Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
szépséges neved -> Jamie Diamond | Paul Wesley | Elkelt
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

szépséges neved -> Jamie Diamond | Paul Wesley | Elkelt Empty
»Csüt. Okt. 15, 2015 7:05 pm Keletkezett az írás



JAMIE ELKELT!
30. NE PÁCIENS. ÜGYVÉD (VAGY AKÁR MÁS). PAUL WESLEY.
A lehető legrosszabbkor találkoztunk. Mikor először összefutottunk, az előtt pár nappal tudtam meg, hogy beteg vagyok. De mivel akkor még nem igazán foglalkoztam az állapotom súlyosságával, könnyedén rábólintottam, mikor randira hívtál. Találkoztunk még párszor, persze mindig nálad, mivel nem akartalak a családom közelébe engedni. Nem akartam, hogy ha csak véletlenül is, de bármit megtudj rólam, pláne nem azt, hogy rákos vagyok.
Aztán egyszer mégis csak a házunk felé kanyarodtunk, de nem jöttél be, hanem eleget téve a kérésemnek a kocsiban maradtál. Azaz az autónak támaszkodva néztél, így valósággal élőben láttad, ahogy összeestem a nappaliban. Rögtön rohantál, hívtad a mentőket, azóta azt is kiderítetted, hogy mi a bajom.
Most már csak nekem kéne színt vallanom... Kedvellek, nagyon is, és bármit megadnék azért, ha veled lehetnék, mert melletted nem érzem betegnek magam. Melletted őszintén boldog vagyok. De nem kérhetem ezt tőled. Nem kérhetem, hogy maradj velem. És kérlek ne is tedd, főleg ne sajnálatból.

Mivel nem tervezem, hogy megölöm a karakterem, így szeretnék szerelmi szálat, már ha erre a leendő user is nyitott. Siess, mert várlak (és mert az én visszatérésemhez is nagy szükség lenne rá)! Ha megérkeztél írj egy pm-et. Várlak nagyon nagyon nagyon! *-*
I AM HAPPY. YOU MAKE ME HAPPY.

Vissza az elejére Go down
 
szépséges neved -> Jamie Diamond | Paul Wesley | Elkelt
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szépséges Neved|Lily Collins; 24. Civil - Beregisztrált
» Végzetem || Holland Roden || Elkelt
» Becses neved - 25-30 - Civil - Pb: LIAM HEMSWORTH
» Mr. 'I will change your life' - ELKELT!
» Brodie St.James | Elkelt *-*

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: