Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza

ChatBox
Csicseregnek a madarak

Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

nincsen

A legtöbb felhasználó (55 fő) Kedd. Szept. 27, 2016 8:03 pm-kor volt itt.

Share | 

Zoya and Hayden (SMS)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 9:49 am Keletkezett az írás

KávéManó

Kit takarna? Hát engem! Very Happy Ha arra gondolsz "milyenfej" alatt amikor bambán előremeredsz a semmibe és kikapcsolod a külvilágot, akkor igen el tudom képzelni Razz Rémesen mókás és aranyos vagy olyankor ugye tudod? Very Happy Okés, ha te mondod, akkor elhiszem. Mondjuk Thomas ezen oldalát még nem tapasztaltam, de lehet azért mert ritkán dolgozom vele együtt. Főleg, hogy olyankor Bessy előszeretettel cseréli el velem a beosztását Razz A pörgés nem miattam van, hanem a kávé miatt, én csak...csak úgy vagyok én . Na ezt jólmegaszontam Very Happy Nem egyáltalán nem vagy szemét!  Embarassed Most az egyszer? Miért csak most az egyszer fogunk már csak együtt kávézni?  Laughing

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 10:57 am Keletkezett az írás

Gombszemű

Mit tudom én? :O Egy oroszlánt... egy baltás gyilkost... bármilyen lehetőség van Very Happy
Hogy? :O Héé ezzel nem illik támadni, na! :O Rossz szokás Very Happy Legközelebb odafigyelek magamra  Rolling Eyes vagy bökj oldalba pls!
Igen, valszeg azért Very Happy De ha pofátlan akarnék lenni akkor elintézném, hogy többet legyetek együtt ti is csak, hogy megismerjétek egymást rendesen Very Happy De azzal magam alatt vágnám a fát... Wink Very Happy
Ha te mondod Very Happy
Nem, csak szorgalmazom, hogy én fizessek... kellemetlenül érint ha nők hívnak meg engem Razz Very Happy  

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 11:11 am Keletkezett az írás

KávéManó

Baltás oroszlán gyilkos? Na ezt most elképzeltem elég meredek és kicsit avantgárd, kihagyom Very Happy Okés, legközelebb oldalba böklek, és ha méltatlankodsz megmondom, hogy te adtál rá engedélyt.Razz Hát nem tudom, inkább meghagyom a dolgot Bessynek, önzentlen vagyok. Különben is Thomas nekem túlságosan...ááá nem szeretem az olyanokat amilyen ő.  Embarassed  Magad alatt vágod a fát? Őőő remélem most el tudod képzelni mennyire értetlen fejjel nézem amit írtál. Rolling Eyes Homályosíts fel, plíz! Nők hívnak meg? Én lány vagyok, úgyhogy kiesem a kategóriából.Mitszólsz? szemhuz

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 11:36 am Keletkezett az írás

Gombszemű

Pedig bevallom, hogy elég vad lenne Very Happy Megnéznélek mint oroszlán szelídítőt Very Happy
Csak ki ne menjen a fejemből jó? Razz
Nem te vagy az egyetlen aki nem szereti, viszont az egyik azok közül akik inkább nem kérnek belőle Razz Öreg hiba, jó fej srác csak kicsit... mindegy, nem tudom megfogalmazni milyen Very Happy De szerintem te is látod Very Happy Tudja magáról, hogy macsó és, hogy sikere van a nők körében amit próbál kihasználni Very Happy
Igen, eltudom képzelni Very Happy Csak az arcod ne fújd fel Razz Akkor inkább hörcsögre hasonlítasz és nem tudlak komolyan venni Very Happy
De amíg nőnemű vagy, addig nő vagy nem? Razz Szóval lány vagy vagy sem, akkor is te állod amiből nem csinálunk rendszert  rabbit   

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 11:54 am Keletkezett az írás

KávéManó

Én mint oroszlán szelidítő? Na az lenne csak az igazán vad Very Happy Nyugi az én fejemből tuti nem fog kimenni és biztos lehet benne, hogy élni fogok a jogaimmal, mint szabad állampolgár vagy mi a szösz. cyclops  Igen látom, erre mondtam, hogy nem igazán kedvelem az olyan fiúkat mint Thomas. Illetve erőteljesen barátzónás. Megbízhatatlan, és ezt Bessynek is megmondtam. Szerinted érdekli? Vakon rajong!  Rolling Eyes Hogymi?! Én hörcsög?  :élf:  Pfúúú ezt még nem is vettem észre, de amúgy biztos rengeteg hülye szokásom van, na ezért meg te bökj majd oldalba! Héhahé, a terelés az én műfajom. Jól kikerülted a kérdésemet. De jól van, értem én, nem akarsz válaszolni. szemhuz  Igenis parancsnok, nem csinálunk rendszert. Beindítom a hiperhajtóművet és felfalom a hűtőből a tegnapi hátnemtudommilehetez-kaját. Laughing

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 12:22 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Még jelmezt is kapnál hozzá Razz Van egy fodrász ismerősöm, ha kell még a hajadat is oroszlánsörénnyé varázsolná csak, hogy hitelesebb legyen Razz Very Happy
Na ezt rögtön gondoltam Razz
Csak eleinte az, de biztos vagyok benne, hogy hűséges tud lenni. Nekem már ezerszer bizonyított, mondjuk több mint nyolc év alatt volt rá lehetősége Wink Hidd el, te is megfogod kedvelni Very Happy Nem csak egy két lábon járó "félisten".... mint ahogy azt a legtöbben mondani szokták. Vagy épp ő Very Happy
Van egy pár Razz Very Happy De nekem nincs egyik se ellenemre, még aranyosnak is mondanám őket, amennyiben... nincs amennyiben, az! Aranyos Very Happy De legközelebb figyeld meg jobban a betegeket, ha valakiket, akkor hát őket szórakoztatod rendesen Very Happy
Nem az, hogy nem akarok, csak... nem akarok! Neeee próbálj kiszedni belőlem információkat kérlek! Very Happy ne manipulálj Very Happy
Nem hangzik túl jól  Surprised  pale nem lenne rossz, ha elkerülnél egy ételmérgezést Wink    

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 1:39 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Nadevárjálmá! Ha én vagyok az oroszlán szelidítő miért kell nekem oroszlánsörényt csinálni? Rolling Eyes  Amúgy elhiszem én, csak tudod nem ismerem és abból ítélek amit látok. És ő nem az a szolíd fajta. De Bessynek meg pont ez tetszik. Lehet, hogy ő többet lát benne mint én? Nem lepne meg némiképp tapasztaltabb.  Embarassed Aranyos? Hát ez aranyos! Akkor mindketten aranyosak vagyunk, hol itt a hiba? Very Happy A betegek? Arra a lányra gondolsz akinek repülőket hajtogattam a volt barátja leveleiből? vagy arra az idős bácsira, akinek elénekeltem a hét törpe dalát rémesen hamisan csakhogy megnevettessem végre? Basketball  Én nem manipulállak, soha nem tennék ilyet.  pale Amúgy semmi baja nem volt csak ráborult a vaníliás puding a sült csirkére és már nem volt kedvem leszedni, úgy ettem meg. Igazi gourmand vagyok mi? Very Happy

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 1:59 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Nagyobb lenne az esélyed az életben maradáshoz és a sikerhez Razz Very Happy nem enne meg rögtön az az oroszlán Wink
Teljesen megértelek. Bevallom neked, hogy eleinte én is tartottam tőle mert nem láttam mást csak, hogy csorgó nyállal és kidülledt, ugráló szemekkel rohan egy-egy hosszúcombú lány után. De az esetek többségében mindig egy mappa csattant az arcán vagy a feje búbján. Most lehet bepótolja azt ami az egyetemen elmaradt. Itt csak egy orvosi szikével tudnák megfenyegetni, az mi? ... semmi Razz Very Happy
Lehetséges. Biztos belát a színfalak mögé és tudja, hogy mit takar ez a külső. Mert Thomasnak is megvan a maga élete.
Hiba nincs! Mi leszünk a tökéletes rezidens-gyakornok duó... akik aranyosak Razz Very Happy Very Happy
Akár rájuk is... vagy arra a fazonra akinek kis híján levitte a lábujját a bicikli lánc. Emlékszek? Wink Amennyire ellenzett az elején annyira megnevettetted a végén.
Puding és csirke?  pale  Shocked ... javaslom keress valami mást Very Happy   

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 2:29 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Vagy engem akarna felfalni az oroszlán, mert azt hinné gúnyt űzök belőle. De tudom már mire megy ki ez az egész. Szórakozni akarsz rajtam torzonborz hajjal, ezen ne múljon. De jelentem most már egész tűrhetően festek, igaz baromi hülyén száradt meg a hajam. Laughing  Tessék lőttem egy szelfit.Kitikatt Tök fitt vagyok, csak még nem vagyok teljesen mosolygós kedvembe, de a látszat csal. Amúgy ne nekem dícsérgesd Thomast hanem Bessynek. Very Happy Hogyne emlékeznék a biciklis pasasra akkor találkoztam veled először.Ritka kétbalkezes pillanatban kaptál el, meg a beteg is, de legalább megnevettettem ez is félsiker. Te elláttad a sérülést én egy mosolyt csaltam az arcára. Szuper páros voltunk na.  Cool  Őőő van még a hűtőben egy adag füstölt sonka és mogyoróvaj. Az szerinted jobb lenne? drunken

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 2:45 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Óóójajszépségem! Akkor emiatt a kép miatt vonult el a drága barátom lehűteni magát. Nem is tudtam h számot cseréltetek  Twisted Evil  Cool  szemhuz
Aztán nem rosszalkodni itt a képekkel cicus Very Happy
Ja igen és megígértem neki h bocsánatot kérek szóval... bocs a tegnapiért... Bessyt pedig megnézem magamnak délután a kedvetekért Razz

T. 

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 2:56 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Őőőőőőő izé...Úristen!!!! Thomas nem illik más üzeneteit nézegetni!!!  affraid  Nem cseréltünk számot, a gyakornoka leszek csak megadtam a számomat neki. Ez még nem bűn. A tegnapiért nem haragszom, ez viszont nem volt szép Sad Hayden, legközelebb jobban vigyázz a telódra légyszi. Bessy pedig ki fog nyírni, hogy már megint nem tudtam befogni a számat. Megyek megeszem az összes mogyoróvajat bánatomban. A fülemen is mogyoróvaj fog folyni Very Happy

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 3:13 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Fú, ne haragudj csak elmentem... zuhanyozni! Nem akartam szem előtt tartani a telefont, az én hibám.
Viszont ahhoz mérten, hogy dupláztál tegnap, kifejezetten... jól nézel ki Very Happy Smile Általában nekem tenyérnyi karikák szoktak a szemeim alatt lenni!  Rolling Eyes
Tudtam én, hogy együtt kell dolgoznunk Razz
Őszinte leszek veled, Zoya!... kezd egyre furcsább lenni a kajakeveredési szokásod Razz Sonkát mogyoróvajjal? Very Happy
Egyél inkább palacsintát, az is jobb Razz Very Happy
Csak óvatosan a mogyoróvajjal, nem hiányzik, hogy a túlzott cukor miatt bajod legyen Very Happy... de... azt akár nekem is hozhatnál Razz Very Happy  

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 3:24 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Cöh, nem is Thomas lenne, ha nem piszkál bele Very Happy Mondanám, hogy alapból vagyok ennyire jó, meg genetika meg bla bla, de csak a megvilágítás miatt van. Wink Az egyéb titkokat nem árulom el, de semmi smink, ilyennel nem élek. Amúgy a sok kávé és a néha elpippantott cigi az oka. Furcsa a kajakeveredési szokásom? Jajj már, olyan vagy mint anya! Egy helyre megy nem? Most mit szórakozzak velük külön külön? Razz Palacsinta most nincs itthon és tejszínhab sem. Majd a mai műszak után sütök, jó is hogy mondod. Mit vigyek neked, mogyoróvajat? Nehogymár hogy te is szereted? Ójajj összerakom a két csöpp mancsom ha ez így van, eddig bárkivel beszéltem mindenki utálta. Rolling Eyes

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 3:32 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Razz te kis hálátlan Very Happy A genetikáért igen is érdemes összetenni a kezünket Very Happy Razz
... hagyd a kávé és a cigi adagomat Very Happy Ami kell az kell és ami jár az jár Very Happy Mondom ha bizonyítasz akkor inkább hozzád fordulok, mint a cigihez Wink Razz
Igen, egy helyre megy de külön külön legalább bent is marad, mire megyünk vele, ha kijön egyből mert nem illik össze a két íz? :O
Hát, márpedig a mogyoróvaj az egyetlen olyan édesség amiből bármikor bármennyit... minden mást sztornózok, ezt az egyet kiskanállal, merőkanállal is képes vagyok enni Very Happy   

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 3:41 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Énkishálátlan. De miért is? Very Happy Nana én is sok mindent szeretek mégsem jár nekem. Azért óvatosan ezekkel a kijelentésekkel. Mondjuk én a naranccsal vagyok így, szóval okés a kávé iránti szenvedélyt elfogadom. A cigit akkor sem Razz Bizonyítani? Jól van bizonyítok, kérem az első próbát, mester! Az erő  legyen velem Very Happy Ó engem nem zavar, imádom az ízorgiát. Tudom ez nem mindenkinek guszta, de hát én ilyen spesöl edisön vagyok. Very Happy Óóóó te vagy az én emberem, annyi mogyoróvajat kapsz amennyit csak ki tudsz kanalazni, merni, szedni akármizni. Nekem mindig annyi van itthon, hogy Heather néha megkérdezi, hogy várok valakit vagy mind az enyém? Very Happy

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 3:50 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Mert leírod itt a genetikát és a fényre fogod Razz Very Happy
A cigi az nálam nem szenvedély, legalábbis már nem... inkább dühkezelési problémáimra csak az a jó :/  Rolling Eyes
Jól van, jól van.... kapj el egy idegesebb pillanataimban és bizonyítsd be, hogy cigi nélkül is meglehet oldani a dolgot. A szemöldök rángatózás nem számít idegességnek Razz Very Happy
Hát te az vagy Very Happy
Óvatosan óvatosan kicsi lány! Mogyoróval területén nem tudok mértéket tartani, gurulni meg nem akarok Razz Very Happy  

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 5:16 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Csak tényt közöltem. Nekem is szokott karikás lenni a szemem csak a sok mosolygás eltünteti. Asszem Razz Dühkezelési problémáid? Hűűű, olyanod is van?  affraid  Akkor lehet jobb ha nem vagyok a közeledben nem szeretem ha kiabálnak velem, olyankor mindig megijedek és bepánikolok. Szóval visszavontam, ha ideges leszel és cigizni mész olyankor inkább meg sem közelítelek.  What a Face  Mogyoróvajból óvatosan? Na jónak mondod. Na nem baj majd gurítgatjuk egymást a kórházban. Így fogunk közlekedni, mint két sumóbajnok, hihi  dance

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 5:21 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Razz én is mosolygok épp eleget, mégse tűnnek el.... Very Happy
Valami olyasmi, de nem kell félni nem vagyok én baltás gyilkos :O Shocked inkább csendben szenvedős, bagós Very Happy leülök a sarokba és morgok magamban Very Happy lehet boxolni kéne járni... hmm Very Happy
Mondani se kell, hogy gyönyörű látványt fogunk nyújtani Very Happy De csak óvatosan itt a szórakoztatásommal, Thomas már morog, hogy nem hagyom meccset nézni tisztességesen Very Happy

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 5:37 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Jójó de még nem próbáltad ki a zoyás nevetgélést. Ezt majd megtanítom neked, csak szerezz héliumos lufit Very Happy Miért kell csendben elvonulni morgolódni? Nem boxolni, inkább gyere el velem egyszer a táncstúdióba. Én ott koordinálom a mozgásomat, hogy ne legyek olyan kétbalkezes. Na ott tuti nem leszel dühös, csupa életvidám ember vesz körül. cheers  Ez a te bajod, sokat vagy komor társaságban és ez nem tesz neked jót.Razz Még szép, hogy gyönyörűen, még bókolni is fognak neked: "Dr Cole, hogy ma reggel milyen ügyesen gurul végig a nővérpult előtt. Mesteri!" Thomas? Az előbbi képlenyúlásomért az a minimum, hogy elvisel.  Rolling Eyes  Amúgy hogy állsz, időben jót futunk?

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 6:12 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Zoyás nevetgélés? És még héliumos lufi is?  Shocked akkor már nem lenne jobb egy üveg vodka? Razz
Mert úgy gyorsabban elmúlik ráadásul nincs körülöttem ezer meg ezer ember akik mégjobban felidegesítenek. Ennyi a titka Razz
Táncolni? Very Happy meglepődnél hidd el nekem Very Happy Razz
Most már megpróbálok ezen javítani jó? Razz Very Happy többet leszek veled, az jót fog tenni  tongue
Csodálatos lesz Very Happy
Mi? ja, hogy öltöznöm kellene?...  scratch

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 6:25 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Maradjunk a héliumos lufinál. Én hátizé, ciki vagy sem de nem iszom.  Embarassed  Láttam mit művel az emberekkel az alkohol, és annyiszor szedtem már össze Heathert ilyen-olyan helyekről, hogy inkább nem akarom magamat látni olyan állapotban.Meglepődnék? Jujj szeretem a meglepődéseket, min fogok meglepődni?  bounce  Hogyne tenne jót, ezek szerint mindenképpen mert még nem láttalak dühösnek, látod, már haladás Very Happy Jó hatással vagyok rád, kivéve a mogyoróvajat, azon még finomítunk. Hát nem ártana, perpillanat még én is a szekrényt túrom. Tegnapelőtt mosnom kellett volna, de a dupla műszak ennek is betett.  Crying or Very sad  Majd elindítom a gépet meló előtt, holnap meg kiszedem. Basszus, kiégett a kislámpám égője is. Csőstől jön a baj. scratch

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 6:44 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Teljesen megértelek Very Happy Én is csak nagy ritkán iszok, nem igazán bírom az alkoholt... egy pohár whiskytől is keresztbe állnak már a szemeim Very Happy Azóta se tudom, hogy a múltkor, hogy jutottam haza  Shocked
Szólj, ha baj lenne vele, viszem a nővéremhez Razz Very Happy
Azon, hogy hinnéd vagy sem, de tudok táncolni Razz Very Happy Very Happy
Látod? Very Happy Jókedvreceptem már van rád Very Happy már csak nyugtató recept kellene Wink Very Happy
Csak míg mi pasik megvagyunk 2 perc alatt, nektek nőknek kell 2 óra Razz Very Happy Tessék, máris harci díszben vagyok, már csak rád várok Razz Very Happy  

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 7:06 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Hát figyelj, ha egy húzós napot eltöltök a sebészeten hidd el nekem is keresztben állnak a szemeim nap végére.  Rolling Eyes  Nem tudod? Látod neked nem vagyok én mint Heathernek, hogy hazafurikázom. Mondtam is neki, hogy nagy mázlija van, hogy néha már beszélni sem tud mégis értem, hogy menni kell és össze kell őt szedni.  Laughing  Ááá detox még szerencsére nem volt, remélem nem is lesz. De hidd el néha jó lenne nekem is lazítani és nem az ő telefonját várni...de az egyetlen barátom, jóhogy megteszem.  Embarassed  Tudsz táncolni? Wáó! Hát én nem, de rajta vagyok az ügyön.  Wink  Őiéz a jókedv recept szükség esetén átváltható nyugtató receptnek, mondjuk azt még nem próbáltam. Most mondtam, hogy kiégett a kis lámpában az égő, semmit nem látok a szekrényben. Sötétben sokszorosan nehezített fokozat a ruhaválogatás, tudod? Rám vársz? Miért jössz velem vásárolni? Razz

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 7:35 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Szegény :O Párszor én is voltam már Tomért meg ő is értem... most gondolj bele mi van ha együtt próbálunk kissé illuminált állapotban hazajutni Very Happy mind ezt Töfikével... szerencsétlen kocsi már gurulni se nagyon tud. Úgy járunk lassan vele mint Flinstone family. Csak azt nem értem, miért nem tetszik neki az én járgányom -.-
Szavadon foglak! Elviszlek valahova jövőhéten.
Tudok. Anyám nővére versenytáncos volt, velem gyakorolt mikor nálunk volt... mármint... O.O táncolni...
Simán Very Happy Nekem is vásárolni kéne de nincs sok kedvem hozzá. Meg postára menni. Három napja itt unatkoznak előttem szerencsétlen csekkek befizetetlenül -.-"

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 7:44 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Töfike! Úristen Hayden felment az orromba a karamellás tej a röhögéstől.  Laughing  Fúbasszus estére is karamell illatot fogok fújkálni. Egyébként gyanítom, hogy hasznát veszed a hosszú végtagjaidnak, mert könnyen el tudsz kapni bármit.Nekem már egy sótartóért gebeszkednem kell egy éttermi asztalnál. tongue  Erős túlzással. Őőő hát még csak egy hónapja járok ebbe a táncstúdióba, szóval még nagyon az alapoknál vagyok, rémesen ciki amit művelek. *.*  Szóval ha vállalod velem a beégést. A nővéred nem fog haragudni hogy beállítunk hozzá táncikálni? Embarassed  Na okés akkor döntsük el kinek a kocsijával megyünk és akkor bevállalom a csekkel a sorbanállást veled, ha bevállalod velem a drogériát. Áll az alku? Very Happy

Sponsored content

»Today at 3:19 am Keletkezett az írás

Zoya and Hayden (SMS)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Zoya and Hayden (SMS)
» Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik
» Részegen, ki visz majd haza?! - Hayden&Tom