Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza

ChatBox
Csicseregnek a madarak

Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Cloe Ackermann, Dimitri Grigorenko, Grace Washington, Nathan Graham

A legtöbb felhasználó (55 fő) Kedd. Szept. 27, 2016 8:03 pm-kor volt itt.

Share | 

Zoya and Hayden (SMS)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

»Pént. Nov. 20, 2015 11:05 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Mester? Hát te tényleg nagyon részeg vagy. Elvileg neked kellene az én mesteremnek lenni, mert én vagyok a gyakornokod emlékszel? Cool  És nem, nincs kifogás! Ha én felállok ebből akkor te is fel fogsz velem együtt, rendben? Majd együtt tántorgunk, de talpon leszünk. cheers  Húúú csak tudnám mi volt ebben a pezsgőben...áá tudom, gumibogyószörp. Óvatosan mert a végén pattogni fogok. Hihi. Laughing  Tudod, ha a te logikád szerint gondolkodnék akkor azt mondanám, hogy Heathert is minden pasi eldobja, ezért minden pasi egyforma? Nem, nem az. Nem büntethetsz mindenkit azért mert mások rosszul bántak veled. Arra már rájöttem mert okos vagyok, hogy rám a gyakornokodként nézel, és hidd el nekem ez is tökéletesen jó. Mert te...na jó, még ha most neheztelek is, de a barátomnak tartalak. Vagy valami olyasmi. A farmra pedig megyek, naná, hogy megyek, még sosem ültem lovon. Vihar? Olyan mint én? Jajj anyám, előre félek, ha olyan kelekótya mint én. pale

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

»Pént. Nov. 20, 2015 11:13 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Részegebb nem is lehetnék Very Happy szerencsére mellettem van Lisa, szóval nincs nagy baj Very Happy kitartó a kislány ^^ elviseli, hogy mindig meghúzom a.... bundáját vagy szőrét vagy mijjééét mind ahányszor felállok xD csak tudnám miértteszem:D
Gumibogyóatyagtya akkor most pattogsz? :O
Büüntetni? ugyan miértbüntetek én mindenkit naaa :O nem vagyok én olyan :'(
Hátakkor szépségem nem hogy okosnemvagy... de még a butábbnál is butább, de... akkor ha csak barátként tekintesz rám akkor már értem. ahw tessék péel erre is mondtam hogy félek a csalódástól  ahw
Nem... kicsit zabolázatlan, de jólelkű... ahw  

Vendég

Vendég

»Pént. Nov. 20, 2015 11:26 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Hagyd már azt a kutyát, szegény szerintem nem tudja elképzelni mi bajod van! pale  Ez állatkínzás. Most neked jó lenne ha felkelnék mellőled és állandóan megcibálnám a hajad? De komolyan. Jujj képzeld színes bigyók táncolnak a plafonon. Közben már a hátamon fekszem és énekelek.IZ féle verzióban a Somewhere over the rainbow -t. Nem pattogok csak kalimpálok a kezemmel a saját énekemre. Ilyen ritmusosan tudod. Rémesen hülye látvány lehetek, még jó, hogy nincs a plafonon tükör mint Heather szobájában. Minek tesz valaki a plafonra tükröt?  o.o Miért tekinthetnék rád nem barátként? Hát az előbb írtad, hogy félsz tőlem. Összezavarsz. Amúgy is összezavarsz, állandóan összezavarsz, és különben is, most mit akarsz, írjam le? Mondjuk így legalább meglesz holnap is, ha nem törlöd az üzenetet. Én nem csak barátként tekintek rád, de nincs más lehetőségem. Így érted? És azt hiszed csak te félsz a csalódástól? Én is félek, most még jobban mint bármikor....istenem de fogom bánni ezt hogy leírtam, de most legalább le merem írni. Elmondani úgysem merném. Nem mintha felfognál perpill bármit is. Sad

Vendég

Vendég

»Pént. Nov. 20, 2015 11:35 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Szerintem élvezi :O Mindig nagy szemekkel jön utánam és lesi mit csinálok. Jó barát ez a kutya... mondjukvalamiéletmentő kisasszonyvagymi :O lehet ezért hagyott vele egyedül Tommy? :O
Színes bigyókok? :O
Hát ha elég perverz lennék akkor most kimondanám, de inkább hangzik viccesnek mégkimondva is mint magambantartva...juj ennek van értelme? O.o gondolom megint csak nemnincs Very Happy
Neeeemtőledtenecsavardkiitten a gondolataimat és a mondataimat mert már sírni fogok én is... én is sírós részeg leszek. Az is szoktam lenni!
Várjáá elő kell bányásznom a szemüvegemetmá...nemlátok.
Óá... értem. Hát akkor legalább egy húron pendülünk  Rolling Eyes már az első nap mikor találkoztunk és leültünk Jimmynél éreztem, hogy ez valami furcsa dolog :O és egyre csak erősödött bennem ez, és bakker de nem tudom mit akarok és hasogat a fejem  Sad kell valami gyógyszer.... légy bátrabb kicsit, Zoyácska  angyal a kedvemért  dance  

Vendég

Vendég

»Pént. Nov. 20, 2015 11:59 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Perszehogy lesi, mert félt téged. Nyugi, ha a kerti tóban fetrengenél...van egyáltalán kerti tavatok? Na szóval utánad menne és a karodnál fogva rángatna ki. Még nem láttam Lisát élőben, csak Leah mutatott képet a telefonján róla, például azt is, amikor a nagy szőrmók fejét a hasadon pihenteti és mindketten alszotok. Tök cuki. szeri  Na ennek a középső résznek megint nem volt értelme...mindegy, a lényeg, hogy te tudod miért van ott tükör, én meg csak nézek mint hal a szatyorban, mert én meg nem értem. ahw  Heather meg csak vihog és nem mondja el. Néha olyan kis szemét.A szemüveg csökkenti a részegséget? Ilyet se hallottam még, de te vagy a rezidensem, te biztosan többet tudsz a témáról. Taníts Very Happy Igen Jimmy-nél, akkor én csak arra koncentráltam, hogy ne barmoljak el mindent, és ne fecsegjek neked sokat, rémes tudok lenni ha ideges vagyok. De tudod mi tetszett nagyon? Hogy nem nevettél ki a kakaóm miatt, és a flamingós szívószál miatt sem. Tudtad amúgy, hogy az összes szívószál itt van nálam, amit azóta kaptunk? Megőriztem. Embarassed  Keríts valami gyorsan oldódó port a fejedre, hátha az segít. szereti  És jó, én ígérem bátrabb leszek, de ez olyan izébizé na, nem olyan könnyű, de tudod mit? Most az egyszer...egy kérdés, rendben? Egy kérdésre válaszolok ami kettőnkkel kapcsolatos. Mielőtt meggondolom magam, használd ki!

Vendég

Vendég

»Szomb. Nov. 21, 2015 12:10 am Keletkezett az írás

Gombszemű

Hmm... igen jó abban amit csinál, csak én még nem láttam, hogy élesben is képes rá. Mondani mindent lehet, nem árt bizonyítani is néha Razz Very Happy
Hogy mit csinál Leah? :O Képeket mutogat rólam? O.O egyáltalán... fényképezget engem tejóégmilyen perverziói vannak ennek a lánynak amiről nem tudok? O.O  Shocked
Hát most mondjam azt, hogy van aki arra a látványra gerjed, hogy ő meg a párja éppen szórakoztatják magukatés egymást az ágyban? Razz Very Happy
Nem, nem csökkenti csak jobban látok vele Razz
Miért nevettelek volna ki, ha egyszer szereted? :O én pedig épp ezt szeretem benned ennyirenagyon. Illetve ezt is. A kislányos, imádnivaló lelkesedésedet.
Namiaz? Átcsaptál szívószálgyűjtögetőbe? Razz
Áhh lehetetlen... Leah most zavart be a szobába mondván ennyi alkohol után nem vehetek be semmit mert megölöm magam. Hmmtalán nem is lenne rossz ötlet  Twisted Evil
Csak egyre?...hmmm...
Eljönnél velem vacsorázni - igen randizni - hogy kiderítsük, mi ketten többet is megélhetünk együtt, mint rezidens és gyakornok kapcsolatot? Very Happy nyhaa hát milyen vagyok kettő az egyben kérdés Razz  cheers  

Vendég

Vendég

»Szomb. Nov. 21, 2015 12:22 am Keletkezett az írás

KávéManó

Addig jó amíg élesben nem kell átélned, hogy éppen Lisa mentsen ki egy szorult helyzetből. Leah meg nem téged fényképezget te, hanem a kutyáját, csak éppen te is ott vagy rajta. Az más kérdés, hogy ha már mutogatja nem csak a kutyát nézem meg.  Embarassed HOGYMI???!!! affraid  Basszus, ez most sokkolt, legalább annyira, mint amikor kiderült, hogy a tejfogaimért cserébe nem a fogtündér tesz a párnám alá érméket, hanem Martin. Pedig még be is öltözött fogtündérnek, a hitelesség kedvéért. Milyen papám van mi? Rémesen állt rajta a tüll tütüke. De nem szóltam, mert aranyos volt. De ez a tükrös...ezdemostez...fú nemakarok róla beszélni.Tényleg, komolyan? Én meg azt hittem mindenkinek az agyára megyek vele. Vagyishát másokéra nem baj, csak a tiédre nem akartam. Jó csapat voltunk, vagyunk és nem akartam visszakerülni Codyhoz.Naaaaa héééé ne mondj ilyet, én szomorú lennék az nem számít? Crying or Very sad  A kérdés pedig cseles, de mivel választ ígértem amit valószínű le sem tagadhatok majd íme: igen, elmennék veled vacsorázni - na jó randizni -, feltéve ha végre összeszeded magad és két sms meghívás után személyesen, józanul is meg mered ezt kérdezni. És feltéve ha én nem süllyedek el ijedtemben. Ez utóbbin dolgozni fogok ígérem. angyal Basszus Hayden, tökre forog velem a szoba, és jön le a plafon aztán meg visszamegy...

Vendég

Vendég

»Szomb. Nov. 21, 2015 12:38 am Keletkezett az írás

Gombszemű

Akkor talán kölcsönös lenen a bizalom :O Razz
Mkhmpfff.... há' hallod erre nem is gondoltam....  légyszii azt hittem én vagyok a célkeresztben erre kiderül, hogy a blökije mi?... szomorú! Very Happy Akkor meg engem levághatott volna na :O vagy úgy komponál hogy én ne legyek rajta. És még el is titkolja de a telefonjában tartja! És a jogaim? O.O Hát kikérem magamnak! Háhogymicsoda?xDDD az apud tütükében? Very Happy ne már kép nincs? Razz... legalább róla lehetne Very Happy  panda
Sajnos vannak ilyen elvetemültek, deee kérlek ne nézz rá ezután hülyén és ne fogd rám, hogy én mondtam! Nem akarom, hogy egy világ törjön össze benned. Vagy már késő? :O
Nem mentél az agyamra és nem is tudnál!És még csak véletlenül se engednélek vissza hozzá, ebben biztos lehetsz!
Ennek örülök Very Happy lehet nem látni a fejemen, de... tényleg örülök és ha erre emlékezni fogok holnap bár biztos fogok lévén a telefonban benne lesz, akkor... bátran eléd állok és... lehet, hogy kétségbeesetten elszaladok x"D Very Happy
Igyál vizet és egyél valamit! Én úgy érzem kezdek kijózanodni lassan, vagy nem tudom. Ebben nem vagyok biztos.
Biztos ne menjek át?  o.o

Vendég

Vendég

»Szomb. Nov. 21, 2015 12:49 am Keletkezett az írás

KávéManó

Mert azt hiszed, hogy körülötted forog a világ, ami amúgy majdnem igaz...csak nem Leah esetében. Én tudom, hogy neki ki tetszik, bibi, elmondta nekem, de tartom a számat, megígértem, cserébe, hogy kukkolhatom a telefonján a rólad készült képeket...nem ám el ne hidd. Very Happy
Van kép, otthon a családi albumban, anya lefényképezte, de hét lakat alatt őrizzük az albumot, rólam is vannak ám olyan képek, hajjaj. Na majd egyszer láthatod, remélem.
Nem fogom megígérem, és ne lelkizz annyit, főleg ne miattam, nem vagyok haragtartó, ennyit tudhatnál rólam.  Veled meg főleg nem, te mindig rendes voltál velem, és segítettél, még akkor is ha már tudom miért, csak még...na ez olyan hihetetlen nekem. És mennem kéne aludni, mielőtt rámborul az egész szoba, csak itt mászkálsz a fejemben, és a plüsseim feje helyén is te vagy...és leragad a szemem...ne gyere, félig már alszok, vagy átjöhetsz, de akkor is aludni fogok. Kulcs a fikusz cserép melletti kertitörpe jobb csizmájának az orrába van. Ne csapj zajt, és nem nyúlhatsz a plüssökhöz...nem tudom miért hívlak át.azt sem tudom már mit írok. tényleg áthívtalak? tényleg randira hívtál? tényleg igent mondtam? basszus...hhtkbsbd a xkbdkd-----------

Vendég

Vendég

»Szomb. Nov. 21, 2015 1:02 am Keletkezett az írás

Gombszemű

Hogy én-e? :O hát ilyennek ismersz? Sad  Sad  pale  No  *.*  ahw
pedig kezdek félni, hogy ezt el lehet hinni O.O elég sejtelmes vagy... rejtelmes... rejtélyes mostanában :O
Ujjjj akkor remélem egyszer kiérdemlem, hogy lássam őket  rock Még szép, hogy az vagyok, mi okom lenne másként tenni? :O Amúgy se szeretek másokat bántani, és.... ahajj mindegy mert... midneggggy ....
Igen igen és igen Very Happy sok az igen, sok a kérdés...vagy fordítva.
Viszont akkor nem megyek át csak, hogy tudj pihenni Wink takarózz be jól! :O
Azért remélem az utolsó néhány furcsa betű után még élsz Surprised O.O

Vendég

Vendég

»Szomb. Nov. 21, 2015 8:54 am Keletkezett az írás

KávéManó

Hayden, ha ezt az üzenetet megkapod akkor beszélnünk kell!...mondjuk mindenképpen beszélnünk kell! Tegnap bealudtam és ma Heather ébresztett. Visszaolvastam az üzeneteket. pale  Ó, te jó ég, ne haragudj rám kérlek, és ezt személyesen is el akartam mondani. Soha többé nem iszom pezsgőt, de úgy semmit.Iszonyatosan cikiiiiii. Még ezerszer is leírom, de ez nem az igazi. Mármint nem az, hogy amit írtam nem igaz, hanem, hogy leírtam. Embarassed  És hát te is...ezt meg kell beszélnünk. Írj vissza, mert addig a falat kaparom kínomba, és az aszpirines pohárba kapaszkodom. Szétmegy a fejem a fájdalomtól. ahw

Vendég

Vendég

»Szomb. Nov. 21, 2015 10:02 am Keletkezett az írás

Gombszemű

Jó reggelt... vagy mi Very Happy
Atya  ég, ne is mond... a szőnyeg mintázatával a képemen tértem magamhoz reggel, miután Leah fellocsolt... azóta is próbálom megérteni ezt az sms garmadát de valahogy nem igazán akar tisztulni a kép. Még a jó erős kávé se maradt bennem, szóval csak remélni tudom, hogy a délutáni műszakig összeszedem magam valahogy.
Akkor tudunk beszélni, mert ez... finoman szólva is idétlen helyzet  scratch de ha jobban belegondolok, elég őszinte részegek vagyunk mi  szemhuz

Vendég

Vendég

»Szomb. Nov. 21, 2015 11:19 am Keletkezett az írás

KávéManó

Aspirinpor küldetés teljesítve. Remélem hatni fog. pale  Heather szerint nála fél óra alatt mindig szokott akkor is ha nagyon kiüti magát előző nap. Tőle kaptam. És nagyon aranyos volt, nem nevetett ki amikor elmondtam mi történt.  Embarassed  De azt javasolta mindenképpen beszéljem át veled a dolgot. Amúgy is ezt terveztem. Próbálom összerakni az üzenetekből mi történt, de egyelőre csak égek mint a száraz szalma. Embarassed Őőő nem a kórházban szeretném ezt megbeszélni veled. Mi lenne ha a délutáni műszak előtt összefutnánk valahol? Park? Igen azok vagyunk, túl őszinték ami azt illeti.  Rolling Eyes

Vendég

Vendég

»Szomb. Nov. 21, 2015 12:56 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Biztos hatni fog akkor neked is Wink
Örülj neki, én reggel óta ezt hallgatom -.-" egyszer öntöm ki a lelkem Leahéknak, akkor is rajtam röhögnek egész nap ...sebaj, megszoktam már...
Igen ez jó ötlet. De mindenképpen vegyél fel napszemüveget, jól fog jönni ebben biztos vagyok Very Happy Baromira süt odakint a Nap és fájni fog!

Vendég

Vendég

»Szomb. Nov. 21, 2015 1:10 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Hatott, bár azon gondolkodom, hogy nem vaníliás omlettel és bacon-el kellett volna nyitni a napot. Na mindegy, talán megmaradok Very Happy Nevetnek rajtad? De hát miért? Szerintem nem olyan mókás, ha valaki ilyen ramaty állapotban van másnap. Én legalábbis olyankor mindig valami könnyű reggelivel ébresztem Heathert. Egyszer a jószívem visz a sírba. Cserébe mindig kapok tőle ajándékot, amiket továbbra sem nagyon hordok de már két fiókot megtöltenek. Very Happy Napszemüveg alapkellék, az előbb kihúztam a sötétítőt, azt hittem bemászik a nap, és felfal.Te meg szerintem vegyél egy hideg zuhanyt, az felfrissít. Én már túl vagyok rajta, isteni, komolyan. Ja és Hayden, ne hagyd a telefonod szem előtt, Tommy múltkor akciója után már nem merek képet sem küldeni Sad Két óra múlva a belvárosi parkban? Mondjuk a kenguru csoportnál...a szobor. Tudod merre van?

Vendég

Vendég

»Szomb. Nov. 21, 2015 1:24 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Atyaisten, belegondolni is rossz  pale én még enni se ettem, de valamiért nem is kívánom... kár belém a kaja. Hidd el én se érzem túl viccesnek a helyzetet. Lassan temethetem magam  scratch
Ez egy nagyon jó ötlet. Telefont viszont viszem magammal Razz Hamar tanulok, nem kell, hogy Tommy ebből is viccet űzzön. valamiért nem tudnám most tolerálni a hülyeségét.
Tudom, hogy hol van, az már más kérdés, hogy odatalálok e Very Happy

Vendég

Vendég

»Szomb. Nov. 21, 2015 1:45 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Nah, enni kell, neked meg főleg.Jó, azt elfogadom, hogy ma különösen nem vagy nagy étvágyú. Én sem vagyok, de...és Leah finoman főz, ez az omlett receptem is tőle van. Temetni magad? Ugyan, akkor együtt ássunk egy közös sírt beleállunk, és magunkra dobáljuk a földet.Amúgy fura lesz tőlem, de Tommyra most az egyszer ne neheztelj, gyanítom nem volt egyszerű összeszedni téged. Ismerem azt a szerepet amiben ő volt, nem egyszerű. Őőőő ha gondolod, akkor átbuszozom hozzád, és együtt megyünk a parkba. Nem gond tényleg, csak még varázsolok valami elviselhető gúnyát is. Jelenleg Heather szurkolói meze van rajtam, rém vicces. Very Happy A sapi a napsütés ellen véd, az egész lakás fényárban úszik, én meg pislogok mint a mélységi vakond.Hihi, nem kinevetni, egy duplázós műszak után frissebben nézek ki. Pezsgőutáni másnap Még mindig találkozni akarsz velem? Very Happy csak vicc volt, tényleg beszélnünk kell.

Vendég

Vendég

»Szomb. Nov. 21, 2015 2:10 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Mi az, hogy nekem főleg? Razz Very Happy
Ne is mond, imádom a főztjét, de egyszerűen most még az a mit tudom én milyen nevű leves se csúszik olyan jól, mint kéne...majd délután Jimmynél kerítek valami ehető dolgot.
Nem kell mondani, és ez tőlem most gonosz lesz, de lassan nyolcadik éve pátyolgatom őt miután olyan részegre issza magát, hogy mászni se tud. Egyszer-kétszer  is megteheti Wink
Tényleg eltudnám képzelni, hogy reggel az ágyamban ébredsz. Legalább tőled nem ijednék meg még akkor se, ha full másnapos vagy Razz Very Happy
Még szép Wink Per pill most még azt se tudom, hogy melyikünkhöz van közelebb a park.  scratch

Vendég

Vendég

»Szomb. Nov. 21, 2015 2:30 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Az, hogy neked főleg, hogy nem ártana többet felszedni magadra. Olyan vagy mint gesztenyeguszti...na jó vicceltem, én is így nagyon bírlak ám Wink Nem gonoszság, ez tény, gyanítom engem is ezért pátyolgatott olyan nagy szeretettel Heather, mert lelkifurkája van. Igaz mi csak egy éve ismerjük egymást, de ennyi idő alatt is olyan sokszor vakartam már össze, már nem is számolom. Őőőő azért óvatosan az ilyen kijelentésekkel.  Rolling Eyes Egyrészt a plüssök nélkül egy tapodtat sem, másrészt álmomban rugdalózom, és minden paplant elbitorlok, legalábbis anya szerint. Very Happy De lehet csak ferdít nem tudom, magamról még sosem szedtem le paplant.  Cool  Amúgy hidd el megijednél, még én is megijedek néha amikor a tükörbe nézek. Apropó tükör...mondtam Heathernek, hogy tudom miért van a plafonján tükör, nézett nagy szemekkel, hogy honnan, de nem árultam el Wink Razz Hozzád van közelebb, mit gondolsz miért ajánlottam fel, hogy elbuszozom addig?  Laughing

Vendég

Vendég

»Szomb. Nov. 21, 2015 2:42 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Ami nem megy azt nem kell erőltetni :O Razz Very Happy odafogok figyelni, csak van ami még nekem se sikerül mindig.
Ebben biztos vagyok Very Happy A lelkiismeret furdalás egy részről jó, másrészről kellemetlen is tud lenni. Annak jó, aki kap valamit a lelkizőtől Razz Legalábbis én ezt tapasztaltam.
A paplan bitorlást már megszoktam, Lisa is mindig lehúzza rólam csak nem értem, hogy milyen úton módon csinálja azt -.-" Lökött kis jószág. De én is harcba tudok ám szállni érte Very Happy
Nem olyan biztos az Very Happy Az önkritika meg sosem árt Razz
Ajaj csak rá ne jöjjön, hogy én volta ma felbujtó Very Happy
Ja jó erre nem is gondoltam x"D Akkor gyere el idáig, utána elsétálunk oda ha gondolod. Lehet nem fog megártani egy kis mocorgás.

Vendég

Vendég

»Szomb. Nov. 21, 2015 2:52 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Na ha legközelebb rám szólsz, hogy huszadszorra is essek neki annak a keresztkötésnek, és továbbra sem megy, ugyanezt fogom én is mondani neked Razz Na majd én odafigyelek rád, szigorú hízókúrára foglak, amíg aztán egy napon majd be nem gurítalak a főbejáraton mint egy sumó birkózót. Várj, ezt most elképzeltem Very Happy Azért vicces látvány lenne ahogyan félálomban, két alvó kómás ember verekszik a paplanért Very Happy Nem fog rájönni, közben már készülődik ő is, valami tárgyalása lesz délután kettőtől. Ilyenkor befoglalja a fürdőt. Még jó, hogy már elkészültem. Indulok nemsokára. És valóban nem fog megártani egy kis séta. Gyanítom mindketten úgy nézünk ki, mint akiket átmostak minimum 90 fokon, előmosással. A holnapi bizottsági meghallgatást is át kellene beszélnünk, ha már engem is beidéztek. Tudom nem a legjobb téma, de nem kerülhetjük ki. Én csak...szóval csak azt akarom még mondani mielőtt elindulok, hogy nem haragszom rád azért ami történt velem kapcsolatosan a kezelőben, és kiállok melletted a bizottság előtt is. És azt sem bánom amit írtam neked tegnap. Na jó, indulok a buszhoz, mert ha elkésem fél óra múlva jön csak a következő.Puszi  szív

Vendég

Vendég

»Szomb. Nov. 21, 2015 3:10 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Na hé! Very Happy Azért a kettő nem egy és ugyan az Wink
Felhizlalnál? Very Happy azért valld be, hogy szívesebben mutatkozol most ezzel az énemmel mint néhány éven belül azzal akit gurítani kell vagy lefolyik a székről.
Az biztos Razz Very Happy Very Happy
90 fok? Volt ez magasabb is. De a három aspirin már kezdi meghozni a hatását. Aztán majd... végig vigyorgom a mai napot x"D nem pityókás leszek hanem leszedált. Egyik se jobb a másiknál ha azt vesszük.
Igen, tudom. Leah azt mondja, hogy Richardot fegyelmire viszik és meg van az esély rá, hogy egy évig nem doktorálhat. Komoly idegbajt fogok kapni, ha le kell mondania az orvosi karrierről... ha ott lettem volna, és nem vonulok el, akkor talán nem történt volna ez Sad
Köszönöm, Gombszemű Wink De ettől függetlenül nem érzem jobban magam Smile Sad
Várlak, gyere be nyugodtan nyitva van a bejárati én még lecsapatom magam...

Vendég

Vendég

»Vas. Dec. 06, 2015 10:28 pm Keletkezett az írás

KávéManó

Áááá utálok korán kelni! Heather most robogott be a szobába, hogy ne felejtsek el lábtyűt venni magamnak, mert meg fogok ott fagyni. Úristen és most mit csináljak? Naponta üljek be a frigóba edzeni? Rolling Eyes  Bocsi édesem, hogy úgy elrohantam a műszak végén, de ma megint én vagyok a bevásárlásban a soros, és ha nem igyekszem akkor Mrs Denz bezár az orrom előtt, és bukom az esti vacsira a zöldségeket. Két bőrönd elég lesz? És egyáltalán mit vegyek? Mit vigyek? Kicsit morcos is vagyok, mert ballábbal keltem, kialvatlan vagyok, és nincs meg a sárga kis virágos hajcsatom, meg a kék keretes szemüvegem sem. Szóval nem találok úgy kábé semmit. Megőrülök!  affraid  Jah bocs, veled mi van?  Embarassed

Vendég

Vendég

»Vas. Dec. 06, 2015 11:34 pm Keletkezett az írás

Gombszemű

Jó reggelt Szépségem. Hát, én se vagyok oda érte, de kezdek hozzászokni Very Happy Minél több zokni, annál jobb, és a bélelt csizmát se felejtsd el, ha lehet akkor vízálló legyen Very Happy Nem lenne szerencsés, ha szánkózás és hógolyózás közben beázna Wink
Semmi baj, kicsit tovább maradtam így, de csak túlestem rajta Very Happy
Viszont gondolj arra, hogy majd' két hétig együtt leszünk. Morcos orvosok, hisztis nővérek és idegesítő emberek nélkül. Hó eséssel, teázgatással... még a forrócsokira is felkészültem Very Happy nadrág, zokni és még sorolhatnánk, elég lesz Very Happy
Amennyiben két bőröndbe belefér két hétre való meleg pulcsi,
Ó Sad Akkor javaslom told arra a falra az ágyad, ahonnan csak jobb lábbal tudsz kikecmeregni Wink Very Happy  bounce
Velem? Semmi, fekszek... nem aludtam túl jól, próbálom összeszedni magam délutánra Smile

Vendég

Vendég

»Hétf. Dec. 07, 2015 8:12 am Keletkezett az írás

KávéManó

Bélelt csizma? Azt meg milyen fáról szüretelik? Lehet, hogy furcsa lesz neked, de itt ezen a földrészen nem sűrűn haszálunk ilyet. Ha kibélelem Trevis marhatakarítós gumicsizmáját, az víz és mindenálló...bár azt hiszem nem ilyenre gondoltál. Hihi. Laughing  Na jó, nem sűrűn vettem még ilyesmit, szóval majd elrángatom Heathert ha már annyira szakértő, hogy lábtyű meg ilyen hülyeségek. Ó ne is mondd, mióta megtudtam hova akarsz elvinni magaddal szerintem én vezetem a bing-en a hóeséssel és téllel kapcsolatos top kereséseket.  Cool Mindent tudni akartam róla, de csak képeket találtam. Fúúú még sosem láttam havat, olyan igazisast.Két hét veled, anélkül, hogy elrángatnának...komolyan kezdem már nagyon unni, hogy veled vagyok a legkevesebbet.Nem azt mondom irtó jól áll az orvosi köpeny, de, hogy mindig csak abban látlak. *.* Őőő nem tolhatom arra a falra az ágyam, mert akkor egy laza mozdulattal átlépném sünifejet, és kitalpalnék az ablakon, le egyenesen a nemtudommilyen nevű bokrok közé. Rolling Eyes  A vázolt kondíciók mellett azt hiszem akkor négy bőrönd kell, na majd elkunyizom Heathertől az övét. Abba egy focicsapatot bele lehetne csomagolni rezesbandával együtt. Ajjj...szívesen ott lettem volna, akkor mindig jobban alszol. De hát nem lehetek mindig én az altatód. Very Happy Délután? Nem éjszakai műszakra vagyunk ma beosztva? Vagy engem megint áthelyeztek? Kezdek morci lenni.

Sponsored content

»Today at 11:12 pm Keletkezett az írás

Zoya and Hayden (SMS)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 7 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Zoya and Hayden (SMS)
» Miss you so much! - karakter, aki még hiányzik
» Részegen, ki visz majd haza?! - Hayden&Tom