Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
Adam | 35 | Szemész | Frank Grillo
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

Adam | 35 | Szemész | Frank Grillo Empty
»Pént. Szept. 30, 2016 4:22 pm Keletkezett az írás






Adam ***
KOR
35
Csoport
szakorvos
Play by
Frank Grillo
Történeted

Te piszok! Először is, minden nővérke a te ágyadba akar bejutni. Amit, mint hallottam nem nehezíted meg. Amin csodálkozom, hiszen az orvosok nagy része nem akar kapcsolatba kerülni a munkatársakkal. Remélem, te nem azt akarod ezzel mondani, hogy csak a feszültségüket akarod csökkenteni… na, de vissza. A robbanás óta sajnos nem csak a vállam rogyott meg, hanem a szemem is. Ezt próbáltam titokban tartani. Hiszen nem könnyű egy baleseti sebésznek az élete. De aztán rá jöttem, hogy nem játszhatok a szemem épségével, ezért felkerestelek, de szigorúan titokban. Te annyit mondtál, hogy egy műtéttel megoldod, hogy ne kelljen szemüveget vagy kontaktlencsét használnom. Csak, hogy egy probléma van. Én máig makacskodom, hogy megműtsenek. Féltem a szemem világát, még ha te vagy a legjobb orvos is ezen a földön. Viszont egyik este enyhén ittas állapotomba felhívtalak és megbeszéltem veled, hogy mennyire rettegek. Te végig hallgattál, és mire a mondandó végére értem, ott álltál előttem és haza vittél. Mai napig nem tudom, hogyan találtál meg, de jól esett a gesztusod. Bár azóta is a nyakamra jársz, hogy megműtsd a szemem. Én pedig szorgalmasan próbállak elkerülni, de ilyenkor egy óriási kórház is egy cipős doboz nagyságúra zsugorodik. A külsőd azt sugallja egy lelketlen fráter vagy, még is ott vagy mellettem, pedig nem akarom. Nagyon nem, pedig a fene egye meg vonzódom hozzád. Talán ezért is nem akarom, hogy közöd legyen hozzám.

// A pb-hez  ragaszkodom  A történet természetesen formálható, rugalmas vagyok ezen a téren. Csak keress pm-be, hogy megbeszéljünk mindent. Nagyon várlak  szív  wííí

Vissza az elejére Go down
 
Adam | 35 | Szemész | Frank Grillo
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Logan Blake | Nick Bateman | Szemész
» Adam & Zoe
» Adam & Zoe
» Hayleigh&Adam - you're in big, big trouble mr...
» Az én csodás pszichiáterem //Adam Levine//

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: