Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
best friend + my sista's lover wat?
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

best friend + my sista's lover wat? Empty
»Pént. Nov. 11, 2016 8:35 pm Keletkezett az írás






mondd meg te
KOR
26
Csoport
rezidens
PLAY BY
Lucky Blue Smith, Chace Crawford, Ian Harding
Történeted
Akkora faszfej vagy, mint én, és ez így is van rendjén. Hasonlóan lekezelő stílus, de lehet, hogy te egy árnyalattal jobb arc vagy mint én, most hadd ne mondjam meg. Kemény jósok éve vagyunk legjobb barátok (mikor kezdtük az orvosi pályát? valamikor 19 évesen az egyetemen? na azóta). Jókat pizzázunk, jókat sörözünk, jókat baromkodunk a kórházban, ahol amúgy tilos lenne mondjuk szikével trónokharcás lovagharcot tolni, és ez így is van rendjén. Kétség sem fér hozzá, kiegészítjük egymás idegesítő vigyorát, és annyi belsős poén fut át rajtunk a másodperc törtrésze alatt egy liftben, ahol rajtunk kívül tízen tartózkodnak, hogy előbb mondják ránk, hogy beszívott függők vagyunk, mint sem rezidensek. Amúgy megfigyeltem, hogy ugyanúgy tartjuk vissza a röhögést: beharapjuk az alsó ajkunkat, elvörösödik a fejünk, és kidudorodnak az erek a homlokunkon. Mintha szarnunk vagy szülnünk kéne.
Felhőtlen kapcsolatunk mindaddig zavaratlan marad, amíg meg nem ismerkedsz a kishúgommal, Americával, aki kerek 10 (tíz, baszdmeg TÍZ) évvel fiatalabb kettőnknél. Te leszel az orvosa, rezidensként pedig hatalmas felelősség, hogy állandó beteget rendelnek melléd. Megértél a feladatra? Én bízom benned, és szentül hiszem, hogy a te kezedben van a legnagyobb biztonságban a lányka. De talán még sem te vagy a legjobb választás, ha fokozatosan, egyre mélyebben, és egyre visszavonhatatlanul bolondulsz bele angyali kislányosságába, és gyönyörű mosolyába. Meg abba nekem is lenne beleszólásom, mert hát ANYÁD.



America és én is nagy-nagy szeretettel várunk <3 *-* Siess haver Cool
Vissza az elejére Go down
 
best friend + my sista's lover wat?
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Joshua Crimson - bad lover and murder
» Hayden & Eve ~ Hello again, my old friend
» Drew; just friend..maybe; Francisco Lachowski
» Hayden & Roderick -Welcome Home, my friend!
» Evelyne, my lost friend | Riley Voelkel | Foglalt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: