Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
Eden _____ ❖ őrangyal ❖ ELKELT
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

Eden _____ ❖ őrangyal ❖ ELKELT Empty
»Csüt. Okt. 13, 2016 6:28 pm Keletkezett az írás






Eden   ****
KOR
29-32
Csoport
szakorvos/egyéb egészségügyis(mentős)
Play by
Chace Crawford, Paul Wesley, Sebastian Stan, Daniel Sharman, Richard Madden...
Történeted
Azt hiszem te vagy a másik kulcsa annak, hogy az életem elkezdjen helyre rázódni. Haladok lefelé a lejtőn, a nővérem tart felülről, de egyedül már kevés hozzá, így is erején felül teljesít. És akkor itt vagy te, egy éve ismerlek, még gyakornok voltam, mikor eléd kerültem. Átláttál rajtam, minden jó és rossz mögött, amit mondok, vagy cselekszem valahogy látod azt, amit mások nem. Hiszel bennem, bízol abban, hogy van előre, és segíteni akarsz. Hiába vagyok makacs, hiába ellenkezem, te nem adod fel. Ott vagy a közelembe és nehezen, de lenyeled azt, amit művelek...
Ha bántanak, ha csalódom, ha összetörik a szívem, mindig a te telefonod csörren, és rád van szükség. Nem is tudom, ezzel mennyi fájdalmat okozok neked. Nálam még nem kerek ez az egész, nálad mi a helyzet? Szeretsz, úgy érzem, vajon tudatában vagy már ennek? Vagy együtt fogunk rájönni?



| Szeretnék szakorvos lenni egyszer majd, ehhez pedig az kell, hogy változtassak magamon az évek alatt. Gyere, segíts, szeress, mutasd meg, hogy van miért változni. *-*
PB-nek írtam több lehetőséget is, de ha közülük egyik sem, beszélhetünk esetleg másokról is. A keresztnév nekem nagyon tetszik, de a többit rád bízom. Nagyon várlak.  szív  *.* |

Vissza az elejére Go down
 
Eden _____ ❖ őrangyal ❖ ELKELT
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Brock Windham || Leebo Freeman (elkelt)
» Brodie St.James | Elkelt *-*
» valaki a múltból... - ELKELT
» Mr. 'I will change your life' - ELKELT!
» Végzetem || Holland Roden || Elkelt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: