Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza

ChatBox
Csicseregnek a madarak

Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

nincsen

A legtöbb felhasználó (55 fő) Kedd. Szept. 27, 2016 8:03 pm-kor volt itt.

Share | 

Zoya and Hayden (SMS)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

»Hétf. Dec. 07, 2015 8:56 am Keletkezett az írás

Gombszemű

A bevásárlóközpont ruhaosztályának fájáról, Kiscicám Very Happy Ott még gumicsizmát is lehet venni ha azt szeretnél, de szinte garantált, hogy kékké fognak fagyni a kis lábujjaid és sorban letörögetnek majd... én meg szedegethetem majd össze Very Happy Szóval maradjunk a vastag zokni-bélelt csizma vagy bakancs duónál jó? Very Happy
Arra viszont készülj fel, hogy a bing nem érezteti veled azt a roppant hideget ami ott van Very Happy Úgyhogy ne csak a havat nézegesd és a hóesést hanem azt is, hogy merre találsz Sydneyben az Európai hidegnek megfelelő öltözetet. De nem kell aggódni, Greg azt mondta, hogy a garázs tele van fával, szóval megfagyni biztos nem fogunk... legalábbis addig nem, míg a lakásban vagyunk Razz
Két hét köpeny nélkül Wink El leszel kényeztetve ebben biztos lehetsz!
Négy?! Nem lesz az egy kicsit sok, Cica?
Az tuti! Pedig kezdek hozzászokni, szóval...
De szerencsére akkor, viszont még előtte el kell intéznem ezt-azt.
Kezdem úgy érezni, hogy soha nem lesz vége ennek a maradék két napnak. De sebaj! Három nap múlva már ott leszünk, bár... per pill zavarban vagyok a 10 órás eltolódás miatt és a kora reggel miatt. Ilyenkor (sem) erősségem a matek Very Happy  

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

»Hétf. Dec. 07, 2015 9:13 am Keletkezett az írás

KávéManó

Bevásárló Központ Ruhaosztálya Fa. Hát ilyet sem láttam még, de egyszer mindent ki kell próbálni. Hééé csak semmi lábujj fagyogatás, meg összeszedegetés, szükségem van mindenemre, szóval ha bármi elfagy, akkor felolvasztjuk. clown  Bakancs? Minek tűnök, őrmesternek? Inkább a csizma, olyan pihe-puha béléssel, és barack színű. Van olyan, hogy barack színű bélelt csizma?  Rolling Eyes  Vagy minden csizma fekete? Mondom, hogy tudatlan vagyok, nagy esőzésekkor volt rajtam gumicsizma, vagy amikor csőtörés volt a nagyszüleimnél. Elvileg van ilyen hely, már Bessyvel is beszéltem, ő szokott járni a francia Alpokba síelni a szüleivel. Hogy lehet azokon a fadarabokon mászkálni, nem buknak orra vele? Szóval maradjunk a meleg szobánál és a forrócsóknál vagy a forrócsokinál...hihi, csak egy betű eltérés. Very Happy  :élf:  Bár magamat ismerve úgyis ki akarom próbálni. Bele lehet feküdni tényleg a hóba, annyira puha? Bessy azt mondta olyan mint halom birkagyapjú. Nem tudom, birkagyapjúba se feküdtem még. Ha nem lennék fóbiás, tényleg beülnék a frigóba.Két hét köpeny nélkül...khm, hogy el leszek kényeztetve azt nem kétlem, de azért más öltözetben gondolkodj a köpeny helyett.  :élf: Te kabátban...hehe, olyan leszel mint egy kis eszkimó.Négy hát! A plüsseim elfoglalnak egy egész bőröndöt, vagy őket nem vihetem? Ők sem jártak még soha Európában.  Embarassed Milyen 10 órás eltolódás? Amúgy nem csak a matek nem az erősséged Razz De most akkor melyik műszakban vagyunk? Illetve én az éjszakaiban, te ezek szerint nem? * Még mindig morcos és ballábas...és nem találja a hajbigyót, a szemüveg már megvan*

Vendég

Vendég

»Hétf. Dec. 07, 2015 9:35 am Keletkezett az írás

Gombszemű

Én se Razz De jól hangzott Very Happy
Fel hát! Lesz gáztűzhely... kandalló. Forró fürdő  szemhuz Razz Very Happy lehet választani melyiket igényled olvasztásra Very Happy
Biztos lehetsz benne, hogy van! Ha nekünk pasiknak van több színben, akkor nektek nőszemélyeknek vagy hatszor annyi árnyalatban van csizma. Szóval tuti van barackszínű és annak ezer árnyalatában Very Happy csak keresni kell Wink
Amikor utoljára Engelbergben jártam Gregnél és a kislányát tanította síelni, szegény vagy ezerszer fejre állt. Szóval de, esnek kelnek. Viszont ha valaki gyakorlott, akkor nem fog fejre állni. Illetve de, akkor is eleshet de nyilván nem fog olyan sűrűn...
"Kis?"... az eszkimók nem nőnek magasabbra 165 centinél, szóval "kis eszkimó" nem lehetek Razz Bocs, ma kekeckedő kedvemben vagyok Very Happy felébresztettél Razz
Mindet hoznád?! Mi lenne ha új plüssökkel ismerkednél meg? Greg kislányának játszószobája tele van plüssökkel x"D
Engelberg és Sydney között 10 órás eltolódás van Drága. Méghozzá nálunk van később, szóval nehezen fogsz, fogunk hozzászokni Very Happy
Nem csak?! Hát akkor még micsoda? :O
De, még mindig az éjszakaiban vagyok, de délután van egy kis elintézni valóm a városban... posta, útlevél és még sorolhatnánk. Tényleg nem vagy ma toppon kis virág :O

Vendég

Vendég

»Hétf. Dec. 07, 2015 9:58 am Keletkezett az írás

KávéManó

Hát ez így ebben a sorrendben jöhet. Mire a forró fürdőhöz érünk, már én melegítem majd fel a vizet. Olyan leszek mint egy merülő forraló. Laughing Nektek pasiknak van több színben? Hűűűű, mondd, hogy nem orgonalila a csizmád, mert menten eldobom magam. Orgonalila, helyes kis sárga hópihékkel díszítve, elől csilingelős bigyóka. Cuki lehetsz. Hehe. Twisted Evil  Okés, akkor legyen a 85-ös barack árnyalat, az amelyik már majdnem rózsaszín...ja, ezt miért neked írom? Engelberg...tök szép neve van, olyan mintha az ember folyamatosan mosolyogna, amikor kiejti a nevet. Próbáld csak ki! Szeretni fogom. Mosolygós városnév már csak jó lehet.  :élf: Már hogyne lehetnél kis eszkimó. Beleásunk a hóba és máris kicsi leszel. Mint valami hóba beleállítható törpe...hehe, én is kötekedős hangulatban vagyok. Twisted Evil Új plüssök? Hát jó, megismerkedem én velük, de akkor csak Clyde hagy jöjjön, lécci...ő a legesmostmégkedvencebbes plüssöm. Ótejóég 10 órás eltolódás? Ki leszek ütve, mint aki nekiszaladt a defibrillátornak izomból. Óóóó nem féltelek én, tudod te a módját, hogyan tarts ébren, Édesem. szemhuz  Khm...okés, okés, az csak azért volt, mert tíz órája talpon voltunk, és baromira hiányoztál, és nem érdekelt akkor senki, ki figyelte akkor azt, hogy éppen a traumás pihenőbe faroltunk be, ami zsúfolási volt? Bocsiiii...szóval a helyiségismereted is hiányos.Okés, már megijedtem, hogy másik műszakba kerültél megint.Cody mostanában előszeretettel intézkedik a beosztásomról mióta a vezetőségből jóban lett azzal a nővel. Crying or Very sad Hát nagyon nem vagyok topon drágám, leöntöttem a micimackós ágyneműt is kakaóval, és mellé összemostam a kedvenc piros pólómat két köpenyemmel. Szerinted díjazzák odabent a halványrózsaszín köpenyt?  Rolling Eyes  Jah és a szemüveget vihetem az optikushoz. Meg akartam dörzsölni a szemem, és elfelejtettem, hogy rajtam van...kinyomtam az üveget és kiesett. Halálosan béna vagyok, komolyan. jocolor

Vendég

Vendég

»Hétf. Dec. 07, 2015 10:23 am Keletkezett az írás

Gombszemű

Kezd elszabadulni a fantáziám! Csak óvatosan az ilyen... "én fogom felmelegíteni..." megjegyzésekkel Very Happy
Igen, orgona lila és kis csengettyűk vannak az orrán. Még világít is, tudod mint a kisgyerekek cipője mikor súly nehezedik rá Very Happy ... a fenét lila! Very Happy Egyszerű fekete mindkettő x"D A hótaposó és az elegánsabb bőrcsizma is Very Happy Jobb szeretem az egyszerű dolgokat, tudod... Very Happy A te árnylatodat viszont így kérd az eladótól, szinte biztos, hogy dobni fog egy hátast Very Happy De kérlek akkor vigyél magaddal, én is látni szeretném Wink Tényleg, délután még el kell ugranom kitisztíttatni a kabátomat meg vennem kéne két inget. Eljössz velem? Aztán még megeszünk egy kehely fagyit, a világ túloldalán úgyse lesz rá lehetőségünk Very Happy
Aha, kimondtam és Leah máris kérdőre vont, hogy mit káromkodok... szóval neked mosolygós, neki káromkodós Very Happy De még szép, hogy szeretni fogod! Egy apró kis üdülő város a hegyek lankáinak ölelésében, tele díszekkel, karácsonyi égősorokkal. Hidd el nekem, szebb helyet életedben nem láttál!
Hajaj?! Te is? ... Razz lehet még se kellene délután találkoznunk? Razz
A végén még világgá mennél ha rájössz, mennyi ideig vagyok képes ingeket válogatni Very Happy
Hamar hozzá fogsz szokni csak az első nap lesz nehéz Very Happy ezért is megyünk egy nappal korábban, hogy a többivel ne legyen baj és még időben fel tudjuk díszíteni az egész kócerájt.  jeej
Jójójó azért bevallom, inkább a szintet tévesztettem el. Valamiért azt hittem, hogy egyel fentebb vagyunk és a szemészetre rongyolunk be, az mindig üres. Na nem baj majd legközelebb jobban megnézem a táblát Razz
Isten ments!... de arra számítania kell Codynak, hogy új év alkalmából kicsit elbeszélek majd azzal a csökönyös fejével. Kezdem unni a hülyeségeit.
Hátőőőőnemigazán. Egyszer én is rózsaszínt csináltam az egyik köpenyből és kifejezetten szúrta a szemüket. Mondjuk lehet, hogy ez csak annak tudható be, hogy férfi egyed vagyok, ne rohangáljak rózsaszín köpenyben  minyon2
Újabb taps Very Happy szerintem próbálkozz meg valami erősebbel, mint amilyen a kakaó Very Happy Fekete tea, kávé?... Ó, a kávé!....

Vendég

Vendég

»Hétf. Dec. 07, 2015 10:48 am Keletkezett az írás

KávéManó

Nem kezd elszabadulni, szerintem már hét határon túl jár a fantáziád. Razz  Futófényes lila csizma, az még Dorothy piros flitteres cipőjét is übereli. És passzolnak a sárga hópihék a sárga köves úthoz. Kezdek irigy lenni, erre a színkavalkádra. Laughing  Ajjj úristen dehogy, el nem tudnálak ilyenben képzelni! Okés, megnyugtattál, hogy egyszerűbb holmikban mászkálsz. Hótaposó...hm...ez meg milyen név? Van csizma, meg van hótaposó? Mi a különbség?  Rolling Eyes  Magammal viszlek, és az eladó tudni fogja feltéve, ha dolgozott valaha dekorfestékeket árusító boltban. Anya is mindig így kéri a színárnyalatokat, mindegyiknek van egy kódszáma. De örüljön, hogy nem a nemzetközi tizenkét számjegyes azonosítóján kérem. Vagy kérhetem a Martin féle színskála szerint miszerint van a "bilikék" "hányászöld" "bugyirózsaszín" és hasonló kódolással.Nekem nem kitisztíttatni kell a kabátot, hanem venni.  :élf: Gyanítom nem lesz elég ha bemegyek és közlöm, hogy kabátot szeretnék. Ajjajj az nagyon gáz, hogy nő létemre gyűlölök ruhák között turkálni órákat? Tudom mit akarok, bemegyek, felpróbálom, ha jó és tetszik megveszem. Mit kell annyit szöszölni? Ingeket válogatni meg főleg. Okés, télapó figurás flanel legyen közötte, az olyan hegyi favágós, hozzá ilyen húzencsúzlis nadrág, irtó dögös leszel. szemhuz A manó sapkát én állom! Igen gyanítom a mai nem lesz éppen a mi napunk, tekintettel a jelenlegi állapotomra, inkább tűnök valami boszorkánynak, de pár óra és olyan tip top...izé...kiglancolt boszi leszek, hogy ihajj. Még a seprűmet is beröffentem. Azzal megyünk ha nem bánod. Laughing  Hallod, én tényleg nagyon hülye vagyok ma. Heather megkérdezte mi az úristent viháncolok. És még pezsgőt sem ittam. Zizgek mint a zsírpapír a szélben.Szerintem csak izgulózok az utazás miatt. Már nagyon várom. Sosem voltam még ilyen szép helyen az tuti, és mindezt veled osztom meg, hát nem is tudom...senkitől sosenemsem kaptam még ilyen szép karácsonyi ajándékot. Nagyon imádlak érte! szív  Kávé....nem tudok versenyre kelni nálad a kávéval. De lehet amúgy az lesz a vége, mert jelen pillanatban olyan vagyok mint egy kosár csipás macska, és egyik hülyeséget csinálom a másik után. Az milyen, hogy papucsban akartam menni zuhanyozni? scratch  A papucs plüss...nem lett volna jó ötlet mi?

Vendég

Vendég

»Hétf. Dec. 07, 2015 11:03 am Keletkezett az írás

Gombszemű

Igen az meglehet, viszont még mindig tartom a gyeplőt, nem hagyom teljesen elszabadulni Razz Kitartó vagyok ám Very Happy Nem is tudod, hogy mennyire. Dorothy a nyomomba se érhet... hova már a flitteres csizma? Réges-rég divatja múlt :O
Hát az kérlek szépen olyan, ami kifejezetten arra van, hogy a havat járd benne. Nem ázik át, kellemesen meleg, jól kibélelt. Viszont vannak olyan csizmák, amik jobb ha nem látnak vizet, mert sikoltozni fog az ember benne egész nap, aztán meg prüszkölni mert felfázik. Nagyjából ennyit jelent a kettő közötti különbség. De az is lehet, hogy ezt csak az én nyelvemen jelenti Very Happy
Na igen én is inkább Martin színeit díjazom... csak nálam nem hányás zöld van hanem libafos zöld Very Happy
Nem, nem lesz elég Very Happy főleg ha nagyobb boltba mész. Dönteni se fogsz tudni... na de majd én segítek Razz Very Happy  szemhuz
Nanenenem, odáig nem süllyedek Very Happy Mintás ingről szó se lehet. Kell majd egy fekete meg egy fehér... aztán ki tudja, mit találok még?! És lehet, hogy akkor már nyakkendő is kelleni fog...
Oké, parkolj le a garázs előtt nyugodtan Razz Very Happy Legalább a kis BMW pihen egy kicsit Razz Very Happy
De azt azért jó tudni, hogy nem kell részegre innod magad ahhoz, hogy jól szórakozz Very Happy Biztos az izgalom, én is vigyorgok mint a tejbe tök akárhányszor arra gondolok, hogy mi lesz a reakciód ha meglátod a térdig érő havat. Nem ám kicsiben kezdjük, nem csak pár centiset fogsz látni de kapásból elsüllyedsz benne!
szív ... hát igen csak nekem lehetnek ilyen jó ajándékötleteim Wink Razz
A hülyeség sosem előny, de legalább Heathernek is jó napja lesz Razz
Vigyázz szegény papucsra...bár seggre biztos nem ültél volna benne Very Happy  

Vendég

Vendég

»Hétf. Dec. 07, 2015 11:24 am Keletkezett az írás

KávéManó

Hát hallod, tartanod is kell, egy egész ménes mászkál az agyadban ilyenkor, ismerem azt a tekintetet, kis hamis. Razz Na de befogtam a számat, vagy befogtam az ujjaim... illetve visszafogtam az ujjaim. Hogy lehet visszafogni az ujjaim, ha egyszer írnom kell? o.o  Pfhu, ezt még gyakorolnom kell azt hiszem. Kitartó, ebben biztos voltam, ha nem lennél az, akkor most nem egy közös nyaralásra, izéééé telelésre készülnénk. Okés, tetszik ez a hótaposó téma, ilyet akarok én is. 85-ös barack árnyalatú, 36-os hótaposó. Létezik ilyen? :élf:  És mehet hozzá olyan kabát....fúúú láttam egy filmet abban van ilyen kabátja a télapót segítő tündéreknek. Ilyen kis piros, és helyes fehér szörmécskék a galléron, és pompom gombocskák, derékban vékonyított. Az tetszik...olyan pufi kabát nem kell, abban úgy néznék ki mint egy túlméretes Michelin baba. Neked milyen a kabátod? Az is fekete? Fekete ing, fehér ing, fekete kabát, fekete csizma...olyan vagy mint egy sakktábla melletti kabala figura. Több szín kellene neked, jól állna hidd el, és vidámabb is lenne. Például méregzöld, sárga, de a diszkrétebb fajta és bordó...pfuh...tök jó lenne. légyszii  Hát a seprűn kicsit még karcol a fék, de megoldom, max seggel érkezem a járdára, a szomszédok remekül fognak szórakozni.  Laughing Na szép, belesüllyedek a hóba...na nem baj én leszek az első ausztrál hóvakond, Zoya a hóvakond...hehe mint valami mesefilm...szóval kiásom magam, simán! What a Face  Heathernek jó napja lesz, jön hozzá a legújabb pasija Jack-John-Jim vagy valamelyik a háromból... szemhuz de ez már rekord, egy hónapja képben van vele. És hát én éjszakás leszek...szóval övék az egész lakás.Hidd el jó napja lesz! csókszi  Amúgy sem ülök seggre, vannak ilyen aranyos nyuszi tappancsos csúszásgátlók a zuhanyzóban, szóval indulok is és lefürdök, az segíteni fog kicsit azt hiszem...papucs off....ja és a szemüveg is. A félüveges. Laughing

Vendég

Vendég

»Hétf. Dec. 07, 2015 11:36 am Keletkezett az írás

Gombszemű

Hát most mit csináljak?! :O Ezt váltod ki belőlem Very Happy Legközelebb felveszek egy napszemüveget és akkor nem fogod látni  Cool  jó lesz? Very Happy
Na, több részről is tudok bizonyítani! Nyaralni is fogunk de most a télé a főszerep Wink De nem kell aggódni olyan nyaralást szervezek... mondjuk a spanyol riviérákra Very Happy Vagy Görögország fehér homokos tengerpartjára Very Happy Bora Bora Razz Dominikai köztársaság... Santorini Wink Biztos létezik csak arra már kevesebb az esély, hogy itt Ausztráliában találsz olyat Very Happy
Azért nem árt ha hozol egy vastagabb kabátot is Very Happy befog fagyni a feneked Very Happy Nekem igen őő...van egy fekete szövet kabát és egy... őő... fekete... pufi...dzseki Very Happy Persze méregzöldet mi? Meg ciánkéket? Razz Meg akarsz ölni még indulás előtt? Very Happy
Nincsenek itthon, de hidd el akadna közönséged Very Happy
Te, vakondjáratos Very Happy Very Happy majd küldesz képet Martinéknak ahogy orrig túrod a havat Very Happy Már a puszta látványtól is dideregni fognak Very Happy
Hogy... öhm, Zoyácska, ezt nem biztos, hogy tudni szerettem volna x"D Very Happy
Na, csúszásgátló, hogy erre eddig miért nem gondoltam? Aztán csodálkozok ha másnaposan dobom a seggeseket a zuhanytálca két centis vizébe...  scratch

Vendég

Vendég

»Hétf. Dec. 07, 2015 1:42 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Napszemüveg a kórházban, fényes nappal? Hát nem is tudom, ha megkérdezik, hogy miért viseled ezt ilyenkor mit mondasz? Bocsi a barátnőm miatt kell...neeeeem ekkora terhet nem vehetek a nyakamba Frodó, ne is akard Very Happy Húúú na most én mondom, hogy óvatosan ezeknek a helyeknek a felsorolásával, mert eddig csak olvastam róluk, de még soha nem jártam egyiken sem. Embarassed  Igaz a kisvároson kívül sem nagyon, de ezt mondtam is neked, hogy még sosem utaztam, ez lesz az első...mindenben az első. Nem kell vastagabb kabát, életemben először fogok havat látni, és érezni..pfhúúú meg is fogom kóstolni.  wííí Érezni akarom milyen az az igazisos hideg. Majd ha fázom akkor meg bemegyek a házba és jöhet a forró...minden forró. Juuuujjjj azt mondja Heather a fűszeres forralt bort feltétlenül kóstoljam meg. Attól nem fogok fejre állni? scratch  Lehet ott olyat kapni? Jujj délután mindenről be kell számolnod. Majd legalább nem uncsizom amíg az ingeket válogatod, szóval tartalak. Abban profi vagyok. Mármint nem az ingekben, hanem a szövegelésben. Méregzöld, ciánkék, vérvörös...ajj tiszta horror mi? affraid  Hihi azt is ki akarom próbálni, ahogyan elfekszem a hóban...és igenis túrnom a havat, és szaladok benne...lehet benne szaladni? Mit nem szerettél volna tudni? Ezt mire írtad? Neked nincs csúszásgátlód? Ajjvé, ezt eddig még nem is figyeltem meg, pedig használtam már a fürdőszobát. Okés, akkor válaszhatsz. Van egy bontatlan medvefejes, mindegyik más színű, meg egy bontatlan batman logó-s, az fekete, egyszínű. Tíz darabos. Basketball  Délután elviszem neked ha talizunk. Fagyikehely? Sok tejszínhabos, a tetején csillogósflitteres bizgentyűk és ostyák? Nyammm....na futok fürdeni tényleg. minyon

Vendég

Vendég

»Hétf. Dec. 07, 2015 2:42 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Hát na, majd megmondom, hogy MIB függő lettem... talán elnézik nekem Very Happy talán nem Very Happy
A végén még kísértésbe esel? Razz figyelj, ha kibírod velem ezt a két hetet összezárva egy parányi kis kőházban kettesben, már tervezheted a nyarat hova szeretnél menni Wink Világjárót csinálok belőled Very Happy
...Mindenben? Razz Very Happy
Igen, életedben először és életedben először fogsz úgy megfázni, hogy soha többet nem is akarsz utána havas helyre menni Very Happy Nem könnyű harminc fok után felfogni a mínusz tízet! Most szólok :O
Mindenképpen Very Happy És nem, attól nem mivel kifő belőle az alkohol Very Happy Csak hülyítelek, nem szoktam sokáig válogatni Very Happy Max ha zakót, öltönyt veszek. Felpróbálok egyet a méret kedvéért aztán lekapok abból a fajtából még néhány színt és mehetünk tovább Very Happy
Az Very Happy már csak a pók és a hálója hiányzik Very Happy de hát halloween hál' istennek már elmúlt... Very Happy
Hóangyalt csinálnál? Very Happy Igen lehet, amennyiben könnyebb a hó és nem ér a nyakadig Very Happy
Azt, hogy éppen mit fognak a nap folyamán csinálni Heatherék x"D
Látod mikre nem figyelsz oda? :O Életeket menthetnél a figyelmességeddel erre... Very Happy Razz
Ó, hagyd majd veszek valamikor Very Happy ezen nem múlik Very Happy
Ahogy szeretnéd Very Happy
Én meg ráveszem magam végre a felkelésre. Ilyenkor szoktam rájönni, hogy milyen pihepuha is ez az ágy x"D

Vendég

Vendég

»Hétf. Dec. 07, 2015 3:02 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Milyen függő? MIB? Maradj Itt Babám! Én maradok ezen ne múljon Very Happy Ó, már kísértésbe estem ennek is te vagy az oka, bár nem hiszem, hogy akárki egy pisszenéssel is hallott volna tiltakozni.Na jó néha Clyde, de az még nagyon az elején volt. Razz Na jó, ezt elmondom: szóval ne nevess ki, de egy doboz málnás joghurtot kentem a hajamra. Shocked  Olyan vagyok perpill mint egy gyümölcsös kert. Vettem tegnap egy hajpakolást ami olyan flakonban van mint az ivójoghurt, és hűtőben kell tartani. Megkértem Heathert hozza be, mert kint maradt ő meg nem a hajpakolást hozta be, hanem a joghurtot. Itt szagolgattam, hogy miafene, ennek mangósnak kéne lenni, nem málnásnak. Basszus, hát persze mert az joghurt volt.Tiszta dinkák vagyunk. :élf:  Na mindegy, ma nem tudom mit fogok még elbarmolni, de kötözd le a kezemet nehogy hozzányúljak valamihez Very Happy Pfhu, mindenben az első lesz ez a telelés, hát még sosenemse láttam havat, meg nem ittam forralt bort, nem volt még az életben sem rajtam ilyen hóletaposó-csizmabakancs meg még hát még olyan igazi téli karácsonyom sem volt. Komolyan te egy angyal vagy, ezt hogy kitaláltad! szereti  És ha megfázok az sem érdekel, sosem voltam még megfázva, a harminc fokban ezt elég nehéz. Júúúúú korcsolyázni is fogunk? Azt is akarok lécci lécci!  wííí Óóóóóókééééé a vásárlási szokásaink közel azonosak, pazar, máris újabb jópontod van nálam. Nyakig érő hóban is csinálok hóangyalt, nem ismerem azt a szót, hogy lehetetlen. Kicsit kettyós hóangyal lesz, de a miénk, illetve én neked adom!  Embarassed Óóóó az ágy...abban ott laknak a visszahúzós manók. Nem figyelsz oda belekapaszkodnak a ruhádba a hajadba és jól visszaráncigálnak. Hihi, tudom, mert az enyémben is laknak. Huncut kis népség. :élf:

Vendég

Vendég

»Hétf. Dec. 07, 2015 3:18 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Jaj ez fájt x"D MIB=Men In Black Razz Very Happy tudoood az a film Very Happy na? na? XD ronta másvilági lények vannak benne xDDD Ezért szokás azt mondani, hogy nézd meg, mielőtt.... Very Happy Így most egy két lábon járó joghurt lettél Very Happy azért javaslom mosd le a hajadról, a végén madárfészek lesz belőle, úgy összeáll tőle Very Happy Nekem annó Tommy a tejszínhabot borotva habra cserélte ki... sejtheted milyen finom lehetett a frissen lefőtt reggeli kávé tetején -.-"
Köhm... kötözzem le a kezed? Még ha úgy mondtad volna, hogy "kötözd meg a kezem" akkor nem is akarnék belefulladni a kávéba. De így aztán Very Happy Javaslom 6x gondold meg, hogy ma utcára akarsz-e lépni vagy sem Very Happy elég sok veszély leselkedik odakint x"D Very Happy
No akkor én vagyok az elsők elsője, aki bevezet téged az... elsőségek... világába :O csak egy "b" betűt kéne elé tenni és akkor már tényleg horrorszigeten járnánk. Belsőségek világa atya ég O.O Azt hiszem nem elég erős ez a kávé.
Majd ha negyven fokos lázzal és nedves orral szenveded végig a karácsonyt, akkor aztán érdekelni fog Very Happy
Fogunk hát Very Happy Abban még én is benne vagyok Wink
Szépen gyűlnek azok a jó pontok Very Happy Büszke vagyok kicsike magamra Very Happy
Nagyon édes vagy Very Happy
Ne is mond, szenvedek tőlük mint a kutya... állandóan vissza akarnak cibálni ezek a kis nyomorultak, de aztán csak győzedelmeskedtem. Most meg itt ülnek a vállamon a konyhában Razz :O Biztos te szórtad szét őket tegnap előtt!

Vendég

Vendég

»Hétf. Dec. 07, 2015 8:17 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Fájt? Hol? Mi? Muti meg, csúnya bibit szépen elmúlasztjuk, doktor néni segít. Laughing  Jesszus, azt hiszem elgurult a gyógyszerem, biztos találkozni akarsz velem? Ma különösen hülye vagyok. És teljesen be vagyok zsongva ettől az utazástól, meg úgy mindentől. Mikor is voltam utoljára olyan nagyobb szabadságon? Már az idejét sem tudom, de gyanítom te sem. Borotvahab kávéval, elég extrém ami azt illeti csuda egy ízlésetek van. Very Happy De most komolyan nem mindegy, hogy kötözd le, vagy kötözd meg? A lényegen nem változtat, hogy ne engedj semmihez hozzápiszkálni. Meggondoltam, az utcára merészkedem, ha nem veled akkor max egyedül...de jól vigyázz mit hagysz ki, irtó menő seprűm van. Cool  Jó, néha kicsit darabosan döcög, de az enyém. Very Happy Te vagy az első...belső...elsőbelső...
elsőségesbelsőséges. Na jó, ez túl messzire visz azt hiszem. affraid belsőségek kapcsán kérdezze orvosát...ja az én vagyok. Cinkes. Very Happy Ó a múltkor kiráztam a kezemből vagy hat családnyi visszacibáló manót, jól érezték magukat nálad, hát lett volna szívem elhozni őket? Na mondom jól van legyen nektek gyerek nap maradtok Haydennél. Hajam kimosva, balzsammal ( kétfélével, egy kókuszos és egy karibis...ez utóbbi nem tudom mit takar, lehet, hogy hulahula lányok vannak benne  Rolling Eyes ) száll ezer felé. Két óra múlva rólam töltik a telefont. Mondd, hogy nem mentem még az agyadra. :élf:

Vendég

Vendég

»Hétf. Dec. 07, 2015 8:50 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Mimi? Mi? Ja semmi x"D Semmi Zoya Very Happy Ne pörögj ennyire Very Happy
Biztos, hogy nincs ott mellette egy nagy üveg pia? Nézz körül rendesen! Very Happy Razz és igen, találkozni akarok veled, remélem nem kell külön kérvényt benyújtanom Razz Very Happy
Nem, tényleg nem tudom az idejét, már évek óta csak a kötelező két napjaim vannak hetente. Kétszer volt talán az elmúlt fél évben, hogy háromnál több, de ötnél kevesebb napra elmentem a farmra, hogy rendbe szedjem amit ... a többiek lusták vagy csak nem akarnak, de hát az se mondható igazi kikapcsolódásnak bárhonnan is nézem :O
Na hát kérlek szépen az egy reggeli ébresztő akart lenni. Olyan hulla voltam napokon keresztül, hogy kíváncsi volt arra, észre veszem-e ha nem tejszínhabot nyom a kávémba. Bejött... először tényleg nem tűnt fel csak mikor kikívánkozott belőlem.  pale
Nem :O Ha megkötözöm akkor egyszerűen csak kapsz egy kis csomót rá. De ha LEkötözöm akkor a valamihez hozzákötözöm és az egy icipicitrettenetesenperverz  affraid
Tűzvillám seprű? Very Happy
scratch  o.o  o.o Kiscicám, kezdem elveszíteni a fonalat Very Happy kicsit lelassítanád fürge kis ujjacskáidat? Very Happy
Nem, nem mentél csak ücsörgök a konyhaszigetnél és nagyokat pislogva próbálom tartani veled a lépést Very Happy nekem még kicsit korán van ehhez, de kezdek belejönni. Mint kiskutya az ugatásba Wink Tehát az a lényeg, hogy fóliával ne csavard be a hajad, ha nem akarod az HBO-t is fogni Wink

Vendég

Vendég

»Hétf. Dec. 07, 2015 9:46 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Naszóval reggel arra ébredtem, hogy múmiát csináltam magamból belegabalyodtam a paplanba. scratch  Aztán nem volt rendes kakaó, csak instant attól meg rosszul vagyok. Heather csinált valami zöld kávét, azt kortyolgattam el, azt mondta natúr...hát elég natúr, mert konkrétan úgy dobog a szívem mint egy gőzkazán. Rolling Eyes  És folyamatosan pörgök, de komolyan. Mellette viszont folyamatosan morcogok valamin. És mindent elrontok, neked hülyeségeket írok. Dehogy van itt pia, ha lenne akkor már nem lenne, szerintem John-Jim-Jack megitta volna.Dededede nem ez a lényeg, hanem a nyaralóstelelés, és hogy végre te is kipihened magad rendesen.Én tudom, hogy imádod a farmot, de ha hazamész az soha nem lesz olyan, mint amikor tényleg, de tényleg csak úgy vagy, jól érzed magad, és csak magadra kell figyelned. Én szeretném ha tényleg fantasztikusan sikerülne ez az egész, és fúúú azon leszek, hogy ne rontsam el, és jajj nem tudom, szóval, hogy ne bolonduljak meg az első hó látványától nagyon, de nem garantálok semmit. Embarassed  Őőőő én még gondolkodom hogyan fogom letesztelni, hogy magadnál vagy e. Igaz amikor tőlem kérsz ébresztőt a telefonban sosem tudom mennyire legyek hangos. Mert ha túl halk vagyok visszaalszol a hangomra. Jajj tejóég, hagyd már ezt a kötözést, még a végén azt hiszem ez a vesszőparipád. o.o  Ha elveszíted a fonalat majd a Kiscica visszahozza, vagy nem, vagy jól elszalad vele. Razz  Konyhasziget? Wáó, eddig csak a farmról tudtam, de, hogy neked szigeted van, tisztára el vagyok alélva, és még konyha is...ez olyan sziget ahol főznek? Ha ott is van hó, akkor már megyek is. Hát ha még a fejemre borítok egy alutálat akkor szerintem az összes kábelcsatorna bejön. Még a japán is.  Laughing

Vendég

Vendég

»Hétf. Dec. 07, 2015 10:06 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Ez nem újdonság számomra Zoya Very Happy Múltkor az éjszaka közepén nagyjából negyed óráig szenvedtem, hogy kicsavarjalak a takaróból, mert már komolyan mondom neked,olyan hangok jöttek ki belőled mintha Donald kacsát fojtogatták volna... szóval úgy érzem, hogy a múmiává csavarodás már csak a könnyebbik fele Very Happy
Akkor javaslom többet ne igyál olyat O.O Se semmilyen kávészerű dolgot :O Ha én elkezdek leszokni róla, te ne kezdj rá szokni kérlek Very Happy :O
Ebben bízok én is Very Happy a pihenésben Very Happy bár annyi látnivaló van azon a környéken, hogy nagyon gondolkoznom kell, hogy egész nap fel és alá járkáljunk a városban vagy menjünk át Bernbe, esetleg ücsörögjünk otthon végig, háttérben szóljon a karácsonyi zene, sütés-főzés és díszítés. Bár... össze lehet vonni nem igaz? Very Happy Kocsi van, még bérelni se kell, nem lesz itt baj ^^
Ebben igazad van. Na majd egyszer kerítünk rá időd, hogy gondtalanul menjünk ki a farmra Very Happy
Semmit nem fogsz elrontani! Ne ezen járjon az agyad Very Happy minden tökéletes lesz és szép Wink boldog, vidám és még sorolhatnám Very Happy
Csak nyakon ne önts kérlek, és akkor minden jó lesz Very Happy
Dehogy ez a vesszőparipám Very Happy amúgy is te hoztad fel Razz Very Happy
Ejha Very Happy Konyhasziget tudod az a szép nagy márványos asztal ami a konyha közepén unatkozik négy bárszékkel Very Happy csúnya lenne ha a lakásban esne a hó Wink Very Happy
Csak a japántól kímélj meg pls  *.*

Vendég

Vendég

»Hétf. Dec. 07, 2015 10:26 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Hénahé, nem szoktam donaldoskodni, na jó néha bippegek mint a gyalogkakukk, csak mert imádom, hogy mindig kibabrál a prérifarkassal.  Laughing  Régen Martinnal nagyon sokat néztük, és nagyon sokat nevettünk rajta. És igen emlékszem, hogy felébresztettél, én meg nem értettem mi van, azt hittem ég a ház, vagy nem tudom, de elég csak hozzád bújni és már nem akarok múmia lenni csak én magam.  Embarassed Szeressem, csak ez is ritkán van mostanság. Hiányzik.Sad Nem nem fogok inni, sohasenemsetöbbet. Az íze is olyan volt mint a hipózott mocsáriszap, vagy nem tudom...azt sem tudom ez hogy jött össze ilyen hasonlatban.  scratch  Őőőő összevonni? Mármint úgy érted, hogy megyünk Bernbe kocsival, miközben díszítünk, és sütünk? Milyen kocsi az, lakókocsi? Laughing  Húzzuk magunkkal a svájci konyhát? Nem mondom azért vannak még meglepetéseid Very Happy Sütés az jöhet abban piszok jó vagyok.Jójójó nem agyalok rajta, csak még azon agyalok, hogy hogyan ne agyaljak rajta. Rolling Eyes  Amúgy visszatérve az alvásra....ha már témánál vagyunk...csak úgy mondom, hogy a múltkor letúrtad az összes plüssömet az ágyról és közölted - álmodban persze- hogy mostantól igényt tartasz az egész ágyra...majd ördögöt űztél a szoba négy sarkából és tovább aludtál.  Very Happy Jóvannak, nekem mindenhol essen hó. Mi bajod a japánokkal? Nem szereted a cseresznyevirágot, vagy a lapinyonokkal van bajod?

Vendég

Vendég

»Hétf. Dec. 07, 2015 10:41 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

De tényleg olyan hangod volt :O Kezdtem kétségbeesni, és ha már felébredtem akkor tényleg van valami abban amit mondok mert tudod jól, hogy alapjáraton nem kelek fel semmire az utóbbi időkben. Lehet ezért is lettem éber alvó melletted :O
Hidd el nekem ha égne a ház, nem így reagálnék x"D volt már rá precedens, hogy éjjelek évadján vertek fel mert kigyulladt a pajta :O Volt ám fejetlenség.
Befogjuk pótolni, higgy nekem!  szív
Neeem nem úgy Very Happy Buta lány Very Happy egyik nap ez, másik nap az Very Happy a többin meg majd ücsörgünk és nézzük egymáshoz bújva a kandalló tüzét... egy kis forrócsokival, vagy forralt borral Very Happy
Jó na bocsánat csak hát szétnyomták a veséimet mikor rájuk feküdtem x"D nem beszélve arról, hogy a mosómedve vagy micsoda mindig a bordáim alá kerülnek, azok meg nem igazán szeretik, ha nyomják őket, szóval kilakoltattam őket. Legközelebb igyekszek odafigyelni :3
De mit csináltam én? O.O ördögűztem? O.O
Úgy ahogy van a japán dolgokkal nem vagyok kibékülve. A cseresznye fákkal és a lapionokkal nincs bajom azok szépek Very Happy  

Vendég

Vendég

»Hétf. Dec. 07, 2015 11:13 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Hátőőő az igazság az, hogy nem sűrűn aludtam még együtt senkivel, aki ilyesmire panaszkodott volna, Heather feje felől meg el lehetne vinni a tetőt arra sem ébredne fel. Mellettem lettél éber alvó? Deédes vagy!  szív  Uhm, ugye neked nincs bajod a csőrikés kezeslábasommal? Heather szerint olyan vagyok benne mint egy másnapos vízvezetékszerelő. scratch  De miért baj az, ha valaki kezeslábasban alszik, most komolyan? Ajjj erről a pajtatűzről még nem meséltél, ezt majd pótoljuk, feljegyzem. Jóvanna nem vagyok buta, csak egybefolyva mesélsz, na és ugye nem csak én zizegek hanem te is rá vagy már izgulva erre az utazásra? Én naaaaagyon ami azt illeti. Jajj kész lett az útlevelem. Hát az a kép te...csukott szemmel öt év szigorított.  affraid Mentségemre legyen mondva tizennyolc óra meló után készült. Mondjuk az utolsó öt óra az én vállalásom a szülészeten voltam Dr Hawkins mellett...beengedett a szülőszobára, el sem hiszem, hogy ott lehettem egy harminckét hetes császárnál. wííí  Hm, Clyde-al el kell beszélgetnem a bordák védelméről...óóóó hátő az ördögűzés úgy zajlott, hogy szerintem ó-arámi nyelven mondhattál valamit bazira kevés magánhangzót használva. Na jól van a japán rajzfilmekkel engem ki lehet üldözni a világból. Bessy nagy rajongója. Tudod, hogy miért rajzolnak nekik akkora szemeket? Hogy elvonják a figyelmet az egyéb női vonalakról. Rolling Eyes  Ez beteges. De a cseresznyevirágot én is nagyon szeretem...egyszer...egyszer nagyon szeretném látni amikor virágba borul az a sok-sok fa. Fúúúú az még nagyon szép. ezaz

Vendég

Vendég

»Hétf. Dec. 07, 2015 11:28 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Na akkor most lesz ki elkezdje Razz
Annyi, hogy túl sokat takar... khm mármint érted. Minek kezes-lábas ha ott van a takaró? :O nincs is olyan hideg, hogy bundabugyit kelljen ölteni :O no meg... egy szép kis hálóing elég jó hatással tud lenni mondjuk... rám Razz Very Happy  geek
Mert eddig nem volt lényeges Very Happy de majd beszélünk még róla, nem kell aggódni Very Happy
Ó ne is tudd mennyire! És kezdek belebolondulni, gyakorlatilag megőrjít a gondolat - ez úton jó értelemben - hogy mennyi mennyi meglepetésben lesz részed és még van hátra pár nap addig, míg ez a meglepetéshullám elkezdődik! Roppantul kíváncsi vagyok az arcodra!  wííí
Akkor megalapoztuk a jövőnket is Razz Én is olyan vagyok rajta, mintha a saját apám lennék Very Happy
Na erről meg te nem beszéltél, szóval kíváncsian várom a mai napi bevásárláson, mi is volt akkor Very Happy
Azt megköszönném Wink Valamiért nem tetszenek a lemezeknek ha pimasz kis mosómedvék feszegetik és nyomogatják őket :O
Ó... de jó tudni, hogy van még egy nyelv amin folyékonyan beszélek Very Happy elég faszacsávó vagyok Very Happy Very Happy
Hát nekem aztán mindent bele lehet beszélni ezekbe a mesékbe, inkább eltemetem magam mint, hogy nézzem... már.. bocsánat Sad :O
Tessék felírni a bakancslistádra Very Happy Nekem is van már olyan Very Happy szépen lassan elkezdett ritkulni Wink

Vendég

Vendég

»Kedd. Dec. 08, 2015 12:07 am Keletkezett az írás

KávéManó

Hayden, ez a kezeslábas lényege, hogy takarjon. Rolling Eyes  Hogy ha az ember forgolódik, akkor se legyen ki a dereka meg a sejhaja meg a mindene. Szóval ezért gondoltam, hogy az utazásra a csőrikés kezeslábast viszem, amíg Heather gúnyt nem űzött belőle. És most te is ellenem fordulsz, na szép mondhatom. Okés....okés, tessék akkor segíts választani, mert eddig nem sűrűn hordtam ilyesmit, csak azok vannak amiket Heather adott nekem, de azok olyanok nekem mint az origami. scratch  Azt sem tudom hol kezdjek hozzájuk.De várjá mán...mi nem volt lényeges, és miről kell beszélnünk? Kezdem elveszíteni a fonalat, jelenleg én. o.o  Óóóó meglepetések nekem? Pfhúúú imádom a meglepetéseket, nagyon! wííí  És én is sok meglepivel készülök ám, ami inkább...hát úgy nem annyira kézzel foghatós, hanem egy csomó minden, amit szeretnék veled megosztani. Ajj de nem mondom el, majd meglátod. szemhuz  Az arcomra? Ó, azt már ismerheted, hogy ha valami igazán meglep, akkor gyakorlatilag a legidétlenebb fejeket tudom vágni. Csodás útlevélképünk lesz: az öregember, meg a fiatalkorú fegyenc. Laughing  Menők vagyunk, na! Jójó, értem én egyre kevésbé vagy hajlandó osztozni a plüsseimmel az ágyamon amikor nálam alszol. Hm, erre még ki kell majd találnunk valamit. Rolling Eyes  Cseresznyevirág már régóta a bakancs listámon van....bár jó pár pontot te húztál már ki belőle, amiért rettentően hálás vagyok ám neked, ugye tudod? szív

Vendég

Vendég

»Kedd. Dec. 08, 2015 10:31 am Keletkezett az írás

Gombszemű

De ha én nem akarom, hogy takarjon? :O Most mond meg őszintén Zoya, te hogy bújnál hozzám szívesebben? Úgy hogy csak a nadrágom van rajtam és egy póló vagy még az se, vagy úgy, hogy egy túlméretezett medvejelmez van rajtam? Very Happy Én komolyan odavagyok érte ha a lábunk összeér, szóval komoly sírógörcsök fognak gyötörni ha azt az óriáscsecsemőknek tervezett tipegőt vagy mit hozod magaddal Very Happy  albino
Semmi nem lényeges Very Happy Very Happy és mindenről amiről eddig még nem Razz Very Happy  
Meglepetések éve Very Happy
Őszintén? Hát... valami ilyesmi x"D és remélem, hogy idővel te is ráfogsz jönni, hogy elég kényelmetlen úgy csinálni bármit is, hogy közben szétnyomja a hátad vagy a bordád Very Happy
Akkor ez kölcsönös Wink mondjuk kíváncsivá tettél, hogy milyen "címszavak" alatt szerepelhettem én Razz Very Happy
...na sikeresen leégettem a torkomat. Miért nem szóltál, hogy ne igyam még a frissen lefőtt kávét főleg tej nélkül? :O Razz

Vendég

Vendég

»Kedd. Dec. 08, 2015 10:48 am Keletkezett az írás

KávéManó

De akkor miért nem mondod, hogy ne takarjon? Komolyan mi vagyok én valami gondolatolvasó?  Rolling Eyes Nem értek abból amit nem mondanak nekem. Jó persze megkaptam már, hogy néha az életben az ilyen célzások, meg utalgatások adnak izgalmakat meg mittudomén miket. Bár ezt soha nem értettem. De jó, elfogadom, csak még nem tudom hogyan fogom kivitelezni.  Embarassed Na most mér? Ha a medvejelmez elég puha és plüss akkor simán úgy! Na jó, viccelek, de nehogymár az én kezeslábasomat hasonlítsuk egy macikosztümhöz. De amúgy okés, okés...megadom magam! Akkor a csőrikés cucc marad itthon (pedig úgy imádom) és helyette lesz valami...izébigyó, nem tudom, majd kiválasztjuk. De akkor segítesz, mert ebből a szempontból nem ismerem az ízlésed. Ezeket fel is lehet próbálni?  scratch  Akkor ezt is a bevásárlólistához írom. Semmi...nem lényeges, megint terelsz, de rendben nem faggatózom, ha meglepetés, akkor meglepetés, akkor nem is illik.  Laughing  De akkor is izgulózok, hogy mi lehet az. wííí
Hát én már elég régóta a srácokkal alszom, szóval nem tudom mit kellene még csinálnom, hogy szétnyomják a bordámat. Jó persze a kacsa csőre időnként a szemembe landol és cicamaci hosszú karja belegabalyodik a hajamba, de utálok egyedül aludni gyerekkorom óta, szóval elviselem. *.*  Hát több pontnál is te voltál az aki valóra váltotta, és szerintem nagyon is jól tudod melyek ezek a pontok. Razz  Őőőő khm: Édesem, legközelebb ne idd forrón a kávét, főleg ne tej nélkül, mert leégeti a torkod. Remélem még időben szóltam. Laughing  De látod ez van ha túl mohó vagy.Very Happy

Vendég

Vendég

»Kedd. Dec. 08, 2015 11:08 am Keletkezett az írás

Gombszemű

Egyszer már tettem rá utalást, csak... meglehet, hogy akkor már.. rég... aludtál... pale  vagyis akkor nem utaltam... fene... Very Happy bocsi Razz Very Happy de akkor most szóltam ^^
Dáhát ugyan az nem? Takar nyaktól egészen lábujjig Very Happy nem tök mindegy hogy szőrös vagy szőrtelen?Razz takar és ez a lényeg Very Happy Ráadásul túl sokat Very Happy
Segítek hát Very Happy
Hát nem majd mindent elmondok mi? Mindent a maga idejében, nem kell itt kétségbeesni Very Happy
Na látod, ezért is veszélyes velük aludni :O Megkínoznak az éjszaka közepén, te pedig nem tudod reggel, hogy miért vörös a szemed vagy miért vagy megskalpolva. Veszélyes állatok ezek :O Biztos féltékenyek amiért bekerült még egy valaki az ágyadba x"D
Rolling Eyes jól hangzik Very Happy "több pont" Very Happy bakancslistátlanító leszek a végén Very Happy
Igen... idejében ahhoz, hogy legközelebb ne történjen meg. Köszi a tippet, Cica Wink Very Happy szerintem ezután hólyagos lesz a torkom. Komolyan, örülök, hogy ez a nyavalyás gipsz végre lekerült a kezemről... ja tényleg nem is mondtam, tegnap leszedték x"D .... erre most leégetem a torkom. Nem is tudom kitől tanulok... scratch  scratch

Sponsored content

»Today at 4:51 am Keletkezett az írás

Zoya and Hayden (SMS)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Zoya and Hayden (SMS)
» Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik
» Részegen, ki visz majd haza?! - Hayden&Tom