Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza

ChatBox
Csicseregnek a madarak

Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

nincsen

A legtöbb felhasználó (55 fő) Kedd. Szept. 27, 2016 8:03 pm-kor volt itt.

Share | 

Zoya and Hayden (SMS)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 8:05 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

De hát na :O Az a szerencsétlen töfög jobbra balra. Olyan hangja van mint valami ezer éves rakétának :O Még a dédnagyapjáé volt, csoda, hogy gurul O.O
Nagyra nőttem, most mit csináljak? Razz Very Happy
Itt konkrétan most arra gondoltam kedves Zoya, hogy elviszlek valahova inni, szórakozni. Szóval erre gondoltam... Razz De elmegyek veled táncolni is ha szeretnéd Very Happy A nővéremhez semmiképp, mert ő nem táncol. Anyám nővére a táncos Very Happy
Áll Razz
Megyek érted. Fél óra múlva nálad?

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 8:56 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Jó csak ez a név!  Laughing  Na megnyugszom már lassan. A ruha is megvan. Alakulok. Wink  Elég nagyra ami azt illeti, és már gondolkodtam, hogy beszerzek valami magasítót, mert ha beszélsz és nézlek, akkor kitörik a nyakam.Na jó csak viccelek Very Happy Őőőőő....háttőőő kicsit összekutyultam a dolgokat, de. Várjámán!  affraid  Te most sms-ben hívsz engem randira? Vagy ezmostmiez? És miért?  Embarassed  Jó gyere, de nem úszod meg ennyivel! Engemmostmiért? Húbasszus nem tudok írni. Csak hülyeségeket írok, visszatöröltem.  pale Szóval fél óra, addig még rendet is dobok Very Happy

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 9:03 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Te még tudod növelni a magasságodat egy-két segédeszközzel, én összemenni már nem tudok Very Happy
Hát egy cseppet :O Razz Very Happy
Nem, csak felajánlottam... randira majd személyesen hívlak Very Happy  Cool Ennyire még nem halt ki belőlem a romantika Razz Very Happy Miért? :O Erre választ is kell adnom ? :O
Jól van, fél óra Very Happy már csak meg kell találnom a kocsikulcsot :O

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 9:31 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Hát a magasságnövelésre a magassarkút nálam felejtsd el. Úgy megyek benne mint egy csámpás hegyi gorilla. Razz Maradjunk a topogóknál, az fixen a földön tart. Igaz én még abban is képes vagyok orra bukni, képzeld mi történne egy olyan magas tankban.  Rolling Eyes Remélem tudod, hogy ennek az üzenetednek a hatására fordítva vettem fel magamra mindent, úgyhogy cserélhettem át, Heather szólt.  Embarassed  Hát nem ártana választ adni, ha már kérdeztem, és ne személyesen mert fúúú...na ide most megint nem írok semmit, mert egymerő katyvalék az egész. Olyan vagyok mint egy fújtató harcipocok.  o.o  Kocsikulcs? Csörgesd meg! Ez Heather jótanácsa volt. Tudni akarta kivel üzengetek reggel óta és ki miatt üvöltött Bosson egy fél órán keresztül. Hihi...neménvoltam, de nem árultalak el neki.Very Happy Közben megírtam a listát amit venni akarok. Mondanám, hogy siess, de azzal most én vágnám magam alatt a fát, vagy hogy mondtad ezt.

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 9:50 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Na jó, maradjunk annyiban, hogy lehet, hogy nem tudsz járni magassarkúban, de gorillának aligha tudlak elképzelni!
Most már tudom, igen Very Happy Szegény Heathernek csinálod itt a plusz melót... Very Happy még oda is kell figyelnie rá Wink
De így olyan ... személytelen. Nem zavarna ha elpirulsz komolyan Very Happy  Rolling Eyes
Jó... megcsörgetem... mondjuk tényleg nem lenne rossz, ha lenne ilyen funkció egyes dolgokon. Távirányítón, kocsikulcson... zoknikon! Mindenesetre megvan. Megint ott ahol keresni kellene de sose teszem meg.
Akkor nem sietek Very Happy Úgyis öt perc lenne odáig, és van még... hat percem indulásig. De azt azért közölheted velem, hogy ezek után befogsz-e szállni a kocsimba, vagy ott fogok ülni egy óráig és várni, hogy elég bátorságod legyen hozzá? ---> rosszallóan ugrál a szemöldököm, erre gondolj Very Happy Wink

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 10:40 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Phu, okés, mostmár minden rendben, már csak a szobamamuszt kell lecserélni, meg a zoknit. Abban caplattam ki az újságért, és ugye fél órája állt le a kerti locsoló én meg végigmentem a füvön. Ugye nem kell ecsetelni? Very Happy Tényleg nem zavar? De az olyan cikííííííí!  pale  Okés, beszállok, de semmi rosszalló szemöldök mozgatás, mindig attól félek, hogy egyszer lepotyog onnan ha sokat ugráltatod Very Happy Úbasszus Heather még hozzáírt egy csomó mindent a listához a reggeli csinnadrattáért cserébe hozhatom neki, különben örihari lesz Very Happy Okés,indulhatsz, készen vagyok már csak cipőt kell venni, és ha szerencsém van nem gubancolom össze a fűzőt és nem taknyolok egy nagyot mikor robogok ki. Ha megérkeztél dudálj, és megyek. Többet nem írok, majd személyesen, mert így tényleg nem készülök el! légyszii

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 10:44 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Nem, nem kell Very Happy Very Happy
Nem zavar, sőt...! Very Happy
Na szedd össze a listád, én is szedem és egy öt... maxium tíz perc múlva ott vagyok, ha nem lesz dugó megint.

UPD.: Ne gubancold össze a fűzőt, nem lennék elég gyors, hogy elkapjalak Razz Very Happy Very Happy
Hajrá, indulok, visszaszámlálás...6.00....5.59 Wink

Vendég

Vendég

»Kedd. Nov. 10, 2015 10:46 pm Keletkezett az írás

Vendég

Vendég

»Pént. Nov. 20, 2015 8:17 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Tr hallod? Beszeltno akarok veled mert ben akarok higy haragudj ram Zoya.... nem akartalak tefed bantani de jomolyan!  ahw  neee
Énakalrkak kiengesztelni....

Vendég

Vendég

»Pént. Nov. 20, 2015 8:30 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Hayden, ugye minden okés?  Rolling Eyes  Én itthon vagyok, bár nem a legjobb a kedvem. Heather hozott be egy üveg pezsgőt azt mondta jót fog tenni. Még sosem pezsgőztem, úgyhogy öntöttem egy pohárral magamnak. Te amúgy honnan írsz? És nem haragszom csak csalódott vagyok. De ugyanúgy kiállok melletted mint eddig.Kiengesztelni? Milyen kiengesztelésre gondolsz? Ugye nem ittál? Hayden felhívlak...akarod, hogy felhívjalak?
*.*

Vendég

Vendég

»Pént. Nov. 20, 2015 8:46 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

A csalódássenemjó...jó? Azzwfinom... mondjuk ma mégnemittamazt... majd azlesz a tezsínab a tortán. Mondmeg Heathernek hogy vigyázzon rád!
Én már ittonvagyok, Tommy elhozott. Illetve hazahozott, mert jófejő!
Nemtudom, amivel kiakarszengeztelődni majd vagy kitalálokvalamit csak neked.
Hogy één? Ahja...ittam...whiskyt egy fél üveggel finom voltigazkhigító íze van neki. Meghárom üveg sört. meg mégvalami lónyálat denemtudom mi volt.
Felhívni? Összevancsomózóckodva a nyelven.

Vendég

Vendég

»Pént. Nov. 20, 2015 8:53 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Finom igen, bár Heather nem mondta mennyinél álljak meg. o.o  Sok benne a szénsav.Már a második pohárral töltöttem ki. Olyan mint a szőlőlé, azt is egy húzásra iszom meg, és tök finom édes. Mennyit lehet ebből inni, hogy még ne legyen baj? Ha megiszom a felét csak nem lesz, ez csak sima pezsi.Őőőő Tommy vitt haza?  affraid  Ez valami vicc vagy egy párhuzamos univerzum? Vagy ne használjak most ilyen bonyi kifejezéseket? Azt hiszem jobb lett volna ha ma is magamnál tartalak és kapsz vicces palacsintát.A kiengeszteléssel várjunk még, de első lépésnek megteszi ez az üzenet, hogy még így is eszedbe jutottam. Nagyon kedves tőled komolyan. légyszii  Ugye nem gyújtottál rá? És hé, Tommy beengedett a kocsijába ilyen csacsi részegen? Pedig szívesen hallanám a hangod még így is, legalább tudnám, hogy nincs bajod.Ott maradt veled a haverod ugye nem hagyott magadra?

Vendég

Vendég

»Pént. Nov. 20, 2015 9:04 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Én nem szeretkezem a pezsgőt szóóval nemiszoksokat belőle. Nemtudom,lehetneked megárt a fél üveg. De másnakis biztos.
Igen Tommy,jófejmi? Elvileg írtamneki egy koránt... vagy mit  Shocked esemestet! Azt igen. Univerzum? Nem értem mi az  drunken
Viccespalacsintát? Attóltuti hogy hánynék. Nemakarokmost édeset.
Miazhogy MÉG ÍGY IS? Haa? Hát nemmegmondtammár hogy mindig az eszemben jársz? Ott lépkedel a kis tappancsaiddal int valami szeretelenkiskuzsa! Mindigottvagy és nem hagysz nyugtonbékén. Ééértel?
Rágyújtani? Mióta elszívtam azt az egydobozt azóta nem  szemhuz denemtudni értelmesbenbenszélni. Nemtudomittvanik valahol elvileg. De nem hallok semmit mert hangosság va na fejemben.

Vendég

Vendég

»Pént. Nov. 20, 2015 9:17 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Hát kifejezetten örülök, hogy nem szeretkezed a pezsgőt, nem akarom elképzelni a dolgot. Very Happy Tommy kivételesen jó fej, ez egy jó pont, ettől még nem fogom a szívembe zárni, már csak Bessy miatt sem.De ezek szerint barátnak jó, és emiatt mindenképpen el kell ismernem őt. Erre az egy alkalomra, és csak miattad Smile Hát szerintem most még a sima vizes vattától is rókáznál.Uhm, kezdek picit szédülni, a harmadik poharat már csak kortyolgatom. Heather elment itthonról, úgyhogy magamra vagyok utalva az üveggel. Jóban leszünk, ez nagyon finom, csak az előbb ránéztem a plüsskacsára és elröhögtem magam.  What a Face Úúúúiéz, nem mondtad még... o.o  illetve, ez most ez most mi? Én értelek, de most mit csináljak? Mondd meg, hogy mit csináljak, és akkor azt nem csinálom, vagy nem tudom.Én nem tudom erre mit kellene mondani, vagy...fúbasszus mit szoktak ilyenkor csinálni, segíccsé!  wííí  Cigi, nincs több okés? Kérlek, már az az egy doboz is sok volt. A kedvemért, okés? Léccike! Embarassed

Vendég

Vendég

»Pént. Nov. 20, 2015 9:28 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Hát én se Very Happy Tommymindigaz csak nem tudjahogyankellillikviselkedni másokkal társaságban...vagy miben. Kicsit nőcsábászajóképességű de nem haragszolok rá emiatt. Idegesítnéha de most mi van?
Szédülninemjó!! Ne lépcsőzz úgy én semnem szeretek. Azért fekszek én is inkább a döldön. Lejjebb már nem eshetek innen  muhaha nemakaroktöbbet fejre állni, ígyis szarik a kezem. Illetve...szar. Valami lett vele  ahw
Ne neveteld ki a kacsát!Még megeszálmodban.
Hátezmiezmi szerinted? Csak rád gondolok akkoris ha nem kellene. Nemtudni hogy egészségesevagynem de assziszem már egy jó ideje ígyvan mrmint tudod doborászik a szívem mikor átlak...látlak.És nem sűrűn tudok jól önteni mikor melletted vagyok...dönteni O.O hehe, aliglátok  dance
Nem rossz ötlet. Csak valamibebelékellett kapaszkodnom. Jobb ötlet nem volt. Zárlatos a gondolkodó tököm.

Vendég

Vendég

»Pént. Nov. 20, 2015 9:43 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Basszus, nagyon lassan írok, mert kicsit szarul vagyok a pezsgő fele elfogyott. Pislogok nagyokat és még mindig röhögök a kacsán...most már a mókuson is.nem lépcsőzöm, hasalok az ágyon, és nem merek megmozdulni. Tommy példát vehetne rólad. Mondjuk nem most, hanem úgy általában. A kezdet, meg kellene nézetni vele, ha ő még józan. A kacsa nem eszik meg engem, Donnie szeret engem, sosem bántana, bár most igen csúnyán méreget. Szerintem berúgtam...vagy közel vagyok hozzá. Olyan a kezem és a lábam mintha zselé lenne, és folyamatosan vihogok. Most is. Hát izé, ez az, hogy ezzel én is így vagyok, debasszus nem akartam ezt leírni, kitöröltem, de aztán mégis leírom és gyorsan elküldöm mielőtt meggondolom magam.Szóvalénisgondolokrád...  Embarassed

Vendég

Vendég

»Pént. Nov. 20, 2015 9:51 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Óóvatosan kislány, mielőtt baj lesz! Neigyá' többet ha nembírod...ésmodnom énezt én aki sóhajtozik mielőtt jön a rókamóka... silent
Majd ha holnap is emlékezekmégrá akkor megnézetem. Asszemtalán. scratch
KIJJAZADONNIE?  affraid
bounce igeen? Rám Very Happy Ahja biztos a hajnali miatt Sad nekem is sokat jár a fejemben a dolog és mindig arrajutok hogymekkora egy tokmányorrú állat vagyok. Tiszta apám!

Vendég

Vendég

»Pént. Nov. 20, 2015 9:59 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Nemiszok, szédülök.Hason is. Most eldőltem oldalra, és a fejem alá tettem két kispárnát. Meg itt vannak a srácok, ők majd vigyáznak rám, nehogy baj legyen. Csak a röhögést nem bírom abbahagyni. Most a szomszédban csilingel valami vonat a tévében és azon röhögök. Tök vicces hangja van. Vagy csak én hallom annak? Nem akarok ennyit röhögni, már fáj az arcom.Holnap én emlékezni fogok rá, mármint a kezedre és megnézem neked, jó? Így okés lesz? Donnie a plüss kacsám, miért? Very Happy Én rád, és nem, nem a hajnali miatt. Amúgy igen, nem láttalak még soha ilyennek, de hidd már el, hogy nem haragszom ez csak...ez más.  minyon

Vendég

Vendég

»Pént. Nov. 20, 2015 10:03 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Srááácok? O.O milyen srácok Zoya O.O valami gyúrós keménylegények vannak ott? :O "vigyáznak rád?"... szívdobogást kapok :O
Oké megnézetheted, de... milyen srácok? :O Nem akarom, hogy ott legyenek. Átmegyek inkább valahogy  affraid  pale
Mhm... kacsa scratch
A más sose jó Sad Félek, asszem' kapok egy jó kis megrovást holnap  ahw  ahw biztos ki is penderítenek a St.Calrireből  Sad  

Vendég

Vendég

»Pént. Nov. 20, 2015 10:13 pm Keletkezett az írás

KávéManó

*Nagyon röhög* A srácok a plüsseim, szám szerint négyen vannak, és elég izmosak: egy kacsa, egy mókus, egy kigyúrt mosómedve róla már hallottál, Clyde és egy...őőő...hát még nem tudtam megállapítani, hogy medve vagy macska, úgyhogy én csak cicamacinak hívom.  Laughing Ők vigyáznak rám, hogy szép álmikám legyen. Szóval csak semmi szívdobogás, meg valahogy átjövés, biztonságban vagyok. Csak magamtól nem. Egyre viccesebb minden. Lebegek konkrétan, nincs izé...hogy hívják...súlytalanság...illetve az van.Vagy mi.Okés, akkor nem feszegetem a dolgot. Embarassed  Amúgy nem fognak, nekem is be kell mennem veled a bizottsági meghallgatásra. Meggyőző tudok lenni, hidd el! És én kiállok melletted mert jó ember vagy, és csak a jó emberek hibáznak, mert ők csinálnak is valamit! Jujj értetted a gondolatmenetem?  cyclops

Vendég

Vendég

»Pént. Nov. 20, 2015 10:19 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

o.o ohjaáááá plüssök... értem Very Happy így már nem olyan ijesztő a dolog ^^
Cicamaci?... medve és macskakeverék akkorlegyen cici... cicával kezdődik macival végzőfik... baszkidepercerz O.O maradjjunk a mecánál. Mecska. Medve és macska...na ez megint másra emlékeztet bakkerrr!
Asszem kelleni fog még vanami flissítő, szóval kibattyogok keresni valamit én is súlytalanságtalantságot akarok!
Asszem kapirgálom. Kapiskálom vagy mivan már.
Majdeccer beülhetnénk valahova inni Very Happy mondjuk most is azt csináljuk és meglepő módon ezt is együtt  muhaha derohadtjók vagyunk Very Happy távivóverseny ala sms  wííí

Vendég

Vendég

»Pént. Nov. 20, 2015 10:26 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Óanyám, Hayden! Részegen még eszedbe se jusson scrabble-t játszani, mert eléggé meglódul a fantáziád. affraid  Maradjunk a Cicamacinál jó? Ez a neve, így hivják. A többit szerintem ne erőltessük. A fele tényleg elég...khm...elnézem neked, mert piás vagy, pontosabban részeg, de az első jobban hangzott. A piás én vagyok. Szomjas vagyok, de már nem kell pezsgő, csak nem tudok megmozdulni innen, mert akkor fordul velem az űrhajó. o.o  Hallod, kinn vagyok az űrben. Látom a csillagokat. Az űrből hogy látod a csillagokat? Hayden, te már megint sms-ben hívsz randira?  *.*  Nem próbálkoznál meg egyszer személyesen és józanul? Lehet célravezetőbb lenne. Igen elég sok mindenben jók vagyunk együtt, most már ebben is. Egyéb javaslat? :élf:

Vendég

Vendég

»Pént. Nov. 20, 2015 10:37 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Ez nem is rossz ötlet vééégre valami amit én tanulok tőled. Yoda. Méretben nem is állsz távoltőle hahaha Very Happy  cheers Perszeszerintem simmmmán. Kileskelődöl az oldalfalonlévő ablaklyukakon és márislátot a több miliófényévnyire lévő izzóóó gázgömböket. Csak nekik ne menj hehehe Very Happy  dance
Lehet, de gyáva vagyok. Félek elküldenél melegebb éghajlatra. Érik már mi? :O a csalódást nem nagyon bírom az a baj  pirul túl sok volt belőle az elmúlt években jahajj... túlcsuklom bakker a dübörgő zenét O.O
Javaslat khümm mire szeretnél javaslatot? :O gyere el velem a farmra :O olyan randit rittyentek neked meghalsz  rock  

Vendég

Vendég

»Pént. Nov. 20, 2015 10:47 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Yoda? Szóval kicsi, ráncos,öreg és zööööööld vagyok?  o.o  Na jó vedd tudomásul, hogy te meg..na majd kitalálom te mi vagy, de ki fogom abban biztos lehetsz. Csillagok...sok van nagyon sok, megfogom őket számolni mindet, egyenként.Még ma éjjel, ha ki nem dőlök. Mármint miből volt sok az elmúlt években? Csalódásokból? Miért, szerinted én bántanálak bármikor is? pirul  De ha félsz tőlem, akkor lehet, hogy velem van a baj vagy nem tudom...sokat ittam, hülyeségeket írok. A farmra? Komolyan? Huhh ez most meglepett és jól esik. Tudod, hogy mennyire imádtam a nagyszüleim kis birtokát, meg Martin gyümölcsfáit.Fúte, most már nem nevetek, pityorgok, mert még sosenemse akart senki elvinni egy igazi farmra. *.*

Vendég

Vendég

»Pént. Nov. 20, 2015 10:52 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Neeem. Mester. Teleszel a mesterem. cheers nem vagy zöld bár lehet hogy párperc múlva a szédüléstől az leszel Razz
Jó számolgatást neked :O nekem most még a saját ujjaimat is nehezemre esik összeszámolni pedigvanpár belőle  Shocked
Nemmnemenem tőled félek. Hanem a csalódástól. Eddig minden hölgyemény eldobott mint egy elnyűtt kabátot nanemmintha téged ilyennek tartanálak!!! Csak na... kicsorbult a férfiúi buszkesébem...büszkegésme.... ajjj! b-ü-s-z-k-e-s-é-g-e-m. ígyni.
Sírós részeg?  What a Face Ne sírjááá Very Happy tetszeni fog, nem kínozni akarlak ott :O Még lóra is ülhetsz, Vihart imádni fogod! Épp olyan tüneményes mint te is vagy Very Happy neked való  cheers   

Sponsored content

»Today at 5:09 am Keletkezett az írás

Zoya and Hayden (SMS)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Zoya and Hayden (SMS)
» Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik
» Részegen, ki visz majd haza?! - Hayden&Tom