Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
valaki a múltból... - ELKELT
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

valaki a múltból... - ELKELT Empty
»Csüt. Dec. 17, 2015 1:45 am Keletkezett az írás



Hiper gyorsan ELKELT a kari, nagyon szépen köszönöm! *-*


Szépséges Neved
32-34. Páciens. Sebész. Mila Kunis.
A Harvardon végeztél, mint én. A New Yorki Presbiteránus Kórházba kerültél a gyakornok és rezidens éveidre, mint én. Ha hajlandó lennék ilyesmit bevallani, akkor azt mondanám, hogy ugyanolyan majdnem olyan okos vagy, mint én…
Az egyetemet végig brillíroztad és utána a kórházi gyakorlat alatt is nagyon jó teljesítményt nyújtottál, lássuk be, egymás kiváló vetélytársai voltunk és gyakran igyekeztünk elhappolni a másik orra elől egy-egy műtétet. Jó vagy a szakmádban, a gyógyításban, nagyon is tehetséges sebész vagy. Pontosabban voltál. Nagyjából két éve – amikor a feleségemet lelőtték és onnantól kezdve nem nagyon érdekelt senki és semmi, ott is hagytam az USÁt – kiderült, hogy egy veled született rendellenesség miatt a tüdőd szépen lassan feladja a szolgálatot. Felkerültél a transzplant listára és találtak is neked új szervet, átestél a tüdőátültetésen, de úgy tűnik, hogy minden próbálkozás és a gyógyszerek ellenére a szerv ki fog lökődni.
Sydneybe érkezel (rád bízom miért) és ezzel egyidejűleg az én kezem alá, a sebészed leszek.
Ismerjük egymást, kedveljük és tiszteljük, csakhogy az orvosi és New York óta sok minden megváltozott. A te életed már nem a műtétekről szól, hanem az életben maradásról, az enyém pedig a nejem halála óta csak a munkából áll. Hogy miként is kezeljük a viszontlátást és egymást? Ez még a jövő zenéje…

//a pb cserélhető, de egyeztessünk róla előre és mivel nem adtam meg nevet, ha megérkezel, mindenképpen keress fel egy pmben ^^//
you used to be a surgeon, now you are a patient…

Vissza az elejére Go down
 
valaki a múltból... - ELKELT
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jason Wallner | pasi a múltból | Matthew Gray Gubler | szabad
» Mr. 'I will change your life' - ELKELT!
» Brodie St.James | Elkelt *-*
» Végzetem || Holland Roden || Elkelt
» Eden _____ ❖ őrangyal ❖ ELKELT

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: