Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

Admin

Admin
Admin
▪▪ Hozzászólások száma :
23
▪▪ Hírnév :
1
▪▪ Megjöttem :
2015. Jul. 08.

Közlemények Empty
»Hétf. Júl. 13, 2015 6:15 pm Keletkezett az írás



Kedves Mindenki!

2015. augusztus 3-án, az oldalunk megnyitotta kapuit! Szeretettel várunk minden új karaktert, de ne feledjétek elolvasni a fontos dolgokat (világleírás, csoportleírás, szabályzat, szakirány lista)!

Jó játékot és kellemes időtöltést kíván a Staff! (:
Vissza az elejére Go down

Dasie L. Evans

Szakorvos
Dasie L. Evans
▪▪ Hozzászólások száma :
176
▪▪ Hírnév :
2
▪▪ Megjöttem :
2015. Jul. 10.
▪▪ Tartózkodási hely :
kórház.

Közlemények Empty
»Csüt. Aug. 06, 2015 5:19 pm Keletkezett az írás



Kardiológus szakorvos stop!

Figyelem! 2015. augusztus 6-tól kezdve, előre be nem látható időre kardiológus szakorvos stop lép életbe, ami alól csak a keresett karakterek a kivételek! Kérlek értsétek meg, hogy nem lehet ennyi szakorvos egy bizonyos területből, amikor másból meg még egy sincs! Kérünk mindenkit, hogy böngéssze át a szakirány listát és keresse meg a neki tetszőt!
Vissza az elejére Go down

Nathan Graham

Szakorvos
Nathan Graham
▪▪ Hozzászólások száma :
322
▪▪ Hírnév :
6
▪▪ Megjöttem :
2015. Jul. 10.
▪▪ Korom :
43
▪▪ Tartózkodási hely :
▲Sydney

Közlemények Empty
»Pént. Aug. 07, 2015 10:53 pm Keletkezett az írás



HAHÓ MINDENKI!

Lesz egy olyan kórház újságunk, ahová mindenféle pletyka belemehet az ott dolgozókról, a páciensekről, de bárki másról is. Ha szeretnél a másikról terjeszteni valamit (aminek azért van némi valóságalapja), írd meg nekem privát üzenetben! Ígérem, hogy a kilétedet nagyon is titokban tartom. (: Várom a szaftos pletykákat! ;)
Vissza az elejére Go down

Dasie L. Evans

Szakorvos
Dasie L. Evans
▪▪ Hozzászólások száma :
176
▪▪ Hírnév :
2
▪▪ Megjöttem :
2015. Jul. 10.
▪▪ Tartózkodási hely :
kórház.

Közlemények Empty
»Szomb. Aug. 15, 2015 10:13 am Keletkezett az írás



Csajstop!

Figyelem! 2015. augusztus 15-től határozatlan ideig, nem fogadunk el több női karaktert, kivéve a keresetteket! Sajnos kissé felbomlott az
egyensúly, és mi egészséges fiú-női arányt szeretnénk, úgyhogy hajrá férfiak, várunk titeket!  
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Közlemények Empty
»Vas. Aug. 16, 2015 7:41 pm Keletkezett az írás



Drága és utánozhatatlan tagjaink, akik nélkül az oldal nem élne!

Szeretnénk a ti és persze a kedves Vendégek dolgát is leegyszerűsíteni, megkönnyíteni azzal, hogy a keresett karaktereket mától itt találjátok.
Ehhez azonban megkérünk mindenkit, hogy másolja át meghirdetett karakterét ide. Nyisson egy topicot a karakter nevével, esetleg leírhatjátok a pb-t vagy valami apróságot, hogy felkeltsétek a figyelmet.

Fontos azonban, hogy akinek elkelt a hirdetett karaktere, annak NEM kell átmásolni semmit sem. (ők majd az archivumba kapnak helyet)

Az ötletet köszönjük Mr Saint-Quentin-nek!! <3
Vissza az elejére Go down

Dasie L. Evans

Szakorvos
Dasie L. Evans
▪▪ Hozzászólások száma :
176
▪▪ Hírnév :
2
▪▪ Megjöttem :
2015. Jul. 10.
▪▪ Tartózkodási hely :
kórház.

Közlemények Empty
»Kedd Aug. 25, 2015 9:23 pm Keletkezett az írás



Csajstop vége!
2015. augusztus 25-től kezdve ismét szeretettel várjuk a saját női karaktereket is! Éljenek a csajok!
Vissza az elejére Go down

Nathan Graham

Szakorvos
Nathan Graham
▪▪ Hozzászólások száma :
322
▪▪ Hírnév :
6
▪▪ Megjöttem :
2015. Jul. 10.
▪▪ Korom :
43
▪▪ Tartózkodási hely :
▲Sydney

Közlemények Empty
»Szer. Aug. 26, 2015 10:38 pm Keletkezett az írás



Hahó mindenki!

Oldalvideónk lesz, jelentkezni, ha benne szeretnétek lenni, ITT tudtok! (:
Vissza az elejére Go down

Nathan Graham

Szakorvos
Nathan Graham
▪▪ Hozzászólások száma :
322
▪▪ Hírnév :
6
▪▪ Megjöttem :
2015. Jul. 10.
▪▪ Korom :
43
▪▪ Tartózkodási hely :
▲Sydney

Közlemények Empty
»Kedd Szept. 08, 2015 4:49 pm Keletkezett az írás



FIGYELEM!


Activity check-et tartunk az oldalon! Kérünk minden kedves tagot, aki maradni kíván a karakterével/karaktereivel, jelezze egy hozzászólásban ITT!!!! A határidő szeptember 29!

Köszi: A Staff
Vissza az elejére Go down

Nathan Graham

Szakorvos
Nathan Graham
▪▪ Hozzászólások száma :
322
▪▪ Hírnév :
6
▪▪ Megjöttem :
2015. Jul. 10.
▪▪ Korom :
43
▪▪ Tartózkodási hely :
▲Sydney

Közlemények Empty
»Vas. Szept. 20, 2015 9:22 pm Keletkezett az írás



Kedves Tagok!

Az oldalon a Staff között köszönthetjük Maya A. Cairns-t, határozatlan ideig segíteni fog nekünk, amíg mi adminok, kicsit visszarázódunk a valódi életbe a nyár után... (: Kérünk titeket, ugyanolyan kedvességgel legyetek hozzá is, mint hozzánk, és amennyiben mi nem vagyunk elérhetőek, zarhathatjátok őt is, de csak mértékkel. Razz

Köszi: A Staff
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Közlemények Empty
»Hétf. Szept. 21, 2015 4:19 pm Keletkezett az írás



Kedves Játékosok!

Az oldalon zajló hónap legjobbjai szavazásra, ha még nem tettétek meg, akkor vasárnap estig - azaz 2015. szeptember 27-ig - van időtök leadni a voksotokat. Ne felejtsétek el jelölni a különböző kategóriákban, s a közösség tudtára adni, hogy egy-egy illető miért érdemli meg mindenkinél jobban a kitüntetést! Jelöljetek minél több karaktert, vegyetek részt minél többen a játékban!

A szavazást itt találjátok: Katt

További szép napot!
Köszönettel: Az értetek dolgozó staff
Vissza az elejére Go down

Dasie L. Evans

Szakorvos
Dasie L. Evans
▪▪ Hozzászólások száma :
176
▪▪ Hírnév :
2
▪▪ Megjöttem :
2015. Jul. 10.
▪▪ Tartózkodási hely :
kórház.

Közlemények Empty
»Szer. Szept. 23, 2015 8:49 pm Keletkezett az írás



Civil stop!

Figyelem, 2015. szeptember 23-tól határozatlan ideig civil stop lép életbe! Nagyon szükségünk lenne orvosokra, legfőképpen gyakornokokra. A keresett karakterekre ez nem vonatkozik.

Üdvözlettel: a Staff
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Közlemények Empty
»Hétf. Szept. 28, 2015 6:30 pm Keletkezett az írás



Kedveseim!!

A szavazás második köre megkezdődött.
Szavazataitokat október 4-ig adhatjátok le itt!
Ne késlekedjetek, voksoljatok úgy, hogy az nyerje a címet, aki szerintetek megérdemli!

Üdvözlettel: A Staff
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Közlemények Empty
»Hétf. Okt. 05, 2015 3:03 pm Keletkezett az írás



Kedves Játékosok!

Az oldalon zajló hónap legjobbjai szavazás második fordulója is lezárult, így van szerencsém, hogy kihirdessem a győzteseket:

A hónap előtörténete: Shane Morgan
A hónap női karaktere: Maya A. Cairns
A hónap férfi karaktere: Rhys Higgs
A hónap szerelmes párja: Olivia Montgomery & James D. Woodward
A hónap játéka: Maya A. Cairns & Rhys Higgs
A hónap kreatív alkotója: Maya A. Cairns
A hónap mókamestere: James D. Woodward

Mindenkinek szívből gratulálok az elért sikerekhez!
A staff
Vissza az elejére Go down

Nathan Graham

Szakorvos
Nathan Graham
▪▪ Hozzászólások száma :
322
▪▪ Hírnév :
6
▪▪ Megjöttem :
2015. Jul. 10.
▪▪ Korom :
43
▪▪ Tartózkodási hely :
▲Sydney

Közlemények Empty
»Hétf. Okt. 05, 2015 8:58 pm Keletkezett az írás



Kedves Tagok!

A holnapi nap (2015.10.06.) az este folyamán az oldal le lesz zárva egy kis ideig dizi-váltás miatt! Ne aggódjatok, nem tűntünk el, ez lesz az oka annak, ha nem tudtok elérni minket! És aztán várunk mindenkit vissza megújulva, felfrissülve!

Megértéseteket köszöni a Staff (:
Vissza az elejére Go down

Nathan Graham

Szakorvos
Nathan Graham
▪▪ Hozzászólások száma :
322
▪▪ Hírnév :
6
▪▪ Megjöttem :
2015. Jul. 10.
▪▪ Korom :
43
▪▪ Tartózkodási hely :
▲Sydney

Közlemények Empty
»Vas. Okt. 18, 2015 12:51 pm Keletkezett az írás



KÖZÉRDEKŰ KÖZLEMÉNY!

Maya Cairns leadta az admin titulusát, és nagyon, de nagyon szépen köszönjük neki az eddigi munkáját, nélküle nem ment volna! ^^ Viszont mivel Dasie és Liv, valamint én is elég elfoglaltak vagyunk, úgy érezzünk, nem vagyunk elegek ahhoz, hogy vigyük az oldalt, így Kaya-Marie Larrabbee és Hayden J. Cole személyében új adminokat köszönthetünk! Köszönjük nekik előre is a segítséget! Mi is igyekszünk aktívabbak lenni az elkövetkezendőkben!

További jó játékot kíván: A Staff
Vissza az elejére Go down

Nathan Graham

Szakorvos
Nathan Graham
▪▪ Hozzászólások száma :
322
▪▪ Hírnév :
6
▪▪ Megjöttem :
2015. Jul. 10.
▪▪ Korom :
43
▪▪ Tartózkodási hely :
▲Sydney

Közlemények Empty
»Csüt. Okt. 22, 2015 5:29 pm Keletkezett az írás



BŐVÍTÉS!

Mától lehetőségetek van magatoknak Facebook-ot, Twittert, esetleg Instagramot csinálni. Smile Készítettünk Nektek megfelelő topicokat hozzá. Itt találjátok őket!

A Staff
Vissza az elejére Go down

Nathan Graham

Szakorvos
Nathan Graham
▪▪ Hozzászólások száma :
322
▪▪ Hírnév :
6
▪▪ Megjöttem :
2015. Jul. 10.
▪▪ Korom :
43
▪▪ Tartózkodási hely :
▲Sydney

Közlemények Empty
»Hétf. Okt. 26, 2015 1:34 pm Keletkezett az írás



Kedves Tagok!!

Az utóbbi időben a Staff arra lett figyelmes, hogy különböző problémák merültek fel az oldalon. Szeretnénk ezeket tisztázni, és akinek problémája van, még a mai vagy a holnapi nap folyamán írjon nekem, megbeszélhetjük a dolgot, csak a következőkre kérünk mindenkit:

- A kischatet arra használja mindenki, amire akarja! Ha valaki szólni akar, hogy elkészült a karilapja, szólhat ott is. Ha valaki karit keres, oda is beírhatja, és a többi, attól függetlenül, hogy valószínűleg elveszik az éterben a dolog, de pont ezért vannak külön topicoc (is) rá.
- Nincs előre Play by foglalás! Lehet, hogy máshol van, nálunk nincs! Ha kész a karilapod, mész, és lefoglalod az arcod.
- Mostantól lesz egy inakítv csoport. Ide fognak kerülni azok az emberek, akik 4 hete nem aktívak, és ebben a csoportban még 2 hétig maradhatnak. Kapnak egy figyelmeztető PM-et, ha a 2 hét alatt sem mutatnak aktivitást, törlésre kerülnek!
- Ne beszéljünk egymás háta mögött! Ez rohadt nagy balhékat tud generálni, és senki nem szeretné, ha forradalolm törne ki. Ha valakinek problémája van a másikkal, először ahhoz az emberhez forduljon személyesen PM-ben, ha vele nem jutnak dűlőre, csak akkor forduljatok valamelyik adminhoz.
- Sokan kérdezitek, hogy van a rezidenses, orvosos dolog. Az orvosi egyetem 4 évig tart. Ezután gyakornok lesz az illető, ami 2 évig tart. Ezt követően jön a rezidens státusz, ami 6 év. Csak az utolsó évben lehet a rezidens egy helyen (kardiológia, bőrgyógyászat, urológia, stb.), ezután szakorvosi vizsga jön. Ha ezt letette, akkor lesz szakorvos. Csak 30 év felett!! Ha kiszámoljuk tehát, ha 18 évesen elkezdjük az egyetemet, 22 évesen azt befejezzük, 24 éves korunkig vagyunk gyakornokok és aztán hat évig rezidensek, így 30-31 évesen már szakorvosok lehetünk. (: Ha ez az életben nem így van, nálunk akkor is így történik, el kell, hogy vonatkoztassunk kicsit az élettől. (Egyébként minden országban más és más!)

Azt hiszem, nagyjából ennyi, bármi kérdésetek van, forduljatok a Staff bármelyik tagjához, de kérünk titeket, hogy fogadjátok el a szabályokat az oldalon!
További jó játékot kíván: A Staff!
Vissza az elejére Go down

Nathan Graham

Szakorvos
Nathan Graham
▪▪ Hozzászólások száma :
322
▪▪ Hírnév :
6
▪▪ Megjöttem :
2015. Jul. 10.
▪▪ Korom :
43
▪▪ Tartózkodási hely :
▲Sydney

Közlemények Empty
»Pént. Nov. 06, 2015 11:07 am Keletkezett az írás



ÚJABB KALAND!

Kedves játékosok, eljött az idő az újabb kalandunkra, melynek témája az adománygyűjtő bál. Minden csoportból várunk játékosokat, ezúttal nincs kiszűrve senki! A részleteket megtaláljátok itt és jelentkezni is tudtok ezen a helyen! Reméljük, minél többen összegyűlünk az eseményre!
Vissza az elejére Go down

Dasie L. Evans

Szakorvos
Dasie L. Evans
▪▪ Hozzászólások száma :
176
▪▪ Hírnév :
2
▪▪ Megjöttem :
2015. Jul. 10.
▪▪ Tartózkodási hely :
kórház.

Közlemények Empty
»Pént. Nov. 06, 2015 5:40 pm Keletkezett az írás



Figyelem!

A mai nap folyamán új csoporttal bővült oldalunk, mától kezdve külön csoportba sorolandók a medikusok! Nagyon sok szeretettel várjuk az ifjú orvos jelölteket! Aki esetleg eddig a civil csoportban volt, de egyébként orvostanhallgató, az kérjük jelezze, és mihamarabb átkerül!

Ezen kívül szeretném mindenki figyelmét felhívni, hogy az activity check jövőhét kedden lejár. Aki nem írja be magát, az minden további értesítés nélkül kerül az inaktívak közé, onnan pedig törlésre. Kérjük mindenki, aki szeretne maradni, az jelezze!

Kellemes hétvégét mindenkinek!
A Staff
Vissza az elejére Go down

Nathan Graham

Szakorvos
Nathan Graham
▪▪ Hozzászólások száma :
322
▪▪ Hírnév :
6
▪▪ Megjöttem :
2015. Jul. 10.
▪▪ Korom :
43
▪▪ Tartózkodási hely :
▲Sydney

Közlemények Empty
»Hétf. Nov. 16, 2015 5:45 pm Keletkezett az írás



HÓNAP LEGJEI SZAVAZÁS!

Novemberben is leadhatjátok első sorban jelöléseiteket, később pedig voksaitokat a november legjobbjai címre. (: November 30-ig tudjátok leadni a jelöléseket ebben a topicban. További tudnivalók, és részletek a linkre kattintva! (:
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Közlemények Empty
»Vas. Nov. 22, 2015 3:56 pm Keletkezett az írás



Sziasztok!

Kérnénk szépen mindenkit, hogy nézze át az avatárfoglalót:

https://st-claire-hospital.hungarianforum.com/t10-avatarfoglalo

Ha az avatárja nincs még lefoglalva akkor azt pótolja az esetleges félreértések elkerülése miatt.

Köszönjük.
Vissza az elejére Go down

Nathan Graham

Szakorvos
Nathan Graham
▪▪ Hozzászólások száma :
322
▪▪ Hírnév :
6
▪▪ Megjöttem :
2015. Jul. 10.
▪▪ Korom :
43
▪▪ Tartózkodási hely :
▲Sydney

Közlemények Empty
»Kedd Nov. 24, 2015 11:32 pm Keletkezett az írás



STAFF VÁLTOZÁS!

Nem sokban, csak annyiban változunk, hogy Kaya helyett Zoya Megan Krane-t lehet zaklatni a többi adminon kívül. A karakter mögött ugyanaz a user áll, szóval lényegében nem sokban változtunk, de azért szükségét éreztem bejelenteni a dolgot. (:
Jó játékot kíván: a STAFF!
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Közlemények Empty
»Kedd Dec. 01, 2015 11:18 am Keletkezett az írás



Kedves Mindenki!


A hónap "legjei" szavazás második köre a mai nappal kezdetét veszi. Szavazataitokat december 8-ig, azaz jövőhét Keddig adhatjátok le itt!

UPD.: Szavazni csak egy karakterrel lehet! Ne vegyük el másoktól a lehetőséget azzal, hogy több multikarakterrel végigszavazod 5x 6x a kedvencedet! Wink

Üdvözlettel: A Staff
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Közlemények Empty
»Vas. Dec. 06, 2015 3:53 pm Keletkezett az írás



Kedves Kalandozók!




Felhívnám a figyelmeteket arra, hogy a Mesélő még egy plusz héttel kipótolja a jótékonysági bál rendezvényét, szóval van még lehetőségetek a folytatásra Smile

További jó szórakozást Wink

Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Közlemények Empty
»Szer. Dec. 09, 2015 12:40 am Keletkezett az írás



Kedves Mindenki!

Elérkeztünk a "hónap legjei" szavazás harmadik fordulójához, ugyanis a szavazatok alapján három kategóriában nem született még döntés Smile
Az első helyért 2-2 karakter verseng eddig döntetlenül, így most lehetőségetek van kiválasztani azt a személyt, aki szerintetek a leginkább megérdemli a "címet".

Ez alkalommal kevesebb, pontosabban valamivel több, mint két nap áll rendelkezésetekre, ugyanis a szavazást December 11-én, azaz Pénteken délben lezárjuk Very Happy



Üdvözlettel: A Staff
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Közlemények Empty
» Keletkezett az írás



Vissza az elejére Go down
 
Közlemények
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: