Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
*Foglalva*Jolly Joker Öribari -szörcsing-
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

*Foglalva*Jolly Joker Öribari -szörcsing- Empty
»Kedd Dec. 15, 2015 2:39 pm Keletkezett az írás



KARAKTER NEVE IDE
Csak a csoport a meghatározott: Páciens
Ez egy picit rendhagyó hirdetés lesz, mert sem nemet, sem foglalkozást, sem PB-t nem határozok meg a hirdetésnél, az életkort is csak annyiban, hogy a karakter, aki érkezik mindenképpen 18 felett és 50 alatt legyen. Egyetlen kikötésem van, a csoport fix: Páciens legyél, valami olyan jellegű betegséggel, ami miatt elég sűrűn megfordulsz a kórházban. Lehetsz esetleg olyan is aki hosszabb időt tölt itt, vagy olyan aki csak visszajár, hogy megkapja a szükséges ellátásokat. Az, hogy pontosan milyen társadalmi réteghez tartozol szintén nem határozom meg, ahogyan azt sem, hogy  milyen a jellemed, a külsőd vagy éppen a múltad, jelened, akármid.... abszolút szabadon engedheted a fantáziád. Persze némi kikötésem ebben is van, hiszen valamennyire passzolnia kell a két karakternek. Szóval ami ne legyél: drogos, bűnöző, gyilkos és hasonló dolgok, mert ha ez kiderülne, szegény lánykám sikítva menekülne. Szóval lehetsz balhés jellem, egészséges kereteken belül. Ha nagyon fiatal vagy még ez bele is férhet. Természetesen szeretnélek idővel a barátomnak tudni, szóval ne csípőből küldj el a világ végére ha meglátsz, nem kell rögtön kedvesnek lenni velem, Zoyácska, amúgy sem szokott az ilyesmin fennakadni. jocolor  De a  lényeg: hagyd, hogy a gondoskodó énemet kiéljem rajtad. wííí  A terveim a karakterrel hosszabb távra szólnak, szeretnék a jelenlegi NJK barátok mellett egy JK barátot is a karakteremnek, csak azért szeretném így indítani az egészet, hogy legyen valami izgalom benne, ne olyan „iszogatunk valahol és megismerkedünk” fíling legyen. Meg aztán úgy vagyok vele, hogy sokan szívesen alkotnának karaktert, de nem nagyon találnak kapcsolódási pontot senkihez, így aztán egy valamilyen szinten jolly joker hirdetésként alkottam meg a keresettemet, mert nekem tényleg az alaptörténet a lényeg, azon belül meg aztán bármi ami van az alkotóra van bízva. Szóval ha idetévedsz, vagy már itt vagy, és szívesen gondolkodnál valami hasonlóban....és még az én szövegláda, szertelen, szélvész kisasszonyomat is elviselnéd akkor ne akadályozzon meg senki abban, hogy regisztrálj egy kedves öribarit nekem.  szeri  Mivel  nem adtam meg a neved és a pofidat sem, ezért megérkezés esetén jelezd nekem kérlek, hogy itt vagy, és akkor majd ott szépen egyezkedünk a továbbiakról.  cheers
IDE ÍRJ EGY KIS DALSZÖVEGEKT VAGY IDÉZETET, AMI JELLEMZŐ A KERESETT KARAKTERRE

Vissza az elejére Go down
 
*Foglalva*Jolly Joker Öribari -szörcsing-
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» William Charles Lancester-Foglalva

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: