Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza

ChatBox
Csicseregnek a madarak

Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Cloe Ackermann, Dimitri Grigorenko, Grace Washington

A legtöbb felhasználó (55 fő) Kedd. Szept. 27, 2016 8:03 pm-kor volt itt.

Share | 

Zoya and Hayden (SMS)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

»Kedd. Dec. 08, 2015 12:38 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Egyszer... na jó vicceid vannak, főleg, ha alszom, na akkor aztán főleg tudni fogom. No  Alfahullámokon szörfözve meg aztán pláne.Ugye? Ha én azt mondom neked, hogy jég és kiskanál, akkor te tudni fogod, hogy mit akarok?Szerintem nem. Na éppen így én sem értek a célzásokból. Nekem szájba kell rágni a dolgokat, rájöhettél volna már.Very Happy Okés, most szóltál, vettem az adást, erre mondtam, hogy segíts kiválasztani, mert nem igazán hordtam még ilyet, azt sem tudom hogyan fog rajtam állni. scratch  Remélem nem lesz túlságosan rémes. Mondjuk fürdőruha is volt már rajtam és az sem olyan borzasztó, csak nah...ez olyan izé...ááá na mindegy, nem aggodalmaskodom annyit. Héééé az én kis drágaságjaim nem féltékenyek és soha nem bántanának. Inkább te vagy féltékeny, hogy mindegyiket itthon akarod hagyni. :élf:  Kivéve Clyde. Szerintem meg lesz sértődve ha száműzöd a kanapéra. Még van már pont, ami arra vár, hogy kipipáld, szóval van még dolgod Very Happy
Oh, örömmel hallom a gipsz lekerültét, minekutána a múltkor át akartál ölelni, és majdnem fejbe kólintottál. pirul  Na én meg vele nem ápolok túl jó viszonyt. Razz Viszont ettől függetlenül vetnék majd rá egy pillantást, csakhogy minden rendben van meg minden. Aggódós vagyok, tudod. Embarassed  Hát én sem tudom ki van rád olyan hatással, hogy a mai napon egyik hülyeséget csinálod a másik után. Nyááááá most már tuti, hogy vannak negatív energia cibáló manók is. Pedig istenbizony vissza akartam őket fogni, nem sejtettem, hogy hozzád viszik azt amit tőlem elloptak. Bocsikaaaaa. Rolling Eyes

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

»Kedd. Dec. 08, 2015 1:47 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Jó na Very Happy Very Happy utána már elfelejtettem mondani meg úgy voltam vele, hogy ha nem reagálsz akkor minek erőltessem?XD na ez tipikus pasi logika... na mindegy is Very Happy
Jég és kiskanál?... hmmm... akkor azt hiszem, hogy púp nőtt a fejeden és le kell nyomni... xD annó anyámék mindig ezt csinálták mikor lefejeltem valamit vagy fejre álltam és lett egy púp a homlokomon. Nem tudom miért jó úgy O.O
Biztos nagyon jól áll!
Ó, igen egészen biztos, hogy én vagyok féltékeny XDDd Very Happy tuti Very Happy
Na akkor majd teperni fogok Razz Very Happy remélem nem valami megvalósíthatatlanra vágysz O.O Toronyóra lánccal, saját palota Razz Very Happy
Nem kell aggódni vele én se voltam kibékülni. Megszámolni se tudom, hányszor vertem fejbe vele valakit... szegény betegek :'(
Jó-jó megnézheted Razz Very Happy még mindig színjátszós de már nem vészes Very Happy Very Happy
Na vajon ki? Razz nem ismered? Very Happy
Aha aha, akkor legközelebb légy határozottabb jó? Very Happy nem szeretem, ha itt dajdajoznak a manóid Very Happy

Vendég

Vendég

»Kedd. Dec. 08, 2015 2:05 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Na jól van akkor te is magadra vethetsz mint a szegény paraszt. Very Happy Hát miért nem szólsz időben mit szeretnél? Te...miről is beszélünk?  Shocked  Írom neked az üzenetet de már nem tudom mire válaszolok. Ez elég gáz. Szerintem nagyon beütött az a zöld kávé.  Laughing Mondjuk nem tudom mitől zöld? Szerinted lehet, hogy valami tudatmódosítót daráltak bele? Úristen, mire odaérek hozzád vagy ahova oda kell érnem lehet, hogy kis antennák állnak majd ki a fejemből és nem is én leszek én? Jég és kiskanál...a narancslére gondoltam. A jég, hogy lehűtse, kiskanál, hogy összekeverd az egészet a minimum nyolc kanál cukorral amit még hozzáteszed. Na látod, te sem vagy gondolatolvasó. Minden gondolatom mélyén ott van a cukor. Bűvöld a szót...cukooooorrrrr. Twisted Evil  Hát na szép vagy mondhatom. Nem kapok se csillogós palotát, se saját toronyórát, de akkor egy saját szigetet sem gondolom...még a konyhasziget is megtenné, beérem kicsivel is Very Happy Naná, hogy meg is nézem, és legközelebb kétszer meggondolod, hogy beleköss nálad keményebb dolgokba. Razz Nem ismerem én, ki az? Megharapom! Very Happy Ajj hiába akartam őket megfogni Nyussz, kicsusszantak a kezeim közül, és ott viháncoltak, hogy na majd most jól széthordják a bénázásom. Embarassed  Ezek szerint remek bulit csapnak nálad. Nyugi, maradt belőlük még itt is...csúszásgátló ide vagy oda, az előbb a fürdőből kifelé jövet akkorát taknyoltam, hogy Heather szerintem holnap is azon fog röhögni. A törölköző a függönyön landolt, én meg a hátsómon. Nagy port vertem fel, hehe. :élf:  De túléltem, jól vagyok. Csak rettentő kajás. Fel kéne túrnom a hűtőt. Ennék egy kis mogyorós kalácsot, egy kis bacon-t és némi lágytojást, és nem lenne rossz mellé egy kis áfonyalekvár. Jól hangzik mi? zaba

Vendég

Vendég

»Kedd. Dec. 08, 2015 4:32 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Paraszt? :O Nem is vagyok paraszt :O  affraid  ahw
Én se, viszont nem gáz mert legalább tudom, hogy van nekem mondanivalód Razz Very Happy és akárhogy is nézem, nem ül le a lelkesedés... egyre hosszabbak az üzeneteid Razz Very Happy
Azért édes kis szívem, mert a kávébab maga is zöld. Amúgy nagyon egészséges. Jó a koleszterinre, máshogy fejti ki a koffein hatását és csökkenti a vérnyomást. Ja, és a cukorbetegségre is jó... viszont rettenetes íze van Very Happy Mondjuk ha szereti az ember a "zöld" ízt akkor nincs baj Very Happy Én személy szerint utálom.  alien Max te tetted bele a tudatmódosítót Razz
Igen mondjuk gondolhattam volna, hogy valami cukros dologról van szó Very Happy Na nem baj még fejlesztem magam ezen a téren Very Happy
A svájci házban gyönyörű szép konyha van, hatalmas szigettel a közepén, szóval örülhetsz majd neki Razz Very Happy
Kétszer? Háromszor minimum! Very Happy Nem akarok többet kötekedni a fallal bár így utólag belegondolva megérdemeltem... na nem számít Very Happy Very Happy legközelebb okosabb leszek.
Na hát Cica most elképzeltem ahogy harapdálod magad Very Happy  panda
Mit csináltál?! Törd össze magad :O Ne pattogj ide oda hanem kulturáltan közlekedj! Nem akarok bejárni hozzád a kórházba miközben valamelyik szobában fekszel minden testrészeden gipsszel...
...hogy jól? Rémesen! Very Happy tudod, hogy engem nem hat meg a bőségtál reggeli x"D beérném a kaláccsal Very Happy

Vendég

Vendég

»Kedd. Dec. 08, 2015 7:14 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Jesszus, te mindent szó szerint veszel?  Shocked  Ez olyan szólásmondás mifelénk, pontosabban ezt a nagypapám szokta volt mondani. Kiskoromban sokat nevettem rajta. Olyat is szokott mondani, hogy ha valaki tovább kekeckedik vele valaki, akkor több füle lesz mint foga, meg azt, hogy a szomszéd földjén a kukorica két hónapja rohad, ezért hívják tengerinek. Laughing  Na mindegy a nagypapi vicces ember. Hosszabbak? Akkor tudnak valamit a kis ujjacskáim, ma ritka fürgén ügyködöm velük.  :élf:  Mondjuk az előbb le kellett a kijelzőt törölni, mert beleért a hulahulalányos hajam. Amúgy még mindig azon gondolkodom mi a fene van ebben a karibis hajpakolásban. Kicsit olyan mint a hat napos szárított ananász. Málnás joghurt, szárított ananász...ójajj fel fognak zabálni, ha kilépek az ajtón. o.o  Hallod azért...csak te vagy képes sűrített oktatást tartani sms-ben. Szabadalmaztatnod kellene, a wikipédia hozzád képest semmi. Colepédia. szeri  Kész, ennyi, mostantól bármi infó kell felcsaplak téged...izé a telefont, és infóért pötyögök. Jajj már a cukros dolgokat illetően ismerhetnél...én a mézet is cukorral eszem. Sőt ha már itt tartunk a cukrot is cukorral. Édes szájú vagyok na, most mit csináljak? Harapdálom magam? Jézusegek, hogy te mennyire perverz vagy...hééé tessék szorosabban fogni azt a gyeplőt, megint meglódult  a fantáziád. Razz Óvatosan közlekedem, ki gondolta, hogy Heather éppen most találja ki, hogy felmos? De nála a felmosás azt jelenti, hogy egy vödör vizet végig locsol a járólapon. Istenem ez a nő, ezt se az eszéért fogják elrabolni! Laughing  De amúgy édespofa! Mondtam neki, hogy te is az ő álláspontján vagy a kezeslábas alvóruhámat illetően, erre már be is állított két olyan cuccal...Hayden esküszöm neked, ebben nem aludni szoktak, ebben ebben embereket kínoznak. Selyem és madzag. De komolyan.Elviszem délután és megmutatom, én fél órája ezen röhögök. Bordó és a másik ilyen....hááááttt jóindulattal ciklámen színűnek nevezném, rosszindulattal valami Barbie-hányásnak. affraid  Na most magyarázd el, hogy mi bajod a reggelimmel? Ez egy átlagos, jóízű reggeli, és te rémesnek nevezed. Hát mi lesz így velem Svájcban, éheztetni fogsz? Azon a szép svájci konyhaszigeten ami elvileg az enyém? Na azt már nem!  ostor

Vendég

Vendég

»Kedd. Dec. 08, 2015 7:36 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Ááóóó így már érthető Very Happy hát a tengeri-s dolgot nem igazán értem, de a többi jó Very Happy Razz
Igen, elég... fürgék Very Happy
Figyelj, amíg nem a darazsak találnak meg addig nem kell aggódnod, hogy bárki rárabol a fejedre Very Happy Az már más kérdés, hogy mennyire fogják élvezni a bogarak? Very Happy emlékszek rá mikor Leah csinált valami gyümölcsös-mézes arcpakolást magának és nem vette észre, hogy belelógott a haja. Hát az a sikítás mikor egy egész kaptárra való darázs megtalálta őt, atya ég Very Happy
Látod milyen hasznos kis lény vagyok én? Razz Very Happy csak megy velem valamire az ember gyermeke x"D
ZOYA!!! NE HOZD EL! Könyörögve kérlek ne hozd el, nem... boltba és utcára való téma ez x"D Ne akarj kellemetlen helyzetbe hozni jó? :O  affraid  pale  No  silent  Shocked  Surprised  *.*
Amúgy khm... nincs semmi baj a reggeliddel, csak számomra sok Very Happy De nem kell aggódni, el leszel kényeztetve, egy csepp hiányt se fogsz szenvedni, minden nap terülj terülj asztalkám reggeli fog várni téged Wink Szóval éheztetni nem foglak ezt már most kijelenthetem Very Happy

Vendég

Vendég

»Kedd. Dec. 08, 2015 8:01 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Kisbogárkám, mondhatjuk azt, hogy a kávé kezd rád fordított hatást gyakorolni és leeresztesz mint a lufi!  Laughing Nem vagy toppon, baj van? Vagy csak szimplán szórakozott vagy? Azért tengeri...mert vízben áll, érted? Víz-tenger-tenger-víz. Megvan? Ótejóég!  What a Face  Azt az arcpakolást én is kipróbáltam a poén kedvéért. Hát életemben nem akartam magam megenni, de akkor nagyon. Soha többé nem akarok mézet magamra kenni. Ez kínzás komolyan mondom neked.Szóval nem csodálom, hogy a méhek, darazsak meg mindenféle bogarantyúk meg akarták enni őt. Kent volna magára avokádós mittudoménmilyenest, na akkor nagy ívben elkerülik, az fix. alien  Jójó, nem viszem ne akadj már ki ennyire. pale  Amúgy nem értem mi bajod van ezzel? Ilyet lehet kapni a boltban is, ott vannak kipakolgatva a kirakatban is. Az emberekhez tartozik, miért jönnél ettől kellemetlen helyzetbe? Komolyan nem értelek, de jól van akkor értetlenkedem még felette egy sort, illetve nem. scratch  Visszaadom Heathernek, látod mondtam, hogy hülyeség, de beszélhet nektek az ember lánya.  *.* Na látod a reggelim így tökéletes ahogy van. Csináltam egy adag gofrit, és van tegnapról két szelet omlett. Asszem ebből a kettőből varázsolok valamit. Amúgy meg nem sok ez, csak neked tűnik annak, mert te meg nem eszel sokat. De megnyugtató, hogy nem akarsz éhkoppon tartani.  Razz Te, reggel óta beszélgetünk, és csak most vettem észre, hogy van egy üzenetem a telefonomon. Valami Dr Myers, azt mondja, hogy szeretné ha részt vennék valami ortopédiai és klasszikus plasztikai sebészet előadáson jövő pénteken. Tudsz te erről valamit? Én nem is jelentkeztem semmi ilyesmire. o.o

Vendég

Vendég

»Kedd. Dec. 08, 2015 8:13 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Nem, nincs baj Very Happy Tényleg nem vagyok ma toppon, mondtam, hogy nem aludtam jól Smile Ilyenkor aztán olyan vagyok mint az aludt tej, azt pedig mondani se kell, hogy az agyam helyére káposztalé kerül... nem tudom, hogy fogok ma melózni, de estére csak összekalapálom magam. vagy nem :O
Ohh á, de legalább már értem x"D Sokáig tartott mondjuk...
Igen?XD Jó is valamire? Van valami hatása azon kívül, hogy megakarjátok enni magatokat? önkannibalizmus áldozatai lesztek O.O Atyaég!
Igen, lehet kapni de nem indul be mindig az ember fantáziája... de ha a barátnője kiteregeti elé a kis hálóingjét ami.. selyem... bordó... na hát akkor higgadt és kellemes természetű faszi legyen akinek nem ered el az orra vére. Túl élénk a fantáziám Very Happy
Isten őrizz, hogy visszaadd! Egyszerűen csak ma ne hozd el  szeri maradjon meglepetés Razz Very Happy
Jó étvágyat hozzá :*
Hogymihogymi?! Nem tudok semmi ilyenről :O De azért jó, hogy már egy hete szóltam a vezetőségnek, hogy 22-étől ne keressenek minket még csak véletlenül se. Na majd ma megerősítem náluk... utálom, hogy ilyen figyelmetlenek. Pedig még írásba is adtam Evil or Very Mad

Vendég

Vendég

»Kedd. Dec. 08, 2015 8:57 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Őőő mindenféle kötekedés nélkül a tej azért aludt tej mert megalszik...akkor te is alszol még mint a tej? Rolling Eyes  De ha nem aludtál jól, akkor hogy aludhatsz még mint a tej? Kicsit képzavarban vagyok. Káposzta és tej...jesszus egek ez együtt még engem is kicsapna, én a helyedben nem erőltetném. affraid  Hát estére tényleg jó lenne ha összekapnád magad, mert esélyes, hogy ma megint nem együtt fogjuk tölteni a műszakot. A másik sms pont arról szólt, hogy átrendeltek a karido-ra egész éjszakás megfigyelésre egy műtét előtt álló beteghez.  Crying or Very sad  Szóval nincs ma nekünk szerencsénk, marad a délután, vagy késődélelőtt, bár ha ilyen ramaty állapotban vagy, akkor feküdj még vissza, ha esetleg gondolod, akkor átszaladok, és elintézem neked amit el kell. Ajj most letörtem mint a bili füle...na majd megvigasztalózom magam, egy tár eperrel. Heather tegnap valami fotózáson volt és ott kapott egy ilyen kis faládikával. Irtó finom. Öt szép vigyorgó szemecskét már el is tettem neked, szóval ezzel kárpótollak, hogy este megint nem melletted leszek majd. Illetve nem kárpótlásnak szántam, de végül mégis ez lesz belőle. Igen én is meglepődtem, hogy az egyik előadás 22-én van a másik 27-én. De nem értem, én is leadtam a beosztást, hogy nem leszek bent a St Claire-ben, erre mégis jönnek ezek a meghívók. Na utána kell még ennek is járni. Ami a hálóinges témát illeti, már megoldottam, mondtam Heathernek, hogy inkább hagyjuk, ezek tényleg nem hozzám valók. Hayden, én mikor szoktam ilyet felvenni, de tényleg? Majd...majd kitalálok valamit Svájcra megígérem, okés?  Embarassed

Vendég

Vendég

»Kedd. Dec. 08, 2015 9:17 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Ónanemááár :O O.O egyedül kell görnyednem Dr. Louise mellett a sebészeten?... beteget jelentek, úgy érzem :'( Zoya, valami van a háttérben... nem dobálhatnának úgy szét minket mint ahogy csinálják  scratch remélem nem Cody rendezkedik, mert már így is ki vagyok élezve a hülyeségeire és baromira nem tudom tolerálni.
Na majd átlógok hozzád, ne csüggedj Wink Megoldjuk mi ezt, okos gyerekek vagyunk Very Happy  szív
Találkozunk hát, attól még nem kell átírni semmit. Szépen beállok a zuhany alá, és máris olyan leszek mint aki két napon át aludt Very Happy friss és üde Wink Nem kell depizni Cica, mondom, átkérem magam én is oda. Tim amúgy is jön nekem egy műszakkal Very Happy
Örülj neki legalább szeretnék, hogy ott legyél Very Happy ismerek én olyan gyakornokot akit soha nem hívnak sehova Sad
Jól van, ahogy érzed Smile Tudod, hogy nem erőltetek semmit Very Happy pls gondolj arra, hogy kaptál egy puszit Wink Very Happy  szív  loveyou rossz, hogy telefonon át nem mennek át az ilyen dolgok x"D  

Vendég

Vendég

»Kedd. Dec. 08, 2015 9:34 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Igen nekem is feltűnt, hogy mostanában elég sűrűn pakolgatnak szét bennünket, és nem tudom kinek lehet az egészhez köze, de az igazat megvallva már kezdem én is nagyon unni.  No  Mondtam neked, hogy Cody jóban lett az igazgató tanácsban valami doktornővel. Van egy olyan érzésem, hogy köze lehet az egész beosztáshoz, és ahhoz, hogy mindig valaki belenyúl érdekes módon.De szerintem most már én is el fogok vele beszélgetni. Komolyan, én nem csináltam semmit, soha semmiben nem ártottam neki, hogy lehet egy vacsora meghívás elutasítása miatt évekig duzzogni?  Sad  Ajjj, de azt meg nem akarom, hogy miattam megint valami gond legyen. Ne szökj át, mert ha csak úgy lelépsz és megint történne valami a műszakodban...Hayden nem akarom, hogy lelkifurkád legyen utána. Mondjuk így meg vacak érzés lesz. És persze, nem vagyok hálátlan meg tökre örülök ám, hogy hívnak, és visznek és rájöttek, hogy nem vagyok olyan buta és béna mint amilyennek beállítottak, csak tudod...áááá de ez meg önző dolog, hogy mindig ott akarnék lenni ahol te vagy. Embarassed  Orvosok vagyunk, nem viselkedhetem úgy mint egy bolond gyerek. Zuhanynál tessék vigyázni, nehogy úgy járj mint én.  Shocked  Addig elrobogok megreggelizem, és nem ártana valami normális ruhát is keríteni magamnak. Jelenleg abban a világos zöld színű, margaréta mintás köntösben vagyok, amire azt mondtad úgy nézek ki benne mint egy nagymami, már csak a hajháló hiányzik. What a Face  Amúgy meg szerintem tök aranyos ez a köntös, egy leárazáson vettem a kórház melletti utcában amikor ideköltöztem. A szívemhez nőtt. Tudom, hogy nem erőltetsz semmit, és ezért nagyon hálás vagyok. Néha eléggé be tudok zsongani, és jönnek a hülyeségek belőlem, de attól én még ugyanaz a Zoya maradtam. angyal Óóóó de most én is nagyon megölelgetnélek meg kapnál pusszantmánykodást, de mivel itt csak ezek a hülye betűk, meg figurák vannak én is csak ezzel tudom kifejezni. loveyou  szereti  szív  Na futás fürödni, és szedd le az arcodról a szúróst is, kipattog a bőröm a borostától. ahw

Vendég

Vendég

»Kedd. Dec. 08, 2015 9:50 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Biztos, hogy van hozzá köze és kezdem úgy érezni, hogy nem fogom szó nélkül hagyni. És nem önző dolog, mert ha nem vetted észre akkor lassan második hete, hogy alig voltunk egy műszakban. Múlthéten is váltottan voltunk egy nap kivételével, akkor is csak három óráig voltál mellettem. Zoya, még mindig a gyakornokom vagy, vagyis sűrűn kell, hogy lássam mit csinálsz. Ehhez mérten még csak véletlenül se látom, hogy mit csinálsz O.O Szóval de, a műtét után cserélem Timmel a műszakot. Letojok minden lelkifurkát Very Happy
És amúgy nem vagy buta, soha nem is voltál az! Egyszerűen csak kis pattogós gyereket láttak benned aki még nincs felkészülve arra, hogy orvos legyen Very Happy De nem kell félni, velem is ugyan ez volt. Zsák a foltját Wink
Ügyes leszek Very Happy Elég volt múltkor szaltót vágni Very Happy többet nem akarok x"D
Igen, kicsit olyan, ettől még aranyos Very Happy jó puha Very Happy
Na majd délután bepótoljuk a puszi és ölelgetés hiányt Wink Very Happy
Ó, micsoda kis érzékenyek lettünk hirtelen Razz erre nincs nektek nőknek valami csodaszer? Razz Very Happy Very Happy  

Vendég

Vendég

»Kedd. Dec. 08, 2015 10:09 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Ejjgen én is észrevettem, hogy az első hetet kivéve gyakorlatilag csak a hátadat látom műszakkezdéskor, meg néha ha ha szerencsém van akkor összefutunk valamelyik emeleten, futólag és már visznek is tovább. Kezdem azt gondolni, hogy mire rezidens leszek már mindenkit ismerni fogok, és mindenkinek tudni fogom a nyűgjeit, ami nem baj, én mindent megcsinálok, ismersz, soha nem mondom semmire, hogy nem akarom, max azt, hogy ilyet még nem láttam, vagy nem emlékszem. Rolling Eyes Csak éppen téged nem foglak ismerni. Rendben, figyelj elmegyünk télnyaralni és ha hazajöttünk lerendezzük ezt az egészet, egyszer és mindenkorra. Crying or Very sad  Nem akarom, hogy az egész pihenés alatt azon kelljen rágódni, hogy éppen kivel rúgtad össze a port és miért. Addig marad minden így, utána megoldjuk, okés?  *.*  Kérlek, nem akarok egész idő alatt ezen problémázni.És az is fura nekem, hogy a múlt héten valami noname rezidens írt rólam jellemzést, olyan akivel kétszer ha együtt dolgoztam, akkor is csak a bemutatkozásig jutottunk meg addig, hogy törjek fel két ampulla jódot neki, és varrjam össze a beteg ujjai közötti bőrt. Ebből hogy írt jellemzést nem tudom. scratch  Na ezt majd megbeszéljük, nem ezzel akarom elrontani a délelőttünket. És igenis ügyes vagyok én, ha nem borítok fel mindent, nem keverek össze mindent, és nem csinálok valami orbitális baklövést. Tény, hogy melletted ez ezerszeresen előjön, mert sokszorosan is be akarom bizonyítani, hogy vagyok annyira jó, amilyennek te gondolsz engem. Egyszer még igenis jó orvos lesz belőlem. Na jó, de ki a zsák és ki a folt, hm? szemhuz
Jól van na, ilyen is vagyok meg olyan is, tudod, hogy nagyon csapongó a hangulatom. Most éppen a bújós óráimat élem. Majd igyekszem megmaradni addig ilyennek amíg találkozunk. szereti  És nem is lettem érzékeny, csak nem nagyon szóltam eddig, de most a fürdésről eszembe jutott, hogy a múltkor úgy néztem ki a nagyon ölelkezések után mint egy pattanásos tinilány, aki beleesett a szömörcébe is még plusszba. Gyönyörű voltam, még jó, hogy nem láttál. :élf:

Vendég

Vendég

»Kedd. Dec. 08, 2015 11:23 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Ha pesszimista lennék vagy károgó madár akkor azt mondanám, hogy azt hiszik, a kapcsolatunk a munka rovására megy, ha sűrűn vagyunk együtt... fogalmam sincs. De ha tényleg Cody nyúlkál bele a  dolgokba, befolyásol vagy csak szépen néz az áhított hölgyre akkor biztos, hogy az újévet egy box kesztyűvel kezdem Very Happy Elhívom piálni ott kap egy maflást. Haydenként és Codyként bunyózhatunk Razz Dr. Cole és Dr. .... mi is a neve?! Na úgy már nem Very Happy
Jó-jó megígérem neked, hogy majd csak telelés után fogunk erre visszatérni Very Happy Írásban adtam, szóval ha másként akarnék cselekedni, előveheted az sms-t Wink Viszont ettől függetlenül ma még szólok nekik, hogy ebben a két hétben hagyjanak téged békén, mert nem érsz rájuk Very Happy
Noname rezidens?! Na ez kezd egyre érdekesebb lenni O.O mi folyik itt vidéken? O.O
Akkor mostantól megtanítom neked azt is, hogy hogy ne akarj minden áron megfelelni... a megfelelési kényszer csak bakikat szül Very Happy Wink Abban pedig biztos vagyok, hogy jó orvos leszel!
Ezt majd megvitatjuk Razz Te vagy a pici foltocskám Razz Very Happy
Tartogasd akkor a bújós hangulatodat mert most futnunk kell!... Zoya, farfekvéshez hívnak minket, mert nincs ügyeletes orvos a szülészeten... remélem tíz perc elég lesz ahhoz, hogy felöltözz! Mindjárt ott vagyok!

Vendég

Vendég

»Szer. Jan. 20, 2016 8:39 pm Keletkezett az írás

* * *

Vendég

Vendég

»Szer. Jan. 20, 2016 8:40 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Pussz Nyussz! szív  Miért nem lehet sms-ben hangokat küldeni? Na jó, képzeld oda a nyuszmorgásom. Remélem nem ébresztettelek fel. Kerestelek délelőtt, de Leah azt mondta amikor ajtót nyitott, hogy úgy alszol, mint "akit tarkón nyomtak egy szívlapáttal"- ezt szó szerint idéztem tőle. Meg azt is mondta, hogy délután is folytatod a pihenést...milyen hülye kifejezés ez? scratch  Na mindegy! Szóval arra gondoltam, hogy ha befejezted az intenzív és folyamatos pihenést, akkor átmennék valamikor. Embarassed  Ma bevállaltam Bessy helyett egy ügyeletet, szóval csak este szabadulok kilenc körül. Ha neked megfelel, akkor felugrom és viszek egy baromi nagy sajttortát, és nincs az az isten de még Leah sem aki visszatarthatna! Hiányzol! Crying or Very sad

Vendég

Vendég

»Szer. Jan. 20, 2016 9:15 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Jó reggelt Smile Dehogy ébresztettél fel, már rég ébren vagyok, épp... öm... kávét gyártok és azóta is korholom szerencsétlen lányt, mióta mondta, hogy jártál itt de nem engedett be, mert, hogy "aludtam és különben se akarta, hogy felébredjek". Hát nem is értem... és amúgy is, hogy aludjak úgy, hogy ez a nyomorult kötés szétnyomja a szerencsétlen bordáimat? .. na jó abbahagyom, nem bal lábbal keltem fel, csak jó lett volna azért látni. Legközelebb állj szépen a sarkadra és gyere be. Ja és képzeld, ma találtam egy helyes kis házat nem messze a tiédtől. Beszéltem a tulajjal, hogy a héten megnéznék amikor neked is jó, úgyhogy készülj, mert... mert belekezdünk! Very Happy Very Happy  ezaz
Nem pihenek folyamatosan, most is épp...öhmm.... na hát szóval ismersz, nem szokásom egész nap fetrengeni szóval amint kiteszik a srácok a lábukat, újult erőre fogok kapni. Leveszik a pórázt a nyakamról!
Mhmm, mi lenne ha én mennék inkább át? Nem hiszem, hogy egy ilyen hosszú műszak után még mászkálnod kéne, majd... beszélek Rickkel Wink
Te is hiányzol nekem  ahw

Vendég

Vendég

»Szer. Jan. 20, 2016 9:36 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Hahh, hát ez az, hogy ismerlek! Rolling Eyes  Olyan vagy mint a rossz gyerek. Azt mondják ne csináld, te meg csak azért is! Akár kétszer egymás után. Kávét csinálsz? De hát elvileg még csak két órája ittad meg az előzőt. Okés, hogy sok feketét döntesz magadba, de ez azért túlzás. o.o  Jójó...tudod milyen vagyok, és Leah meg elkezdett magyarázni valami nagyon helyes kis helyről valahol a hegyek lábánál van. Kristály tiszta tó, egy csomó nagy fa ölelésében, és lehet házat is bérelni. Szóval levett a lábamról nah, úgyhogy nem volt sarkam sem amire állhattam volna. Ott voltam elolvadva mint a csokidrazsé a meleg kézben.Hihi. :élf:  Óóóó milyen házat találtál? Színes? Aranyos? Olyan nekünk való? Fúúú már alig várom, hogy megnézzük. Nem kell készülnöm, én már teljesen kész vagyok.Most is épp...mit csinálsz most is épp? Hayden ha megint össze-vissza mászkálsz komolyan hátsón billentelek! minyon2  Nem viccelek, kicsi vagyok, de annál határozottabb. Hm, nem is rossz ötlet, de majd beszélek én Rick-el. Valami egyiptomi cuccot bizgurál, állítólag az ötödik réteget szedi le róla. Ha engem kérdezel ez már marhára tiszta. Na mindegy, a sajttorta attól még él, ugye? Nyammm...olyan igazis sajttortát akarok a tetején pici mindur kis marcipán gyöngyökkel. angyal  De várj! Hogy akarsz átjönni? Te most nem vezethetsz! Na jó...jobban belegondolva hülye ötlet, én megyek át, összeszedlek és visszajövünk. Ah, egy logisztikus veszett el bennem! szemhuz

Vendég

Vendég

»Szer. Jan. 20, 2016 9:59 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Igen, tudom ezt sokszor mondták már... viszont ezzel együtt kell élned, ha már összebútorozunk, mert ilyen vagyok és szerintem ilyen is maradok. Még szottyos vénemberként is azt fogom csinálni amit nem tudok Very Happy Very Happy
Ó, ez nem fekete lesz. Most csak az íze kedvéért. No meg amúgy is... hogy nézegessek hirdetéseket kávé nélkül? Az automatáé mégse olyan finom! Very Happy Kell mellé valami és inkább ez mint egy nagy tányér édesség nem? Razz
Köhömm.... igen arról én is hallottam..... rhys
Színesnek nem olyan színes mint amiben most laksz, de szerintem aranyos. Olyan kis otthonos. Három szoba, nappali, két fürdő és egy nagy konyha. Elől és hátul is nagy kert, hátul úszómedencével.
Házikó
És még árban is egész jó... sőt, talán még azt mondanám, hogy túl olcsó, de majd kiderül, hogy miért Razz  légyszii
Hogy mit? Hát... mondtam nem? Hirdetéseket nézek, kávézok és unatkozok. Levegőzööök mert azt is kell ám Very Happy  rock
Tudom ám! Még mindig emlékszek a "most megpofoználak" részre tegnap előttről Razz kis pukkancs Razz Very Happy Wink
Még szép, hogy áll Very Happy most én is betudnék lapátolni egy jó adaggal  nyálcsorgatás
Cica fogd már fel, hogy te nem értheted őt Razz Very Happy Ha szerinte még nem tiszta akkor nyilván nem tiszta, csak jobban ért hozzá nálad. Ne nyígasd már állandóan Very Happy De jól van, beszélj vele te (is) és nem, nemmmm kell dajkálni, most átkocsikázni pár utcával feljebb nem nagy kunszt. Gyalog is megteszem, ha kell  dance szóval bújtasd vissza a csigaházába a kis logisztikusodat Razz

Vendég

Vendég

»Szer. Jan. 20, 2016 10:16 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Már most produkálod a morgós vénember tüneteit, ugye tudod? Ha rossz leszel eldugom a fogsorodat aztán keresgélheted egész nap majd, meg károghatsz, hogy "Hádetebestiahovaraktadafogaim?" Laughing Ennek ellenére én akkor is szeretni foglak amikor már a hamut is mamunak fogod mondani te kis nyughatatlan. szereti  Hogy nézegess? Hát kakaóval! Olyan igazissal amilyen én csinálok. Jah igen nem vagyok ott úgyhogy nem csinálhatok. Pedig vettem ám baromi szép színes szívószálakat. Mondjuk állítólag tündéreket ábrázolnak. Hát, még nem sikerült megállapítanom milyen ortopédiai betegségben szenvednek ezek a tündérkék. De genetikailag nem stimmelnek náluk a dolgok, de rém helyesek. A sötétben foszforeszkálnak. Mondjuk nem tudom minek, de jól hangzik.Óóóistenem szent kaktuszbogyó, hát ez a ház! wííí  Okés kész, hozzád megyek az előző életemben is meg az azelőttiben is, és a következőben is! Ez meseszép, egyszerűen elájulok mennyire gyönyörűséges! De hiányoznak a manók a bejárat mellől. Helyes kis színes sipkás manók. Ugye lehetnek? *.*  Jajj már nem pukkancs voltam, hanem aggódtam...én ilyen vagyok amikor aggódom, te meg ehhez szokj hozzá ha tényleg én kellek neked. Razz Nem tudom visszabújtatni a logisztikust a csigaházba mert már kiszökött és úgy rohangál fel alá, hogy lobognak a szélben a szemei. Naszóval nincs itt semmi ellentmondás. Nem gyalogolsz, meglogosztikázzuk ezt a randevút!

Vendég

Vendég

»Szer. Jan. 20, 2016 10:26 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Tudom, én is észrevettem magamon, de hát ha egyszer nem tudok nyugton ülni a hátsómon akkor mit is csinálhatnék? Majd... rá edzek, de egyelőre nem vagyok képes rá X.X  scratch  o.o
Kakaóval? Tudod, hogy nem vagyok oda érte főleg nem a túl cukrosért. Összeragad tőle a szám és csak csattogtatom a nyelvem mint valami... vén... kujon.... inkább maradok a kellemesen kesernyés kávénál szigorúan sok tejjel, nehogy kiüssön! Így is szédeleg a fejem, de legalább egyenesben tart muhaha Razz Very Happy
Szegény tündérek... hát még ők se lehetnek mindig tökéletes nem? Very Happy Razz
Ó, nem lesz sok belőlem három generáción át? Razz Very Happy Very Happy Amúgy csak nyugodtan, annyi manót szerzünk amennyit csak szeretnél, csak van egy szigorú kikötésem! Nem lehetnek az út kellős közepén, mert nem szeretném kitörni a nyakam mikor épp éjjelek évadján vagy hajnalban hazafelé csattogok. Jó? :O Jártam már ám csúnyán mikor Tommy otthagyta a gereblyét a fűben. Tudod milyen monoklit csinál a visszapattanó nyél? Atya világ!
Hozzászokok. Illetve már hozzászoktam, mert aranyos Razz főleg mikor még el is kezded mozgatni hozzá az orrod. Sajnos nem tudjak komolyan venni ilyenkor, de majd belejövök Razz Very Happy
Akkor fogd vissza szépen! Very Happy Más módja is lehet ennek a "randevúnak" Razz Nagyfiú vagyok és a lábam hát... mondhatjuk úgy is, hogy jelenleg annak van a legkisebb gondja Wink Jót fog tenni az a séta Very Happy Te hallod, ennnyi sirályt se láttam még O.O  o.o  o.o

Vendég

Vendég

»Csüt. Jan. 21, 2016 7:47 am Keletkezett az írás

KávéManó

Néha jó az, ha nem tudsz ülni a hátsódon, munka közben nekem sem menne, na de most pihenned kellene. Te mit szólnál ha a beteged nem tartaná be az előírásaidat, hm? pale  Szent málnabokor, az orvosok a legrosszabb betegek. Komolyan, ha én is egyszer ledőlök a lábamról hagyni fogom, hogy orvososat játszanak velem. Na jó, azért vakbélre nem műthetnek meg játszásiból. Mondjuk arra már amúgy is megműtöttek egyszer, kétszer meg nem lehet, szóval esélytelen! Tudom, hogy nem vagy oda a kakaóért, nem is értem, hogy miért?  scratch Sok cukor? Nem is iszom sok cukorral, múltkor is csak 8 kanállal tettem bele, na jó meg volt még két adagocska méz is benne, és a tejszínhab sem kalóriaszegény volt. De engem meg ez pörget egész nap. Perpetum Mobile aka Zoya. bounce  A tündérek attól tökéletesek, hogy nem tökéletesek.Slussz. Három generáción át? Ki mondta, hogy az csak három? :élf:  Hihi, lehet több lenne, attól függ. Bár szerintem te hamarabb kiütést kapnál attól ha minden énem ilyen lenne, nem is értem, hogy vagy képes elviselni.
Igenis, értettem a manó-ügy kapcsán intézkedem! Amúgy is ők lesznek az őrök, azok meg nem lehetnek útban. És amúgy is tudom, hogy figyelnem kell rád, és én meg is teszem. Nagyfiú vagy, aki baromságokat csinál, csakhogy teljes legyen a kép, és, hogy meddig fogod még ezt tőlem hallani? Mindig, mert tény. Ettől én még ehhez az énedhez is ragaszkodom. Ha már itt tartunk mindegyikhez ragaszkodom. Na jó, a morgós vénember az nem a kedvencem, de még hozzá is.Sirályok? Namost tényleg nem akarok kötekedni, de ahol te laksz, a park mellett ott nem szoktak sirályok lenni. Hol is vagy te pontosan? o.o

Vendég

Vendég

»Csüt. Jan. 21, 2016 10:04 am Keletkezett az írás

Gombszemű

Ó, hidd el vannak ám olyan műtétek amihez jó ha leteszed pár percre, egy órácskára a hátsódat, különben beszakad a hátad. Nem véletlenül választom a traumát... ott nem kell majd állandóan jajonganom, hogy "sok az egy helyben görnyedés" Very Happy
Minden bizonnyal ... őőő... próbálnék hatást gyakorolni rá, vagy ha így se megy, saját felelősségre hazaküldeném. És csak emlékeztetlek rá Aranyom, hogy én magam is így hagytam el a kórházat tegnap. Saját felelősségre Wink
Hagyni fogok? Jól van, hát szavadon foglak. De már most állíthatom, hogy nem olyan kellemes mint ahogy azt te elképzeled Razz Very Happy mikor már 25. alkalommal kérdezik meg, hogy "biztos nincs szükséged semmire? Biztos jól érzed magad?".. na akkor már kezd azért kiborulni a bili Very Happy Leah meg nem látja be, hogy egyelőre még nem a lábamat amputálták, és képes vagyok ellátni magam :O
Atya úúúúristen! Ez már nálam cukormérgezés. Nem szeretnéd ezt az adagot csökkenteni? :O legalább csak kávéskanál méretre :O
Zoya! Ha annyira zavarna, hogy olyan vagy amilyen, szerinted terveznék veled? Ne bőszíts fel :O Razz
Ehhez az énemhez IS?... affraid  na szééépp Razz Very Happy
Bahh... mondtam, hogy levegőzök. Itt totyognak a kis nyomorultak minden irányban. Mondjuk még mindig inkább ezek mint a galambok... nem szeretem a repülő jószágokat  pale
Na de miújság odabent mesélj inkább te Wink Very Happy

Vendég

Vendég

»Csüt. Jan. 21, 2016 10:25 am Keletkezett az írás

KávéManó

Bocsika, hogy később írok vissza, csak itt ma teljes káosz van. grr  Bessyvel lent voltunk a toxikológián két fiatal, alig tizenöt éves fiatalt ellátni, merthogy milyen menő dolog a festékboltos apuka készletéből beszívni. A festékektől és különféle hígítóktól úgy beálltak, hogy a falról szüretelték a nem létező banánokat. Észbontó! Aztán fenn voltunk a bőrgyógyászaton is, ahol ránk sóztak két olyan esetet, amikor a pasi többet beszél mint én, és többnyire azt ecseteli, hogy a kiütései milyen öblítőtől származnak és pontosan mire is érzékeny. Szerintem a Wallmart teljes kínálatát felsorolta, azt az egyet kivéve amire nem allergiás.De legalább kaptam tőle tippeket, hogy mivel tudnám puhábbá varázsolni a ruháimat. Nézzük a jó oldalát mindennek, ez az alapelvem, hisz ismersz. Megadta a számát is ha bármikor szükségem lenne házi készítésű öblítőre. Már Bessy szerint nem azért. Shocked Már most úgy érzem, hogy kiszívták az agyamat olyan szép kis kacskaringós szívószállal.Istenem, gyere Édes és ments meg! *.* Ettől függetlenül továbbra is töretlen lelkesedéssel menetelek a szülészet irányába, bár ma éppen ott töltöttem a legkevesebb időt. Neeeeee kérlek, ha kiskanállal teszek cukrot a kakaóba, akkor az keserű lesz. Képtelen vagyok lemondani a cukorról, a sütikről...és különben is járok abba a gumiköteles konditerembem ahol mindig halálra kínoznak. Komolyan, csak én lehetek ennyire hülye, hogy hagyom magam agyongyötörni. De ha egyszer imádom az édességet....jajjj nem tudok róla lemondani.Felbőszítettelek? o.o  Naneidegelj, miért is nem lep ez meg? Imádom a kis harcimókus énedet is.Leah meg...kérlek hagyd, hogy kiélje az anyáskodását, mert ha nem teheti, akkor abba belepusztulna. Már előre látom, hogy hiába költözünk majd el, olyan lesz mint valami fogadott anyós...hozza a csirkehúslevest, meg a vasárnapi lekváros fánkot. A fánk jöhet, csak úgy jegyzem meg. A galambokat nem szeretem....a sirályok viszont cukik. Okés, nem mondom, hogy ne mászkálj, de azért ne olyan sokat jó? Embarassed  Köhögsz még sokat? Heather pasija adott valami természetgyógyászos motyót, azt mondta az jót fog tenni a tüdőd tisztításának. És mondott még pár dolgot, de azok túlságosan...khm...hát hogy is mondjam túlságosan szókimondóak. Rolling Eyes

Vendég

Vendég

»Csüt. Jan. 21, 2016 10:54 am Keletkezett az írás

Gombszemű

Ugyan már, nekem kellene inkább visszafognom magam és hagyni dolgozni.. már most látom az orvosok fejét mikor visszamegyek "Na ez az a hülyegyerek aki mindig feltartotta Zoyát.... máglyára vele!" Vúúú már perzseli a tűz a bőrömet Razz érzem O.O
Atyaég!... mi ez a sok idióta? Bezzeg amikor én ott vagyok nekem nem jutnak ilyenek pedig de szeretnék néha nevetni én is hjaj, szegény fejem.
A telefonszámot illetően, meg.... most mondjam, hogy dobd el és, hogy ne hívd fel? Nem mondom, nem fogom a féltékeny vőlegényt játszani Wink De azért dobd el és ne hívd fel jó? Razz Razz Very Happy Very Happy
Odamehetek de akkor kérem a köpenyem Razz Very Happy
Jajjj cica hát nem azért akarom, hogy ne igyál és egyél mindent ennyi cukorral mert ártana az alakodnak! Egyszerűen nem jó az egészségre és nem szeretném ha már harminc éves korodban diabéteszed lenne. Csak aggódok  pirul
Harcimókus? Nuh nem láttál te még igazán nagy harcimókust! Annó a farmra tévedt egy és megkergette Royt. Állítom, hogy veszett volt az a kis szőrgombóc. Nem mellesleg olyan dagadt, hogy ha belerúg az ember biztos, hogy menetet váj a cipő orra a hájába. Mindegy, jót nevettünk ahogy a kutya szűkölve, vonyítva menekült a mókus elől sárkány
Jó, hagyom mert... én is ezt csináltam mikor rákos volt és műtötték, de egészen más a kettő.
Tök mindegy tőlem lehet sirály, kakadú, páva vagy pelikán, én akkor se fogom szeretni pale
No para, már épp csoszogok visszafelé... öt perces pihenőkkel ugyan, de nemsokára befutok Very Happy már csak... úgy... egy óra  alien
Ma reggel kezdtem igazán sokat köhögni. Komolyan mint valami láncdohányos tüdőbeteg. És ne akard hallani, milyen a hangom, mert dobnál egy hátast Very Happy Még szegény Louis Armstrongot is megszégyeníteném az ércességével és fátyolosságával, atyaég! Soha többet ilyet...
Heather pasija? Jesus! Lassan tényleg össze kellene haverkodnom ezzel a jómadárral.
Juj, tudod mi előtt ülök?! Nyílt a parton egy új fagyizó. Igazi nyári hangulata van kis pálmafák, napernyők Very Happy Very Happy majd lejöhetnénk a napokban, ha nem fog állandóan lógni az eső lába. Remélem hazaérek mielőtt leszakad az ég O.O  affraid

Sponsored content

»Today at 9:39 pm Keletkezett az írás

Zoya and Hayden (SMS)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Zoya and Hayden (SMS)
» Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik
» Részegen, ki visz majd haza?! - Hayden&Tom