Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
Az orvos báty - Alexander Skarsgard
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

Az orvos báty - Alexander Skarsgard Empty
»Pént. Szept. 04, 2015 11:25 pm Keletkezett az írás



... Chandler
37. szakorvos. Alexander Skarsgard.
A bátyám vagy, és az egyetlen élő személy, aki túl jól ismer engem. Egy a hivatásunk, mindketten az orvostudomány megszállottjai vagyunk. Nem tudom, most mi van veled, nem beszéltünk több, mint egy éve. Azóta sok dolog történt velem, de nem beszéltem, mert úgy éreztem, erről nem kell tudnod.
Te is ide-odautazgattál, míg végül megtaláltad álmaid hivatását, és olyan sziklaszilárdan hittél benne, hogy a legjobbak között végeztél. Te is szeretsz alkoholt fogyasztani, a nőket hipnotikusan magadhoz vonzod, és egy éjszakára kipróbáljátok valamelyikőtök ágyát, mennyire strapabíró tud lenni.
Tudomásodra jutott, hogy hol vagyok most, és már itt is vagy. Az én új világomban. A szívem megállt egy pillanatra, amikor megláttalak a kórházban nemrég. Mit akarsz? Miért jöttél ide? Idegesítesz. Alig vagy itt pár hete, de már érdeklődik irántad a rendőrség. Vádolnak valamivel. Én nem tudom elhinni, mert a testvérem vagy.  

^ A vezetéknév adott, a PB-nek nagyon örülnék, de természetesen alkuképes. Egyéb infókat PM-ben megbeszéljük. Várlak, drága bátyus!
... a vér a lélekkel azonosul.

Vissza az elejére Go down
 
Az orvos báty - Alexander Skarsgard
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Az orvos, aki a szüleim halálát okozta
» Alexander? St. James × Patrick Dempsey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: