Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
Apám || Linden Ashby || Szabad
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Robin Woods

Robin Woods
▪▪ Hozzászólások száma :
92
▪▪ Hírnév :
4
▪▪ Megjöttem :
2015. Oct. 09.
▪▪ Korom :
34
▪▪ Tartózkodási hely :
St. Claire Hospital, Sydney

Apám || Linden Ashby || Szabad Empty
»Csüt. Nov. 19, 2015 1:18 pm Keletkezett az írás



??? WOODS
55. Civil. Rendőrfőfelügyelő. Linden Ashby.
Apám az Új Dél-Walesi tartomány, azon belül is elsősorban Sydney városának rendőr főfelügyelője ami olyan kb. mintha Amerikában sheriff pozícióban lenne: ő a rendőrség vezetője, akinek mindenre gondja kell legyen és oroszlán része van az ügyek felgöngyölítésében, plusz mindenkiért ő tartja a hátát. Csak ugyebár Ausztráliában a brit és nem az amerikai modellt alkalmazzák a hatóságok szervezeteinek felépítésében. Elég stresszes egy meló, de imádja az öreg. Igazi munkaalkoholista, ha engem kérdezel bár az is igaz, hogy a piát se veti meg viszont nem egy részeges disznó - ezt a melót azonnal elvennék tőle ha úgy lenne - pusztán néha megiszik valamit stresszoldás gyanánt. Anyu halála óta kigyógyult ugyan az alkoholizmusából ami az első két évben jellemezte, de utána a munkájába menekült inkább mintsem velem foglalkozzon. Ennek ellenére nem rossz a viszonyunk, csak mindketten bezárkóztunk azt hiszem és más-más kapaszkodót találtunk magunknak, amivel túlélhetjük a történteket. Sokszor megyek az idegeire, így veszekedésektől sem mentes a kapcsolatunk, bár most a betegségem híre eléggé megrendítette és megint átment az aggódó apába. Fogalma sincsen róla, hogy én állok az újabban felbukkanó sorozat gyilkosságok hátterében, melyek után nagy erőkkel kezdett nyomozni több kollégájával. A munkája leköti így egyedül van, mint a kisujjam és nem igazán van ideje randizni no meg nem is az a szoknyavadász típus; bár újabban Drake mamájával nagyon egymásra hangolódtak, mivel apa sokat van a kórházban ilyen olyan ügyek miatt. Nem tudom, hogy randiznak-e már vagy még mindig csak kerülgetik egymást; de határozottan alakulóban van köztük valami, a nyakamat rá! Minden esetre én örülnék neki, ha összebútoroznának; mert akkor ténylegesen olyan lenne, mintha Drake a tesóm volna nem, mintha eddig ne így kezeltem volna őt.

//A közös képek miatt szeretném, ha a PB maradna. A leírtakon felül pedig rugalmas vagyok, írd meg PM-ben mit szeretnél és átdumáljuk. Wink
Hang on, hang on. This little delinquent belongs to me.

Vissza az elejére Go down
 
Apám || Linden Ashby || Szabad
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» BFF || Tyler Posey || Szabad
» Daniel Thomlinson / Tom Felton / SZABAD
» Gyakornokom || Britt Robertson || Szabad
» Pótmamám || Melissa Ponzio || Szabad
» My pretty and kind little sis / Molly C. Quinn / SZABAD

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: