Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

Shay & Merit Empty
»Kedd Dec. 13, 2016 4:44 pm Keletkezett az írás




Már több mint egy hete vagyok a városban, és a lehetőségeimhez mérten az összes kínos szituációt sikerült megúsznom.... majdnem. Szerettem volna zökkenőmentesen kezdeni az együtt élést Shay-el, de az túlságosan is szép lett volna. Kellene egy tábla amire kiírjuk, hogy mikor ki hol van, legalább a fő dolgokat, munka, vagy ha bevásárlást tervez vagy ilyen... akkor nem talált volna otthon a nappaliban egy szál fehérneműben miközben az üvöltő zenére táncolok, meg énekelek a hajkefémbe. Akkor mellesleg épp készülődtem vásárolni és azt hittem Shay még jó pár óráig nem fog beállítani. A rádióban meghallottam az egyik kedvenc számomat és azonnal rohantam felhangosítani meg táncolni rá egy kicsit.
Többet nem teszek ilyet... legalábbis megpróbálok felnőttként viselkedni, nem pedig úgy, mint egy idióta tinédzser. Nem hiszem, hogy sikerülni fog, de azért még próbálkozni szabad, és kell is, mert még pár ilyen baki és hamar az utcán találom magam, bár mintha Shay jól szórakozott volna rajtam akkor, nem tudom, mert azonnal bemenekültem a szobámba.
Ma végre eljutottam a boltba és be is vásároltam, bár nem sok ehető dolgot vettem, inkább olyanokat pakoltam a kosárba aminek a májunk nem igazán fog örülni. Na jó, nem vittem túlzásba, csak egy üveg tequila meg citrom, illetve pár üveg sör az amivel szétcsaphatjuk magunkat... öhm mármint kulturáltan szórakozhatunk.
Úgy beszéltük meg, hogy a parton találkozunk, hoztam egy pokrócot, míg Shayra várok arra telepedtem le. A közelben van egy bár is, ha megunjuk egymás társaságát akkor oda is mehetünk, vagy egyenesen be a vízbe. Majd meglátjuk mi lesz.
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Shay & Merit Empty
»Szomb. Dec. 17, 2016 9:47 pm Keletkezett az írás



Merit beköltözésekor igyekeztem fölvértezni magam mindenre. „Nehezen láthatok olyat, amilyet korábban még nem!” Ez volt a jelmondatom. Elvégre orvos vagyok, az isten szerelmére, ráadásul még csak nem is teljesen kezdő. És ha még nem is az lennék, láttam én már őt meztelenül. Persze, amikor tinédzserek voltunk, és a fene gondolta volna, hogy feleennyire jól fog kinézni. Még így is szentül biztosra vettem, hogy semmi sem hozhat zavarba. És soha életemben nem tévedtem nagyobbat.
Amint túljutottam az első megrökönyödésen, harsány nevetésbe kezdtem, és jó darabig nem is tudtam abbahagyni, egészen addig, ameddig el nem tudtam tántorogni a szobámig, és bezárni magam mögött az ajtót. Fáradtan rogytam le a székre, emlékszem, mert egész délelőtt meg sem álltunk. Örültem, hogy hazaértem – bár elismerem, a fogadóbizottság kapásból jobb kedvre derített. Jobban zavart, hogy csak nehezen tudtam kiverni a fejemből azt a látványt, márpedig nem keveset próbálkoztam.
Ezzel a felvezetéssel azért egy kicsit aggódtam, mi lesz a parton, főleg a megbeszélt napon. Szerencse, hogy előtte éjszakai műszakon voltam, és ahogy hazaestem, egyszerűen csak belezuhantam az ágyba. Volt két percem megfontolni, vajon tényleg csinálni akarom-e ezt az orvososdit, vagy nem, majd, mielőtt még választ adhattam volna magamnak, úgy beájultam, mint akit fejbe vágtak egy pöröllyel.
Tudtam, hogy Merit készül, szóval mertem a délutánba nyúlóan aludni. Ahogy fölkeltem, magamra vettem egy rövidnadrágot és egy inget, majd beugrottam az autómba és elindultam a part felé. Tömeg éppen nincs, ami jó – lehet, elég lesz leégetnünk önmagunkat egymás előtt, egymást többek előtt talán már nem kellene. Mindenesetre így könnyebb megtalálni a lányt is.
– Jó helyet találtál – mondom, mintegy üdvözlés gyanánt amikor lehuppanok mellé. Ahogy a tekintetem az üvegre és a sörösdobozokra téved, elvigyorodok. Akár még ivós játék is lehetne ebből… – Szóval, mik a szabályok?
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég

Shay & Merit Empty
»Szomb. Dec. 17, 2016 10:13 pm Keletkezett az írás




Tudtam, hogy lesznek olyan pillanatok, amiket jobb lenne elkerülni, de nem gondoltam, hogy ilyen hamar máris bele fogunk futni egybe. Több eszem is lehetett volna, de végre kezdtem otthon érezni magam, de ez el is múlt pillanatok alatt és újra csak vendégként tudok magamra gondolni, de hiszen az is vagyok. Nem szeretnék saját lakás után nézni még egy darabig, először ki kell találni, hogy mennyi ideig is maradok, azt mondtam, hogy sokáig, mert ez is volt a terv, de majd meglátjuk, ha nem jövünk ki jól, akkor lehet előbb utóbb menekülőre fogom és kinézek magamnak egy újabb várost. Nem... nem leszek gyáva, ez nem fog előfordulni.
Szerencsére estére egyáltalán nem hűl le a levegő, ezért nem is vittem túlzásba az öltözékemet, egy fekete rövidnadrág és egy kék pántos felsőt kaptam csak magamra, a kocsiban van egy extra felső is, de kizárt, hogy szükségem legyen majd rá, ha meg mégis szükségét érezném, az csak azt jelenti majd, hogy nem ittam eleget.
Mióta itt vagyok beszereztem egy kocsit én is, rájöttem, hogy a tömegközlekedés nem ugyan olyan, mint otthon, és kellett a szabadság érzet, hát megkaptam.
Lépteket hallok, de nem fordulok hátra, hogy megnézzem ki az, amíg nem ér ide addig reménykedhetem, hogy Shay az és nem csak valami suhanc aki kinézett magának. Nem lenne kedvem most elhajtani, de szerencsémre nem is kell, mert egyedüli ismerősöm érkezett meg.
- Te mesélsz, aztán én, közben iszunk, de lehet kérdezz felelek is, és aki nem akar válaszolni annak innia kell, majd utána válaszolni a kérdésre. - Így talán el is fog fogyni a sör elég hamar, a tequila elfogyasztására pedig majd utána visszatérünk.
- Egyéb ötlet esetleg?  
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Shay & Merit Empty
» Keletkezett az írás



Vissza az elejére Go down
 
Shay & Merit
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Merit & Shay: Welcome to the Jungle
» Merit --------, Rachel Cook
» Holly & Shay: Share this dance with me

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: