Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

My beloved big sister Empty
»Vas. Dec. 20, 2015 10:36 am Keletkezett az írás



... Hope Whittaker
38-42. Civil. Nyomozó. Natalie Portman (vagy bárki más, akivel akadnak közös képei Mila Kunisnak).
Hopenak csak a családban mi hívunk, ez a második keresztneved. (Az elsőt az elvivő tiszte eldönteni. ^^) A nővérem vagy és tulajdonképpen nagyon szeretjük egymást, annak ellenére is, hogy szöges ellentétben áll a jellemünk egymással. Míg én érdesebb vagyok egy mosogatószivacsnál, s olyan munkát végzek, amihez elengedhetetlen (lenne) a kedvesség, addig te bájosabb és kellemesebb jellem vagy egy angyalnál és mégis olyan a munkád, ahol ha nem vagy erős, maszkulin és határozott, akkor megesznek reggelire.
New Yorkban élsz és a fiadat neveled, én így tudom. Hét éve lettél özvegy (akkor vetted vissza a születéskori vezetéknevedet, s lettél újra Whittaker), Stanley (a fiad) akkor volt 3 éves. A néhai férjed a legjobb barátom volt, fiatalabb nálad és tulajdonképpen sose örültem a szerelmeteknek. A veszteségedet a saját tragédiámként éltem meg, nem igazán álltam melletted a gyászban, épp úgy, ahogy apáék tizenegy évvel ezelőtti halálakor sem. Egyszerűen nem vagyok jó ebben, ne haragudj!
Az ideérkezésed okaként egy tragikus és egy nem annyira tragikus utat tudok elképzelni. Egyrészt lehet Stanley beteg, s itt van a legjobb hírű orvos (akárki), aki kezelni tudná, hát ezért jössz ide; másrészt pedig csak egyszerűen rájöhettél, hogy átvertelek, s nem a munka miatt maradtam, hanem azért, mert megint elhatalmasodott rajtam a kór. De persze bármi más okod is lehet, nem kötöm meg a kezed.
Gyere és szeresd a húgodat és forgasd fel picit a kedvességeddel az életem! wííí
Sister. She is your witness, who sees you at your worst and best, and loves you anyway.

Vissza az elejére Go down
 
My beloved big sister
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» My beloved sister - Emilie de Ravin
» You are my little junky sister!
» Dear sister ♥ Beregizve!
» Lynette Graham - My Dear Sister

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: