Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

David || Jake Johnson Empty
»Csüt. Dec. 01, 2016 10:28 pm Keletkezett az írás






David ---
Kor
30
Csoport
civil, de lehet más is
Play by
Jake Johnson
Történeted
David a lakótársam. Vagyis az egyik a két srác közül. Ez az egész furán indult, az elején nem is akartam hozzátok költözni, mikor rájöttem, hogy az újságban olvasott hirdetést voltaképpen két srác tette fel, két csajszi helyett. Esküszöm, úgy fogalmaztatok, hogy azt hittem lányok vagytok! Aztán, végül valami végett mégis igent mondtam a dologra, ahogy ti is egy gyors átbeszélés után rábolintottatok a beköltözésemre. Ez az életem egyik legrosszabb - és egyben a legjobb is - döntésévé vált.  
A kémia már a kezdetektől ott volt közöttünk, csak nem akartuk beismerni. Egy borozós este alkalmával csattant el köztünk az első csók, ami először mindkettőnket váratlanul ért. Majd rájöttünk, hogy nem csak az alkohol miatt közeledtünk egymáshoz, mert valóban éreztük azt a bizonyos szikrát mindketten. De kicsit sem könnyű veled. Egy nagyranőtt gyerek vagy, az összes hülyeségeddel együtt. Szeretlek, ahogy a barmulásaidat is tolerálom az esetek többségében, de mégis akadnak olyan pillanatok is, mikor túl soknak érzem őket. Azt viszont, hogy megváltozz, tudom, hiába is kérném tőled.
//Egy bonyolult, se veled, se nélküled szerelmi sztorit tudnék elképzelni a karakterek között, amolyan Nick & Jess félét, New girl-re alapozva. A karakter foglalkozását az userre bízom, ahogyan az életének korábbi történéseit is. Csak a leírtakhoz ragaszkodnék, de alkudozhatsz is, ha valami nem tetszik. Nem harapok!  <3
Egy kis ihlethozó!

Vissza az elejére Go down
 
David || Jake Johnson
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» David Gandy
» Wyatt ... || Szakorvos || David Beckham
» Javier Deveraux // férj // szakorvos // David Boreanaz *-* //

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: