Az orvos kezel, a természet gyógyít.
Ausztrália legjobb kórháza


 

ChatBox
Csicseregnek a madarak






Jelenleg...
Kórházban kószálók
Akik belépve vannak

Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (67 fő) Csüt. Júl. 20, 2017 3:37 am-kor volt itt.

Hónap nyertesei
Hat nyertesünk..


Megosztás
 
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Robin Woods

Robin Woods
▪▪ Hozzászólások száma :
92
▪▪ Hírnév :
4
▪▪ Megjöttem :
2015. Oct. 09.
▪▪ Korom :
34
▪▪ Tartózkodási hely :
St. Claire Hospital, Sydney

Back In Time Empty
»Kedd Dec. 29, 2015 6:46 pm Keletkezett az írás



Robin Woods

26. patient. resident. torn into two pieces


                        
sequence of events


 
AUTÓBALESET. Bulizni voltunk a haverokkal, de sajnos szörnyű tragédiába torkollott a dolog. Én, aki nem voltam bekötve úsztam meg élve a balesetet; ugyanis kirepülve az autóból fejsérüléssel megúsztam a dolgot míg a többiek bent égtek az összeroncsolódott autóban. Az orvosok a vizsgálatok után mesterséges kómában tartottak, óvintézkedésből a fejsérülés miatt az intenzíven.

SZEPTEMBER

26/09/2015

OKTÓBER

9/10/2015

FELÉBREDÉS A KÓMÁBÓL & LÁBADOZÁS. Miután felébredtem átkerültem a 2-es kórterembe lábadozni, ahol be kell valljam halálra untam magam és a koszttal sem voltam elégedett. Felkelni még nem igen engedtek; éppen ezért a pultnál szolgálatot teljesítő Benjit zaklattam skypeon kaja ügyben. [KATT]
KAJACSATA NATALIE-VEL Dél van és sehol a kajám, így kilógtam az automatához ahol a szintén betegállományban leledző Natalieval küzdöttem meg az utolsó szelet Snickersért. [KATT]

OKTÓBER

28/10/2015

NOVEMBER

9/11/2015

 
TALÁLKOZÁS DESTINYVEL Új pácienst tolnak be a kórterembe és nem várt ismerősbe futok bele. Néhai középiskolás osztálytársam és plátói szerelmem Destiny fekszik vakbélműtétjéből lábadozva mellettem. [KATT]
 
DESTINY ELRABLÁSA Ma bocsátják el Destinyt a kórházból, pedig még 1 hetet sem feküdt bent. Önző módon azt kívánom, bárcsak velem maradna örökre... félek, ismét elveszítjük egymást szem elől. Azonban Void akcióba lép, ő sem akarja elereszteni a lányt így Destiny a kórházi pincében találja magát éjjelre. [KATT]
 

NOVEMBER

13/11/2015

NOVEMBER

14/11/2015

 
PÁNIKROHAM & DEREK A kis alvajárós műsorszámom után köteleztek rá, hogy menjek pszichómókushoz. Dr. Derek Brownt jelölték ki számomra; ám az első találkozásunk borzalmasra sikerült, ami kis híján erőszakba torkollott. [KATT]
 
2. KEZELÉS A félresikerült kezelés után 2 héttel már muszáj volt szembenéznem Derekkel és a történtekkel. Azonban arra nem számítottam, hogy csak tovább fogok rontani az amúgy sem rózsás helyzetünkön. [KATT]
 

NOVEMBER

30/11/2015

DECEMBER

8/12/2015

 
ÜNNEPLÉS ARTEMISSZEL Kiengedtek végre a kórházból és bejárós beteggé váltam, Missynek sikerült a soron következő vizsgája. Minden okunk meg volt az ünneplésre, csakhogy a dolgok újfent balul sültek el hála az alkoholnak és Void ébredezésének. [KATT]
 
ARTEMIS + SMS Félreértések, összeveszés és a végén még az én kezem bánja a dolgot. Valami menthetetlenül megváltozott Artemis és köztem és nem a jó irányba! Csak tudnám, hogy mi a fészkes fenét műveltem legutóbb mikor kettesben voltunk?! [KATT]
 

DECEMBER

16/12/2015

DECEMBER

16/12/2015

 
SÜRGŐSSÉGIN Törött csukló, veszekedés és persze Void újabb sz@rkavarása van terítéken. De ebből hogyan lesz kibékülés? [KATT]
 
1. GYILKOSSÁG Düh és elkeseredettség vezeti Voidot oda, hogy már nem bír az indulataival. Hogy ne Destinyn vezesse le a haragját, a városba indul ahol elköveti első gyilkosságát majd amilyen gyorsan jött úgy távozik is, a hullával hagyva szerencsétlen magához térő Robint; a fiú pedig az egyetlen emberhez fordul segítségért, akire rá meri bízni eme súlyos titkot: Dereket hívja kétségbeesetten. [KATT]
 

DECEMBER

19/12/2015

DECEMBER

?/12/2015

 
CÍM ed vestibulum tortor quam, ut maximus justo viverra quis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam vel elit a enim lacinia convallis. [KATT]
 
CÍM Etiam aliquam egestas elit, id consequat nibh porta sed. Mauris scelerisque vel felis a finibus. Donec eros est, fringilla ac urna et, consectetur vulputate arcu. Etiam consequat, est et finibus fermentum, est orci lacinia libero, vel fermentum arcu orci vitae metus. Vivamus vulputate, odio sit amet elementum cursus, felis purus condimentum massa, quis dapibus ligula risus nec nisl. [KATT]
 

DECEMBER

?/12/2015

Vissza az elejére Go down
 
Back In Time
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The magic of time
» Mandy & Rick: To Hell and Back. But which way was which?
» chit-chat time
» Ryan&Val || dinner time.
» tides will bring me back to you;; jaden & eliza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: