Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
*Elkelt*Karl Krane*Medikus*Thomas Sangster
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

*Elkelt*Karl Krane*Medikus*Thomas Sangster Empty
»Vas. Dec. 27, 2015 2:20 pm Keletkezett az írás



Karl Krane
20* Medikus* Egyetemista* Thomas Sangster
Édesapád Jack Krane, és az én nevelőapukám, akit a sajátomként szeretek, Martin Krane,testvérek. Jack a fiatalabb. Na most az a szitu, hogy kezdem nagyon unni, hogy az albérletem itt Sydneyben olyan lett mint egy átjáróház. Heather, akivel egy éve lakom itt ugyebár összeismerkedett valakivel, akivel olyan óriási a szerelem, hogy összeköltöznek hamarosan. Eleinte úgy volt, hogy Heather unokahúga költözik majd ide, de a dolgok másképpen alakultak, így aztán megint úgy tűnt, hogy egyedül kell a továbbiakban itt laknom. Aztán egyik nap egy skype beszélgetés alkalmával Jack és Martin megemlítette, hogy miért szenvedek ennyit, amikor te itt tanulsz Sydney-ben és jelenleg egy elég kellemetlen helyzetben élsz. Mármint nem éppen a kedvedre való a lakás, és azok akikkel meg kell osztanod. Nem vagyunk éppen nagy ismeretségben, illetve gyermekként párszor összefutottunk a nagyszüleidnél, akik a saját unokájukként szerettek engem, ezt pedig eleinte elég féltékenyen nézted. Martin a mamámat vette feleségül amikor én mindössze egy éves voltam. Nem sokkal később megszülettél te. Apró totyogósként sokat voltam a közeledben, imádtam a finom babaillatod, aztán persze, nem maradtunk egymás közelében mert mi CheroTown-ban laktunk ti pár kilométerrel távolabb. Szóval a viszonyunk később sem volt éppen kellemesnek vagy rokoninak mondható, így aztán ez lett volna a legutolsó lehetőség, mármint, hogy te költözz ide hozzám. Végül beleegyeztem. Noha nem vagyok szentül meggyőződve róla, hogy ez a legépületesebb ötlet, még akkor sem ha anya szerint te és én nagyon sok dologban hasonlítunk egymásra. Valahogyan nem is tudom, még nem felejtettem el azt az alkalmat, amikor öt évesen szerettem volna neked ajándékozni a kedvenc babámat ( jól van na, tudom, hogy a fiúk nem játszanak babákkal, én csak egyszerűen jószívű akartam lenni) te meg egyszerűen fogtad és hozzám vágtad a műanyag játékot, mondván neked ilyen béna dolgok nem kellenek. Tudod, hogy a mai napig őrzöm azt a babát? Világ életemben bántások középpontjában voltam és ez később sem változott….amit nem tudok rólad, hogy te is éppen ezeket szenvedted el szinte párhuzamosan velem együtt. Valahogyan neked sem akartak összejönni a dolgok, valahogyan nem úgy alakult az életed ahogyan azt normál esetben képzelné az ember. Mindehhez még hozzájön az az aprócska, ám nem elhanyagolható tény, hogy neked is megvannak a magad fóbiái. Példának okáért nehezen teremtesz kapcsolatokat, és általában zavarodban előjön a dadogásod, kiver a hideg veríték, ha emberek közé kell menned. Gyanítom emiatt is szeretné Jack, hogy egymás közelébe lehessünk, én talán jó hatással lehetek rád. Hogy én? Én akihez hozzávágtad a babát gyerekkorunkban? Én akit szerintem soha nem kedveltél? Vagy tévednék? Nos az igazság az, hogy a tanulásban tudok neked segíteni, még a szobát is rendelkezésedre bocsátom, és abban is benne vagyok, hogy meghallgassalak, de azzal az egy feltétellel, hogy nem bántasz többé. Azt hiszem az a pillanat, amikor szembesülnöm kell vele, hogy mi igenis hasonlítunk egymásra az elég érdekes lesz. Csak tudod nekem sikerült ezt az egészet legyőznöm, és ha az élet úgy hozza neked is segíteni fogok ebben, mert én hiszek abban, hogy ha az emberrel jó dolgok történnek, ha akárcsak egy pozitív ember van az életében, akkor  minden olyan irányba változhat, amitől hinni fog magában. A papád szerint ez a legnagyobb bajod: kevés az önbizalmad. Sok dolgot mesélt nekem Jack, és szeretném hinni, hogy legalább a fele igaz. Tényleg nem tudom mit várjak ettől az egész együtt lakástól, azt sem tudom mennyire lesz jó ötlet. De hiszek Martinnal és hiszek Jack-nek is, meg aztán ha ezzel segítek….na én az ilyesmire sosem mondok nemet. ( A karaktert nagyon várom. Már két lakótársam tűnt el a süllyesztőben Sad pedig én nagyon várnám és aktív is vagyok, ötleteim is vannak játékokra. Szóval most beújítottam és egy másik plotot találtam ki, hátha ezúttal sikerrel járok, nagyon rám férne. Megtartva azon szokásomat, hogy nem akarom nagyon beszabályozni a jövendő usert, ahogyan soha nem tettem egyetlen keresettemmel sem. Viszont PB tekintetében, valamint a családnév tekintetében nem vagyok alkuképes, sorry. Ha megérkeztél keress meg kérlek! Embarassed )
The whole world's scared so I swallow the fear.

Vissza az elejére Go down
 
*Elkelt*Karl Krane*Medikus*Thomas Sangster
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Karl Krane * Thomas Sangster
» Evan... / Logan Lerman / 21 / medikus
» / Pszichiáterem / - Thomas __
» Végzetem || Holland Roden || Elkelt
» Eden _____ ❖ őrangyal ❖ ELKELT

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: