Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
Wyatt ... || Szakorvos || David Beckham
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Primrose Freeman

Páciens
Primrose Freeman
▪▪ Hozzászólások száma :
57
▪▪ Hírnév :
0
▪▪ Megjöttem :
2016. Jan. 08.
▪▪ Tartózkodási hely :
sydney

Wyatt ... || Szakorvos || David Beckham Empty
»Kedd Szept. 27, 2016 5:50 pm Keletkezett az írás






Wyatt …
KOR
35
Csoport
Szakorvos
Play by
David Beckham
Történeted
Drága doktor úr, aki maga a tökély és báj, sárm és illem. Elfogult vagyok és dicsérhetném még tökéletes szaktudását, megnyerő személyiségét, a munka morálját.
A betegek mindenek felett!
Ezt hirdeti aprócska irodájának hófehérre mázolt falán tündöklő képe. Minden héten a retinámba ég, mégsem tudom elhinni. Magához elmenni olyan, mint a disznót a mészárszékre vinni. Ha nem lennék felnőtt nő, bizony én is sikongatva menekülnék maga elől. Ijesztő komorsággal kezeli pácienseit, miközben arról papol, mennyire fontos az ember életében a szeretet és gondoskodás. Olykor még magam is elhiszem, amit mond, olyannyira képes az ember gyomrába lyukat beszélni.
Az egészséges életmód hírnöke, noha láncdohányos és nem veti meg az alkoholt, sőt az egyéb tudatmódosító szereket sem. Felesége sem bírta a kiképzést és lelépett valami milliomos üzletemberrel, hasában a születendő porontyával. Talán jobb is, hogy a gyermek nem ismerheti meg sátáni apját. Ennek már három éve, mégis minden egyes kezelés alkalmával meg kell hallgatnom siralmas mindennapjait, miközben elszívunk egy cigit a „dohányozni tilos” felirat alatt üldögélve. Fogalmam sincs, miért élvezem annyira ezeket a beszélgetéseket, noha legtöbbször maga beszél, de szeretek órákat tölteni magával meg a borzalmas életével. Olykor csak farkasszemet nézünk egymással, miután túltoltuk a marihuánás cigit, máskor meg vicces képeket rajzolgatunk a mélyen tisztelt doktor urak köpenyeire.
Attól függetlenül, hogy ilyen életstílusa van és máshonnan már kirúgták volna, szakértelme vetekszik a világ bármelyik orvosával. Nyers véleményei miatt sokan utálják, nehezen elviselhető, ha valamilyen szer hatása alatt áll. Bár az igazat megvallva, ezek hatására nyílik meg elméje igazán.

Nagyon várom a doktor urat. Play by terén meggyőzhető vagyok. Smile
Nem szerelmi egymásra találást akarok, bár benne van a pakliban, de ezt majd megtárgyaljuk. (:
Ha megérkeztél, üzenj, hogy itt vagy. *___*
 
Vissza az elejére Go down
 
Wyatt ... || Szakorvos || David Beckham
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Javier Deveraux // férj // szakorvos // David Boreanaz *-* //
» Lilia ____ || szakorvos || sandra oh
» David Gandy
» David || Jake Johnson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: