tiéden kívül van anyától, Martintól,anyától és megint Martintól és  Heathertől, etc. Very Happy Jól hangzik? Ugye? Én is mondtam már neki, nem nagyon van önbizalma, de tudod, hogy én ösztönösen mindenkit fel akarok vidítani, csak sajna nem mindenki vevő rá. Bessy kivétel, ő aranyos is. Egyszer úgyis megmutatod, ez lesz a karácsonyi kívánságom. Látni akarom a híres neves Supermanes pizsamát! És cserébe te is kérhetsz karácsonyis kívánságot. Na mit szólsz? Very Happy

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Zoya and Hayden (SMS) Empty
»Hétf. Nov. 09, 2015 10:24 pm Keletkezett az írás



Gombszemű

Nálunk is sűrűn nyoma vész a dolgoknak... pl a zoknijaim rendszeresen elmásznak Very Happy aztán kiderült, hogy csak Lisa szokott meglógni vele és bealjaz magának a helyére...  grr
Amúgy nem kell félni Leah a mi grabancunkat is elszokta kapni... otthagyjuk az üres fogkrémes tubust és még sorolhatnám Very Happy sajnálom is szegényt miatta, de hát na! Mondjuk ez inkább "férfi hülyeség"... nem is értem Heathert Very Happy
Lesz benne még több is hidd el nekem Very Happy
Még gondolkozok Razz Attól függ, hogy viselkedsz és "szerepelsz" ma.. ja azt mondtam, hogy lesz egy prezentációd este? Reggel szóltak a balesetiről, hogy szeretnék ha prezentálnád az elmúlt heteket nekik amit ott töltöttél  Shocked

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Zoya and Hayden (SMS) Empty
»Hétf. Nov. 09, 2015 10:34 pm Keletkezett az írás



KávéManó


Lisa? Bealjaz? Jajj nekem hol laksz te? Leah és Thomas tudom de ki az a Lisa?  Shocked  Hogymiiiii?! Ugye most ugratsz? Prezentálni?  affraid  Sok ember lesz ott? És mi van ha orra bukom a küszöbbe? És ha leszakítom aaaa nem tudom a függönyt. És mit vegyek fel? Ésssss ki lesz ott? Úanyám, remélem most érződik, hogy remegek rendesen.És csak most szólsz?! Jó oké, megnyugszom, előtte el fel kell mennem a tetőkertbe. A lila virágok megnyugtatnak. Nem tudom mik azok de nagyon édesek.Pfúúú megyek bedobok egy extra édes bűnösen kalóriadús kakaót.  *.*  Féééééleeeek!

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Zoya and Hayden (SMS) Empty
»Hétf. Nov. 09, 2015 10:42 pm Keletkezett az írás



Gombszemű

Jaj, bocs! Lisa Leah kutyája Very Happy rendszerint bejön hozzám éjjelente és eltűnik a zoknijaimmal amit a párnájához visz és azon alszik el -.- elvileg mentő kutya, de kicsit szerintem kattant!
Nem, nem ugratlak most jutott nekem is eszembe mikor visszaolvastam az sms-t, szóval még örülhetünk is! Nem kell betojni, hallod?! Csak rontasz a helyzeten. Nem esel el és nem rántasz le semmit... Egyszerűen csak arra kíváncsiak, hogy mit tapasztaltál, milyen eseteknél voltál ott és, hogy kik mellett. Az orvosok, hogy segítettek vagy, hogy nem segítettek. Ez a te prezentációd, ki is panaszkodhatod magad, azért van jobbára Very Happy  Cool
Ne menj a tetőkertbe még kiesel! Inkább szedd össze magad mielőtt teljesen szétesel! Majd Jimmyéknél átbeszéljük jó? No para Wink Ó, a kakaó biztos segíteni fog Very Happy Razz

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Zoya and Hayden (SMS) Empty
»Hétf. Nov. 09, 2015 11:01 pm Keletkezett az írás



KávéManó


Na most már jobb. Igaz cukor helyett mézet tettem bele, mert az is elfogyott.Mondjuk bűnrossz vele, de kakaóóóó és ez a lényeg!  cheers  Szóval Lisa az a kutya aki miatt néha felemás zokniba jössz be! A kék, oké, hogy kék csakhogy az árnyalatnak is stimmelnie kellene. Twisted Evil  Csak úgy finoman jegyzem meg.Te még nem voltál a kórházi tetőkertben? Ott vannak azok a virágok, az ajtóhoz közel. Ugye nem gondolod, hogy kimegyek a szélére, nem akarok a félelemtől meghalni. Huhh, na most kicsit megnyugodtam, azt hittem valami esetet kell bemutatnom vagy ilyesmi, és ilyenből nem készültem fel. Pedig már elő is kaptam Gigi-t ilyen parás esetre. Tök megnyugtató. Ó szívesen beszélek én mindenkiről, de amúgy te voltál eddig velem ott a legkedvesebb és ezt is el fogom mondani. De azért majd Jimmy-nél elmondom, hogy miről akarok beszélni. Tudod, hogy hajlamos vagyok hadarni ha ideges vagyok, fogj majd vissza!  Embarassed

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Zoya and Hayden (SMS) Empty
»Hétf. Nov. 09, 2015 11:08 pm Keletkezett az írás



Gombszemű

Méz és kakaó... nálam már most biztosíték leverős, szóval .. Very Happy
Igen Lisa a kutya, aki.... ne mond, hogy ennyire feltűnő  Shocked  pale Jó mondjuk volt már, hogy sikerült úgy elpillednem, hogy az utolsó utáni pillanatban tértem magamhoz és a szürke mellé egy feketét vettem fel... egész nap arra figyeltem, nehogy kilógjon a bokám. Esküszöm neked már ott tartottam, hogy elugrok veszek egy zoknit, de mondom nem érdekel, nem ez a lényeg.
De, voltam. Oda járok néha cigizni, ha már minden kötél szakad. Oda nem jönnek sűrűn utánam, hogy mi a bajom, miért remegek annyira és miért ez meg az... A szélére én se merészkednék... legalábbis amíg élni akarok addig biztos nem Very Happy
Gigi? scratch azkiazmiaz?
Kedvesebb helyett kevesebbet olvastam... na mondom ezt most hogy tegyem össze? Very Happy
Persze, átbeszéljük! Amúgy nyugodtan le is jegyezhetsz magadnak ezt-azt amit nem szeretnél kihagyni. Pl. Wink

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Zoya and Hayden (SMS) Empty
»Hétf. Nov. 09, 2015 11:23 pm Keletkezett az írás



KávéManó


Akkor fogadjunk még sosem ettél bacon-cukor-tehéntúró kombót mi? Nem tudod mi a jó. Ez már avangárd konyhaművészet kérlekszépen! Very Happy Hát mit ne mondjak nem direkt veszem észre, de észreveszem, és direkt nem szólok, de volt már, hogy vizitnél eléd álltam. A fejed ugyan kilátszott mögülem, de a lábad nem és ez volt a lényeg.  Cool Gigi D'Agostino-L'Amour Toujours...keress rá neten, ezen a vackon én csak írni tudok, nem tudok ilyen linkeket küldözgetni. Laptopon hallgatom én is. Heather már kopogott is a falon, hogy halkabban, mert még alszik. Hupszi.  Rolling Eyes De ugye nem te vagy aki mindig a virágok közé dobálja a csikkeket? Nem győzöm szedegetni. És nem szeretem amikor cigizel, miért nem szólsz amikor ideges vagy és ott vagyok? Embarassed Kitalálnánk valamit...mittudomén csillagokat számolnánk. Azt is ott kell, csak közben nem gyújtasz rá, hanem számolsz velem. Jah, mondjuk ezt csak este lehet. Okés, viszem a jegyzetfüzetemet is, remélem nem fogom itthon hagyni. szemhuz

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Zoya and Hayden (SMS) Empty
»Hétf. Nov. 09, 2015 11:32 pm Keletkezett az írás



Gombszemű

Hát őőő... nem O.O a cukor valahogy kimaradt belőle. Nálam nem összregyeztethető a sós az édessel, vagy legalábbis nem minden esetben. Pl. a sültkrumpli - vaníliafagyi nagyon jó együtt Razz Very Happy
Ójja akkor a végén még hálás is lehetek neked azért, hogy a kis baklövéseimet próbálod elrejteni, ha én magam már nem teszek érte? Very Happy
Ne zargasd fel szegényt :O Very Happy na de én lehet, hogy keresek valami cintányért vagy fazekat fakanállal és kikergetem Tomot a világból Very Happy Nem tetszik, hogy még mindig húzza a lóbőrt miközben én már hajnalok hajnalán ébresztve lettem a hülyesége miatt.
Én se szeretem, de van amikor más nem segít. De ha egyszer eléred, hogy cigi nélkül lehiggadjak, felírlak receptre! Wink Very Happy
Tollat is hozz! Az nálam fogyóeszköz ugyebár...

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Zoya and Hayden (SMS) Empty
»Kedd Nov. 10, 2015 12:13 am Keletkezett az írás



KávéManó


Sült krumpli vanília fagyival? Totális gyomorrontás nálam.Hálás lehetsz hát, mit gondolsz miért csinálom? Majd ingyen nem? Razz Kis naív! Jajj komolyan ne vedd! Szívesen csinálom, de meg ne kérdezd miért, mert nem tudok rá válaszolni. Illetve tudok, de nem akarok! Ne zavarj össze! Zörömböljenek azok a fazekak, kezeket a magasba, vagy hogy szokták ezt mondani.  Laughing  Egyszer voltam Heatherrel ilyen helyen. Rémesen hangos.  Rolling Eyes  Na ott tényleg olyan zaj van mintha edényeket ütnének össze. Felírható vagyok receptre, de csak mértékkel és mellékhatások tekintetében...bla bla...Toll mindig van a táskámban szerintem több is mint kéne. Szóval jegyzetfüzet, toll, meg a magamhoz való eszem. Más valami? Very Happy

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Zoya and Hayden (SMS) Empty
»Kedd Nov. 10, 2015 8:40 am Keletkezett az írás



Gombszemű

Kinek mi? Very Happy
Ajaj... asszem' kezdek félni tőled Very Happy Összezavarni? :O Mivel zavarnálak össze de most komolyan?  o.o
Ó, tényleg látnod kellett volna a fejét! És bocsánatodért fog ma esedezni, ebben biztos lehetsz Wink Very Happy
Hol jártál valami fazék felvonuláson? Suspect
Van olyan mellékhatást amit vállalnék....khmnaszóval...Toll, füzet, ész... ja és ne hagyd otthon magadat se jó?! Very Happy Talán az a legfontosabb Very Happy Háromkor Jimmynél neked jó? Négykor kezdünk egy óra talán csak elég mindenre.

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Zoya and Hayden (SMS) Empty
»Kedd Nov. 10, 2015 9:14 am Keletkezett az írás



KávéManó


Nem kell félni tőlem, vagy olyan félelmetes vagyok?  Rolling Eyes  Azzal zavarsz össze, hogy...nem tudom mivel zavarsz össze. De ne csináld és kész!  Embarassed  Sajnálom, hogy nem láttam épületes látvány lehetett. Bocsánatomért? Na hiszem ha látom. Sosem égetné be magát, hogy egy gyakornoktól bocsánatot kérjen. De nem baj, nem haragszom, de komolyan nem.  Wink  Nem fazék felvonulás volt, attól rosszabb. Középszintű halláskárosodást kaptam, két napig mintha gödörben éltem volna úgy jutottak el a hangok.A velem járó mellékhatások borzalmasak, nem tudod te mit kívánsz! drunken  Ó, magamat nem felejtem, rémesen vicces lenne ha a toll a füzet meg az eszem nélkülem sétálna be Jimmyhez. A 3 jó lesz addig mindent elintézek. Még vásárolni is marad időm. Még jó is, hogy korábban ébresztettél. Amúgy sem akartam sokáig, de így még jobb. Ma én fizetem cserébe a kávédat. Vita nincs!  Razz

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Zoya and Hayden (SMS) Empty
»Kedd Nov. 10, 2015 9:29 am Keletkezett az írás



Gombszemű

Ki tudja, hogy mit takar a bájos, mosolygós arc?  Razz
scratch Remélem most sejted, hogy milyen értelmes képpel nézhetek ki a fejemből x"D Very Happy
Zoya, nem kell aggódnod, Thomast elintéztem... na nem szó szerint, de bocsánatot fog kérni. Jó gyerek ő, kicsit nagy a szája és a kelleténél tahóbb tud lenni, de ha észhez térítik akkor nincs semmi gond vele és vagy gyakornok az illető vagy nem, bocsánatot tud kérni Wink
Szükségem van a "Te féle mellékhatásokra". Mióta naponta találkozunk, még én is többet pörgök :O
És amúgy is ... Razz Ilyenkor már illik ébren lenni Very Happy Razz tudom nagyon szemét vagyok Very Happy Very Happy
Dehátdehé! Jó, nem bánom, most az egyszer!  pirul

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Zoya and Hayden (SMS) Empty
» Keletkezett az írás



Vissza az elejére Go down
 
Zoya and Hayden (SMS)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Zoya and Hayden
» Hayden & Zoya
» Hayden & Zoya - Az első karácsony-
» Hayden & Zoya - A hard night shift -
» Hayden & Zoya - Meddig tart az Örökké?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: