Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
Hayden Cole - szemészeti rezidens
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

Hayden Cole - szemészeti rezidens Empty
»Szer. Szept. 30, 2015 8:29 pm Keletkezett az írás



Hayden Cole FOGLALT
24* Rezidens* Szemészeti rezidens* Logan Lerman
Hogy is lehetne elfelejteni az első napot, amikor a főorvos közölte, hogy mellettem fogsz a továbbiakban tanulni? Kezdődött azzal, hogy darabokra törted az asztalomon található értéket egyébként nem képviselő, de általam nagyon kedvelt angyalszobrot. Folytatódott azzal, hogy az asszisztensemre, Angelára borítottad a teádat. Forró volt. És sok, Angie pedig a nevéhez méltó angyali mosollyal tűrte. Folytatódott azzal, a szék mellé ültél, és rántottad magaddal a kis műszeres asztalt. Szóval Hayden kedvesem, rólad el lehet mondani, hogy minden napod maga a káosz. Mégis megkedveltelek az idő előrehaladtával, noha ebből te valószínű nem sokat érzékelsz. Értékelem a próbálkozásokat arra vonatkozóan, hogy megpróbálsz felvidítani helyenként, érdeklődsz arról, hogy ki is vagyok én valójában, de a magánéletemet még mindig féltve őrzöm, még előtted is. Szóval ha lehet koncentráljunk a szakmai előremeneteledre. Tehetséges fiú vagy, és azt is tudom mi az igazi bajod: túlságosan kölyök képű vagy, hogy bárki komolyan vegyen a szakmában, de én nagyon értékelem a küzdő szellemedet, éppen ezért az utóbbi hetekben jelentős engedményeket tettem magamat illetően. Csuda tudja, talán emlékeztetsz arra a lányra aki akkor voltam amikor még élt a férjem. Mert hidd el Kiscsillag – ugye nem bánod, hogy így hívlak?- nem mindig voltam én ilyen magába forduló, nem mindig voltam ennyire élre vasalt. Már egyre többször mosolyodom el a vicceiden, és egyre többször értékelem szóban is, ha felkészülten érkezel egy-egy munkanapra a kórházba. Már csak azt kellene megtudnom miért éppen a szemészetet választottad lehetséges szakirányként? Olyan vagy számomra időnként ha jobban magamba tekintek, mintha a fiam mellé kaptam volna még egy gyereket.(Igazából ennyi csupán amit a karekterrel kapcsolatosan szeretnék megszabni. Köztudottan nem szokásom túlságosan bekorlátolni a jövendő usert, bár szeretem ha valaki elkapja a lelkét az adott karakternek, és Hayden esetében is valami hasonlóra számítanék. Az gondolom feltűnt milyen kapcsolatot szánok neki és a karakteremnek. Egyszerű és tiszta jellemet keresek, mert még mindig hiszek változatlanul és kitartóan abban, hogy ebben is rejtezik pont elég kihívás. A névhez nem, de a PB-hez nagyon ragaszkodom. Jelentkezz ha megérkeztél, és egyeztetjük a továbbiakat. Nyitottan állok a te elképzeléseidhez is )
A szemed.Abban van a lelked(...) Ez a gyermekkor szépsége. A szemek megmutatnak mindent, amit láttál, de a többi részed még mindig nyitott a lehetőségekre, akármivé is válhatsz.

Vissza az elejére Go down
 
Hayden Cole - szemészeti rezidens
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Leah ...... // rezidens //
» Női név alkotóra bízva - Okostojás rezidens
» Ioan Hamilton /rezidens / Tyler Hoechlin
» Emma Jung - gyakornok vagy rezidens
» Ellie || végzős rezidens || camilla luddington

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: