Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
[az öntörvényű Ms. Morgan] - Keri Russell
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Vendég

Vendég

[az öntörvényű Ms. Morgan] - Keri Russell Empty
»Vas. Aug. 16, 2015 8:15 pm Keletkezett az írás



BEREGISZTRÁLT
ELISA MORGAN
33. CIVIL. ÜGYÉSZ. KERI RUSSELL
Különös tréfát űz velünk az élet, egyik tragédia súlyt minket a másik után. Tizenkét évvel ezelőtt apánk halt meg szolgálat közben Irakban, majd két évvel ezelőtt pedig Leah húgunkat temettük el. Apánk halála különösen megviselt téged. A temetése óta hordod az egyik dögcéduláját.
Már egészen kis korod óta nem bírtad eltűrni az igazságtalanságot, ebben apára ütöttél. Noha minden mást anyától. Még akkor is, ha tagadni akarod, az arcformátok, hajszínetek. Amióta rájöttél, a törvény melyik oldalán kell állnod, hogy kiállhass az ártatlanok védelmében, azóta dédelgetett álmod, hogy főügyésszé nevezzenek ki. Egész jó úton haladsz, de messze még a vége. Sornyi buktató és ármánykodás fogja szögezni utadat, mire az álmod valóra válhat. A jogi szakmában nehezen viselik a férfiak, ha egy nő sikeresebb náluk. Vigyázz, maradj emberséges és ne zárkózz az elefántcsont tornyodba! És közben ne feledkezz meg anyának tett ostoba ígéretedről sem, miszerint 35 éves korodra boldog feleség és családanya leszel.

[várom az én okos húgomat, picit szerepel az et-ben. A neve ott még Elisabeth, de már túl sok volt Lizzie van az oldalon, ezért megváltoztattam. a pb-nek nagyon örülnék, de persze meggyőzhető vagyok.  wííí ]
Egy jó testvér olyan, mint egy tükör, de nagyítós tükör, és nem árt néha belenézni.

Vissza az elejére Go down
 
[az öntörvényű Ms. Morgan] - Keri Russell
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» [a marcona Mr. Morgan] - Michael Fassender
» William Morgan (változtatható) - Henry Cavill (PB)
» Dr.Morgan&Roman
» [a leendő mrs. Morgan és a többiek]
» Maffiózó | 28 | Joseph Morgan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: